EKSTRAKLASA - GRAMY O MISTRZA! (E)
MYŚLENICKA LIGA TENISOWA 2019
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosakowski Marek | 64 | 22 | 20 | 42 | 6 | 36 | 262 | 129 | 133 |
2 | Marcinkowski Marcin | 59 | 21 | 18 | 38 | 9 | 29 | 233 | 126 | 107 |
3 | Dziekan Marek | 58 | 21 | 18 | 37 | 11 | 26 | 228 | 115 | 113 |
4 | Brózda Karol | 52 | 21 | 14 | 31 | 17 | 14 | 214 | 139 | 75 |
5 | Zięba Piotr | 51 | 19 | 16 | 33 | 7 | 26 | 210 | 87 | 123 |
6 | Ulman Marek | 41 | 22 | 9 | 19 | 28 | -9 | 169 | 202 | -33 |
7 | Podmokły Dariusz | 38 | 19 | 8 | 19 | 22 | -3 | 164 | 164 | 0 |
8 | Żuławiński Michał | 35 | 20 | 6 | 15 | 28 | -13 | 147 | 193 | -46 |
9 | Dąbrowski Krzysztof | 25 | 13 | 5 | 12 | 18 | -6 | 90 | 128 | -38 |
10 | Łapa Marcin | 22 | 10 | 6 | 12 | 10 | 2 | 80 | 82 | -2 |
11 | Wójcik Adam | 21 | 15 | 2 | 6 | 28 | -22 | 76 | 164 | -88 |
12 | Swałtek Michał | 20 | 13 | 3 | 7 | 21 | -14 | 91 | 149 | -58 |
13 | Sala Jan | 18 | 12 | 2 | 6 | 20 | -14 | 85 | 134 | -49 |
14 | Brózda Mateusz | 17 | 7 | 4 | 10 | 7 | 3 | 71 | 61 | 10 |
15 | Król Marian | 17 | 14 | 1 | 3 | 27 | -24 | 53 | 164 | -111 |
16 | Płachta Marek | 12 | 8 | 1 | 4 | 15 | -11 | 70 | 94 | -24 |
17 | Syrek Sebastian | 11 | 9 | 1 | 2 | 17 | -15 | 21 | 105 | -84 |
18 | Podrecki Antoni | 10 | 6 | 2 | 4 | 9 | -5 | 33 | 61 | -28 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Brózda Karol |
2:1 | 2:6 | 7:5 | (10:2) | -:- |
13/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
12/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
12/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Marcinkowski Marcin |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (11:9) | -:- |
12/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
11/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Zięba Piotr |
2:1 | 4:6 | 7:5 | (10:2) | -:- |
11/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Podmokły Dariusz |
vs |
Brózda Karol |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
06/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:1 | 1:6 | 7:6 | (10:8) | -:- |
05/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Brózda Karol |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
04/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Wójcik Adam |
vs |
Sala Jan |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:5) | -:- |
04/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
04/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- |
03/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
01/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Zięba Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
31/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- |
30/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
27/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
25/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Brózda Karol |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (3:10) | -:- |
24/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Dziekan Marek |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
23/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
23/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
22/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Dziekan Marek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
21/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
20/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Ulman Marek |
vs |
Żuławiński Michał |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (14:12) | -:- |
15/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Swałtek Michał |
vs |
Płachta Marek |
2:1 | 4:6 | 7:6 | (10:2) | -:- |
15/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Łapa Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- |
13/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:6) | -:- |
12/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- |
12/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Łapa Marcin |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- |
11/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Dąbrowski Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
11/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Brózda Karol |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
10/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Wójcik Adam |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
10/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Żuławiński Michał |
2:1 | 5:7 | 6:4 | (10:8) | -:- |
10/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Sala Jan |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
09/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Brózda Mateusz |
2:0 | 6:1 | 7:6 | -:- | -:- |
09/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Ulman Marek |
1:2 | 1:6 | 6:4 | (6:10) | -:- |
09/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Płachta Marek |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- |
09/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Swałtek Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- |
09/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Swałtek Michał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- |
08/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Swałtek Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
08/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
08/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Podrecki Antoni |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- |
07/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Podrecki Antoni |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- |
07/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Sala Jan |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
06/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Łapa Marcin |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- |
06/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Podmokły Dariusz |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- |
06/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Podrecki Antoni |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- |
05/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Swałtek Michał |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
05/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Sala Jan |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
05/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Wójcik Adam |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
04/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Łapa Marcin |
vs |
Swałtek Michał |
2:1 | 5:7 | 6:2 | (10:4) | -:- |
02/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Dąbrowski Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- |
02/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Swałtek Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
02/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- |
01/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
01/08/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Sala Jan |
vs |
Marcinkowski Marcin |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- |
31/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Król Marian |
vs |
Sala Jan |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:6) | -:- |
31/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Zięba Piotr |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- |
31/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Swałtek Michał |
vs |
Wójcik Adam |
2:0 | 6:3 | 7:6 | -:- | -:- |
29/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Syrek Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Swałtek Michał |
vs |
Sala Jan |
0:2 | 5:7 | 6:7 | -:- | -:- |
29/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
29/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
29/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Wójcik Adam |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
27/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Wójcik Adam |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- |
26/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Zięba Piotr |
vs |
Sala Jan |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
26/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
26/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Swałtek Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
26/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Wójcik Adam |
vs |
Łapa Marcin |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- |
25/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Podmokły Dariusz |
vs |
Syrek Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
25/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Mateusz |
vs |
Brózda Karol |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
25/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
24/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Ulman Marek |
vs |
Wójcik Adam |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- |
24/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Dziekan Marek |
1:2 | 6:3 | 1:6 | (7:10) | -:- |
24/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Łapa Marcin |
vs |
Dąbrowski Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
22/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Płachta Marek |
2:1 | 3:6 | 6:0 | (10:7) | -:- |
22/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Płachta Marek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
22/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
22/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Mateusz |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- |
19/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Ulman Marek |
vs |
Syrek Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
19/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
18/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Syrek Sebastian |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
18/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- |
18/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
18/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Brózda Mateusz |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (13:11) | -:- |
17/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
17/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Zięba Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- |
16/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
15/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Ulman Marek |
vs |
Swałtek Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
15/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Żuławiński Michał |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- |
12/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- |
12/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Łapa Marcin |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- |
12/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Płachta Marek |
vs |
Ulman Marek |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (10:8) | -:- |
10/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Ulman Marek |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
10/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- |
09/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Ulman Marek |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- |
08/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Syrek Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
08/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Ulman Marek |
vs |
Król Marian |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- |
07/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Żuławiński Michał |
vs |
Płachta Marek |
2:0 | 7:6 | 7:6 | -:- | -:- |
07/07/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Syrek Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.