MYŚLENICKA LIGA TENISOWA 2019

O sezonie

Rozgrywki MYŚLENICKA LIGA TENISOWA 2019 trwają od 01/06/2019 do 01/11/2019.

TENIS...

Grupy / Playoffy

EKSTRAKLASA - GRA O HONOR I UTRZYMANIE!

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dąbrowski Krzysztof 28 14 6 14 18 -4 102 136 -34
2 Wójcik Adam 27 20 2 7 38 -31 114 224 -110
3 Łapa Marcin 25 11 7 14 10 4 92 88 4

EKSTRAKLASA - GRAMY O MISTRZA!

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kosakowski Marek 64 22 20 42 6 36 262 129 133
2 Marcinkowski Marcin 59 21 18 38 9 29 233 126 107
3 Dziekan Marek 58 21 18 37 11 26 228 115 113

ESTRAKLASA - GRAMY O MISTRZA ! PLAY-OFF

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/10/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Dziekan Marek - zdjęcie profilowe
Dziekan Marek
vs Kosakowski Marek - zdjęcie profilowe
Kosakowski Marek
1:2 7:5 (1) 1:6 (6:10) -:-
O 3 miejsce 20/10/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Brózda Karol - zdjęcie profilowe
Brózda Karol
vs Marcinkowski Marcin - zdjęcie profilowe
Marcinkowski Marcin
2:1 6:7 6:0 (10:6) -:-
1/2 finału 28/09/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Brózda Karol - zdjęcie profilowe
Brózda Karol
vs Kosakowski Marek - zdjęcie profilowe
Kosakowski Marek
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Marcinkowski Marcin - zdjęcie profilowe
Marcinkowski Marcin
vs Dziekan Marek - zdjęcie profilowe
Dziekan Marek
1:2 6:2 1:6 (6:10) -:-

I LIGA PLAY-OFF

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/10/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Łabuz Marcin - zdjęcie profilowe
Łabuz Marcin
vs Maślak Mirosław - zdjęcie profilowe
Maślak Mirosław
2:0 7:6 6:2 -:- -:-
O 3 miejsce 20/10/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Święch Krzysztof - zdjęcie profilowe
Święch Krzysztof
vs Pędzisz Paweł - zdjęcie profilowe
Pędzisz Paweł
0:0 0:0 0:0 -:- -:-
1/2 finału 13/10/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Pędzisz Paweł - zdjęcie profilowe
Pędzisz Paweł
vs Łabuz Marcin - zdjęcie profilowe
Łabuz Marcin
0:0 0:0 0:0 -:- -:-
1/2 finału 13/10/2019
KORTY TENISOWE "SPORT MYŚLENICE" UL. MOSTOWA 47
Święch Krzysztof - zdjęcie profilowe
Święch Krzysztof
vs Maślak Mirosław - zdjęcie profilowe
Maślak Mirosław
0:2 5:7 0:6 -:- -:-

I LIGA

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Maślak Mirosław 34 12 10 22 7 15 133 73 60
2 Łabuz Marcin 28 10 8 17 4 13 111 40 71
3 Pędzisz Paweł 27 11 7 16 10 6 114 96 18

LIGA "OLDIES BUT GOLDIES !"

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kozieł Maciej 15 5 5 10 4 6 52 45 7
2 Korzeniak Adam 11 5 3 6 5 1 45 46 -1
3 Porębski Zbigniew 8 4 1 4 6 -2 40 35 5

RKS "RAKIETA" SIEPRAW

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dobosz Janusz 21 7 7 14 0 14 84 11 73
2 Woś Patryk 21 8 6 13 4 9 84 42 42
3 Nowak Mariusz 19 8 5 11 7 4 78 64 14

SIEPRAWSKIE RAKIETY

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sołtys Renata 15 5 5 10 0 10 60 12 48
2 Kurek Monika 10 4 3 6 2 4 39 28 11
3 Matoga Barbara 8 4 2 4 4 0 33 34 -1

LIGA PRO - play off

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 06/10/2019
Orlik Dobczyce
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Koszut Marek - zdjęcie profilowe
Koszut Marek
0:0 0:0 0:0 -:- -:-
O 3 miejsce 07/10/2019
Orlik Dobczyce
Kalemba Sławomir - zdjęcie profilowe
Kalemba Sławomir
vs Lenart Mirosław - zdjęcie profilowe
Lenart Mirosław
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 04/10/2019
Orlik Dobczyce
Kalemba Sławomir - zdjęcie profilowe
Kalemba Sławomir
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
1:2 6:4 0:6 (10:12) -:-
1/2 finału 04/10/2019
Orlik Dobczyce
Lenart Mirosław - zdjęcie profilowe
Lenart Mirosław
vs Koszut Marek - zdjęcie profilowe
Koszut Marek
0:2 5:7 0:6 -:- -:-

LIGA XPRESS - play off

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 06/10/2019
Orlik Dobczyce
Murzyn Dariusz - zdjęcie profilowe
Murzyn Dariusz
vs Ciapa Fabian - zdjęcie profilowe
Ciapa Fabian
1:2 5:7 6:4 (5:10) -:-
O 3 miejsce 06/10/2019
Orlik Dobczyce
Kostkowski Marek - zdjęcie profilowe
Kostkowski Marek
vs Najman Damian - zdjęcie profilowe
Najman Damian
0:0 0:0 0:0 -:- -:-
1/2 finału 04/10/2019
Orlik Dobczyce
Murzyn Dariusz - zdjęcie profilowe
Murzyn Dariusz
vs Kostkowski Marek - zdjęcie profilowe
Kostkowski Marek
2:1 3:6 7:5 (10:5) -:-
1/2 finału 03/10/2019
Orlik Dobczyce
Ciapa Fabian - zdjęcie profilowe
Ciapa Fabian
vs Najman Damian - zdjęcie profilowe
Najman Damian
2:0 6:3 6:3 -:- -:-

NIC

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Koszut Wiktoria 35 19 16 34 6 28 222 114 108
2 Ciapa Fabian 34 18 16 33 8 25 205 141 64
3 Kaczmarczyk Marta 27 16 11 24 14 10 167 150 17

TENIS PRO DOBCZYCE - LIGA PRO

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lenart Mirosław 18 6 6 12 1 11 71 24 47
2 Kalemba Sławomir 17 6 5 11 3 8 65 34 31
3 Łotocki Łukasz 12 5 3 7 4 3 54 37 17

TENIS PRO DOBCZYCE - LIGA XPRESS

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Koszut Wiktoria 39 21 18 38 7 31 244 129 115
2 Ciapa Fabian 38 20 18 37 8 29 230 156 74
3 Murzyn Dariusz 36 20 16 34 8 26 224 126 98