Zaawansowana II (ZII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023

O grupie

Grupa Zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 07/11/2022 do 12/04/2023. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 14/04/2023 do 23/04/2023.

Pula Nagród 60 000

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe Wójcik Dariusz 31 10 8 16 7 9 114 91 23 61 1334
2 Zając Michał - zdjęcie profilowe Zając Michał 24 6 6 12 0 12 73 31 42 19 1447
3 Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe Pawela Bartosz 20 7 4 10 7 3 69 59 10 132 1200
4 Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe Podmokły Dariusz 19 8 3 8 10 -2 82 72 10 87 1279
5 Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe Szydło Tomasz 9 4 2 5 6 -1 37 35 2 35 1396
6 Dobosz Jakub - zdjęcie profilowe Dobosz Jakub 9 4 2 4 5 -1 31 44 -13 142 1189
7 Lichner Philipp - zdjęcie profilowe Lichner Philipp 9 5 1 4 9 -5 40 52 -12 89 1277
8 Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe Szuster Sergiusz 8 2 2 4 0 4 24 5 19 27 1423
9 Baranowski Michal - zdjęcie profilowe Baranowski Michal 8 2 2 4 0 4 26 18 8 64 1325
10 Matysik Kacper - zdjęcie profilowe Matysik Kacper 7 6 0 1 12 -11 36 73 -37 166 1169
11 Nowak Paweł - zdjęcie profilowe Nowak Paweł 4 2 1 2 3 -1 10 20 -10 111 1255
12 Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe Zemowski Paweł 4 4 0 0 8 -8 11 49 -38 296 990
13 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 2 1 0 1 2 -1 10 10 0 179 1153
14 Mirocha Jakub - zdjęcie profilowe Mirocha Jakub 1 1 0 0 2 -2 10 14 -4 97 1268

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
28/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
1:2 6:3 1:6 (14:16) 01:40
28/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
vs Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
2:1 2:6 6:2 (10:1) 02:00
28/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
23/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
22/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
0:2 6:7 (5) 3:6 -:- 02:00
20/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Lichner Philipp - zdjęcie profilowe
Lichner Philipp
2:0 6:4 6:4 -:- 01:45
16/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
15/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
vs Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
1:2 2:6 6:2 (6:10) 01:30
14/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 6:2 6:0 -:- 01:30
13/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
13/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
vs Matysik Kacper - zdjęcie profilowe
Matysik Kacper
2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
03/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 6:0 7:5 -:- 01:30
30/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
1:2 6:4 4:6 (9:11) 01:40
30/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Dobosz Jakub - zdjęcie profilowe
Dobosz Jakub
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
28/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dobosz Jakub - zdjęcie profilowe
Dobosz Jakub
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
22/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
2:0 7:5 6:2 -:- 01:30
10/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
vs Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
2:0 7:6 (7) 6:3 -:- 02:30
09/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Matysik Kacper - zdjęcie profilowe
Matysik Kacper
2:0 6:1 6:1 -:- 01:10
05/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
29/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Matysik Kacper - zdjęcie profilowe
Matysik Kacper
2:0 6:3 7:6 (1) -:- 02:00
27/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
2:1 6:4 5:7 (10:8) 02:00
26/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Lichner Philipp - zdjęcie profilowe
Lichner Philipp
vs Dobosz Jakub - zdjęcie profilowe
Dobosz Jakub
1:2 4:6 6:4 (8:10) 02:00
24/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pawela Bartosz - zdjęcie profilowe
Pawela Bartosz
vs Matysik Kacper - zdjęcie profilowe
Matysik Kacper
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
21/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
2:0 6:4 7:6 (4) -:- 02:00
20/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Lichner Philipp - zdjęcie profilowe
Lichner Philipp
2:0 6:0 6:3 -:- 01:30
20/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Dobosz Jakub - zdjęcie profilowe
Dobosz Jakub
vs Mirocha Jakub - zdjęcie profilowe
Mirocha Jakub
2:0 7:5 7:5 -:- 02:00
18/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Lichner Philipp - zdjęcie profilowe
Lichner Philipp
vs Matysik Kacper - zdjęcie profilowe
Matysik Kacper
2:1 6:1 6:7 (6) (10:3) 01:30
17/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
2:1 2:6 6:4 6:4 02:00
16/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Lichner Philipp - zdjęcie profilowe
Lichner Philipp
vs Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
1:2 1:6 6:4 (7:10) 01:45
13/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Matysik Kacper - zdjęcie profilowe
Matysik Kacper
vs Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
10/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
2:0 6:4 7:5 -:- 02:00

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.