Top Pro II (TPROII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Micher Bartos | 18 | 6 | 6 | 12 | 2 | 10 | 82 | 41 | 41 |
2 | Pieczyrak Paweł | 18 | 7 | 5 | 11 | 5 | 6 | 85 | 57 | 28 |
3 | Darowski Daniel | 17 | 7 | 5 | 10 | 6 | 4 | 75 | 60 | 15 |
4 | Fijałkowski Mariusz | 15 | 7 | 3 | 8 | 8 | 0 | 65 | 77 | -12 |
5 | Mazurek Jakub | 14 | 6 | 4 | 9 | 6 | 3 | 70 | 68 | 2 |
6 | Sasiak Justyna | 10 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 51 | 81 | -30 |
7 | Molenda Marek | 8 | 5 | 1 | 3 | 8 | -5 | 45 | 60 | -15 |
8 | Bogdański Michał | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | -9 | 37 | 66 | -29 |
Górski Łukasz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Sasiak Justyna |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:4) | 01:30 |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Micher Bartos |
1:2 | 7:6 | 3:6 | 1:6 | 03:00 |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Molenda Marek |
2:1 | 6:4 | 6:7 | 6:4 | 01:00 |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Molenda Marek |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 6:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
30/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
30/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Molenda Marek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:40 |
30/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Micher Bartos |
1:2 | 4:6 | 6:2 | 2:6 | 03:00 |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Darowski Daniel |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
26/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Darowski Daniel |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 01:30 |
26/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Mazurek Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
24/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:1 | 01:00 |
10/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sasiak Justyna |
vs |
Mazurek Jakub |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
07/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Pieczyrak Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
10/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Molenda Marek |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sasiak Justyna |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
25/07/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Molenda Marek |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Bogdański Michał |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:4 | 02:00 |
17/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sasiak Justyna |
vs |
Pieczyrak Paweł |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
01/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bogdański Michał |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 6:7 (3) | 4:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.