MYŚLENICKA LIGA TENISOWA 2019
Grupy / Playoffy
EKSTRAKLASA - GRA O HONOR I UTRZYMANIE!
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowski Krzysztof | 28 | 14 | 6 | 14 | 18 | -4 | 102 | 136 | -34 |
2 | Wójcik Adam | 27 | 20 | 2 | 7 | 38 | -31 | 114 | 224 | -110 |
3 | Łapa Marcin | 25 | 11 | 7 | 14 | 10 | 4 | 92 | 88 | 4 |
EKSTRAKLASA - GRAMY O MISTRZA!
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosakowski Marek | 64 | 22 | 20 | 42 | 6 | 36 | 262 | 129 | 133 |
2 | Marcinkowski Marcin | 59 | 21 | 18 | 38 | 9 | 29 | 233 | 126 | 107 |
3 | Dziekan Marek | 58 | 21 | 18 | 37 | 11 | 26 | 228 | 115 | 113 |
ESTRAKLASA - GRAMY O MISTRZA ! PLAY-OFF
Ostatnie meczePoziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 20/10/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Kosakowski Marek |
vs |
Dziekan Marek |
2:1 | 5:7 (1) | 6:1 | (10:6) | -:- |
O 3 miejsce | 20/10/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Marcinkowski Marcin |
vs |
Brózda Karol |
1:2 | 7:6 | 0:6 | (6:10) | -:- |
1/2 finału | 28/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Brózda Karol |
vs |
Kosakowski Marek |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- |
1/2 finału | 20/09/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Dziekan Marek |
vs |
Marcinkowski Marcin |
2:1 | 2:6 | 6:1 | (10:6) | -:- |
I LIGA PLAY-OFF
Ostatnie meczePoziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 20/10/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Maślak Mirosław |
vs |
Łabuz Marcin |
0:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | -:- |
O 3 miejsce | 20/10/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Pędzisz Paweł |
vs |
Święch Krzysztof |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
1/2 finału | 13/10/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Święch Krzysztof |
vs |
Maślak Mirosław |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | -:- |
1/2 finału | 13/10/2019 KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47 |
Łabuz Marcin |
vs |
Pędzisz Paweł |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
I LIGA
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maślak Mirosław | 34 | 12 | 10 | 22 | 7 | 15 | 133 | 73 | 60 |
2 | Łabuz Marcin | 28 | 10 | 8 | 17 | 4 | 13 | 111 | 40 | 71 |
3 | Pędzisz Paweł | 27 | 11 | 7 | 16 | 10 | 6 | 114 | 96 | 18 |
LIGA "OLDIES BUT GOLDIES !"
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozieł Maciej | 15 | 5 | 5 | 10 | 4 | 6 | 52 | 45 | 7 |
2 | Korzeniak Adam | 11 | 5 | 3 | 6 | 5 | 1 | 45 | 46 | -1 |
3 | Porębski Zbigniew | 8 | 4 | 1 | 4 | 6 | -2 | 40 | 35 | 5 |
RKS "RAKIETA" SIEPRAW
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobosz Janusz | 21 | 7 | 7 | 14 | 0 | 14 | 84 | 11 | 73 |
2 | Woś Patryk | 21 | 8 | 6 | 13 | 4 | 9 | 84 | 42 | 42 |
3 | Nowak Mariusz | 19 | 8 | 5 | 11 | 7 | 4 | 78 | 64 | 14 |
SIEPRAWSKIE RAKIETY
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sołtys Renata | 15 | 5 | 5 | 10 | 0 | 10 | 60 | 12 | 48 |
2 | Kurek Monika | 10 | 4 | 3 | 6 | 2 | 4 | 39 | 28 | 11 |
3 | Matoga Barbara | 8 | 4 | 2 | 4 | 4 | 0 | 33 | 34 | -1 |
LIGA PRO - play off
Ostatnie meczePoziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 06/10/2019 Orlik Dobczyce |
Koszut Marek |
vs |
Łotocki Łukasz |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
O 3 miejsce | 07/10/2019 Orlik Dobczyce |
Lenart Mirosław |
vs |
Kalemba Sławomir |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
1/2 finału | 04/10/2019 Orlik Dobczyce |
Lenart Mirosław |
vs |
Koszut Marek |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | -:- |
1/2 finału | 04/10/2019 Orlik Dobczyce |
Łotocki Łukasz |
vs |
Kalemba Sławomir |
2:1 | 4:6 | 6:0 | (12:10) | -:- |
LIGA XPRESS - play off
Ostatnie meczePoziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 06/10/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Murzyn Dariusz |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (10:5) | -:- |
O 3 miejsce | 06/10/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Kostkowski Marek |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
1/2 finału | 04/10/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Murzyn Dariusz |
1:2 | 6:3 | 5:7 | (5:10) | -:- |
1/2 finału | 03/10/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Najman Damian |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
NIC
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koszut Wiktoria | 35 | 19 | 16 | 34 | 6 | 28 | 222 | 114 | 108 |
2 | Ciapa Fabian | 34 | 18 | 16 | 33 | 8 | 25 | 205 | 141 | 64 |
3 | Kaczmarczyk Marta | 27 | 16 | 11 | 24 | 14 | 10 | 167 | 150 | 17 |
TENIS PRO DOBCZYCE - LIGA PRO
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenart Mirosław | 18 | 6 | 6 | 12 | 1 | 11 | 71 | 24 | 47 |
2 | Kalemba Sławomir | 17 | 6 | 5 | 11 | 3 | 8 | 65 | 34 | 31 |
3 | Łotocki Łukasz | 12 | 5 | 3 | 7 | 4 | 3 | 54 | 37 | 17 |
TENIS PRO DOBCZYCE - LIGA XPRESS
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koszut Wiktoria | 39 | 21 | 18 | 38 | 7 | 31 | 244 | 129 | 115 |
2 | Ciapa Fabian | 38 | 20 | 18 | 37 | 8 | 29 | 230 | 156 | 74 |
3 | Murzyn Dariusz | 36 | 20 | 16 | 34 | 8 | 26 | 224 | 126 | 98 |