Bochenek Mariusz
Bochenek Mariusz
Statystyki meczowe
77,23
55 wygranych
16 porażek
86,14
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 FZ |
116 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 9 / 7 / 2 | |
RTL Lato 2023 Z IV |
4 | 35 | 11 | 9 | 18 / 7 / 11 | 134 / 104 / 30 | |
RTL Lato 2018 FSZW |
2 | 10 | 4 | 3 | 6 / 4 / 2 | 43 / 34 / 9 | |
RTL Lato 2018 ŚZWIII |
1 | 30 | 10 | 10 | 20 / 0 / 20 | 120 / 38 / 82 | |
RTL Lato 2017 FŚZW |
14 | 7 | 3 | 2 | 4 / 2 / 2 | 34 / 18 / 16 | |
RTL Lato 2017 ŚZWII |
2 | 31 | 11 | 10 | 20 / 5 / 15 | 137 / 73 / 64 | |
RTL Lato 2016 ŚZWIV |
7 | 16 | 7 | 4 | 9 / 6 / 3 | 72 / 60 / 12 | |
RTL Lato 2015 FŚZW |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 22 / 18 / 4 | |
RTL Lato 2015 ŚZW I |
2 | 27 | 10 | 8 | 17 / 6 / 11 | 129 / 83 / 46 | |
RTL Lato 2014 ŚZ II |
6 | 29 | 12 | 8 | 17 / 9 / 8 | 133 / 98 / 35 | |
R A Z E M | 191 | 71 | 55 | 114 / 43 / 71 | 833 / 533 / 300 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FZ ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Groszek Alexandra | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:2 | -:- | |
05/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Wolnik Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Gnutek Maciek | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
07/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
03/09/2023
Dekerta 21, Kraków |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 5:7 | -:- | -:- | |
25/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Dyląg Marcin | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | -:- | |
04/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
14/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:0 | -:- | -:- | |
13/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Krzyżanowski Mariusz | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
07/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 2:1 | 6:7 (6) | 6:4 | -:- | -:- | |
20/08/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Bujacz Jarosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Szafron Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Soja Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Kowalczyk Aleksander | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Kita Kacper | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/10/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Wygona Krystian | H2H | 0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Lisak Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Liszka Jacek | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:1 | -:- | |
25/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Malicki Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Kusek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:3 | -:- | |
21/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
31/05/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWII ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 2:1 | 6:1 | 6:7 (5) | 6:4 | -:- | |
05/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Wietrzny Kacper | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:6 | -:- | -:- | |
29/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 1:2 | 7:5 | 3:6 | 3:6 | -:- | |
12/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Stachurski Bogusław | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Kaliściak Konrad | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIV ligowy |
Lisak Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/09/2015 |
RTL Lato 2015 FŚZW ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/09/2015 |
RTL Lato 2015 FŚZW ligowy |
Rychlewski Tadeusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Zacharzewski Marcin | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:2 | -:- | |
01/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Wróbel Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:1 | -:- | |
03/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 | -:- | -:- | |
21/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Liszka Jacek | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Jurek Jarosław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Augustyn Lesław | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 6:7 | -:- | |
21/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Adamski Janusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Stochmal Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Kędzierski Artur | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
06/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Zając Michał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 5:7 | -:- | |
24/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Ślósarz Mieczysław | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
20/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Nowak Patryk | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Galewski Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Oskar Michał | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | -:- | -:- |