Średnio-zaawansowana wyższa IV (ŚZWIV)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzepka Mariusz | 45 | 12 | 11 | 23 | 3 | 20 | 150 | 75 | 75 |
2 | Tyrakowski Michał | 43 | 12 | 11 | 23 | 5 | 18 | 147 | 81 | 66 |
3 | Majek Michał | 41 | 12 | 10 | 21 | 6 | 15 | 143 | 90 | 53 |
4 | Pruś Krzysztof | 37 | 13 | 9 | 19 | 12 | 7 | 150 | 111 | 39 |
5 | Dobek Mateusz | 30 | 11 | 6 | 13 | 10 | 3 | 124 | 97 | 27 |
6 | Rypień Paweł | 22 | 9 | 5 | 11 | 11 | 0 | 86 | 90 | -4 |
7 | Marczyk Artur | 20 | 7 | 4 | 10 | 7 | 3 | 69 | 56 | 13 |
8 | Szpot Sebastian | 18 | 9 | 3 | 7 | 13 | -6 | 73 | 93 | -20 |
9 | Jopek Krystian | 16 | 8 | 2 | 6 | 12 | -6 | 71 | 82 | -11 |
10 | Ossowski Maciej | 15 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 64 | 90 | -26 |
11 | Mielecka Krystyna | 15 | 10 | 1 | 4 | 18 | -14 | 75 | 113 | -38 |
12 | Babiarz Mateusz | 10 | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 35 | 20 | 15 |
13 | Majewski Fabian | 10 | 6 | 1 | 3 | 10 | -7 | 31 | 64 | -33 |
14 | Mikosza Marek | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 0 | 12 |
Blecharz Paweł [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marczyk Artur |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ossowski Maciej |
vs |
Dobek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Majewski Fabian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
31/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Rzepka Mariusz |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 6:7 (5) | 01:30 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Marczyk Artur |
2:1 | 5:7 | 6:1 | (10:5) | 01:30 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Majewski Fabian |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Rypień Paweł |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 3:6 | 02:00 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Babiarz Mateusz |
vs |
Pruś Krzysztof |
1:2 | 6:1 | 2:6 | 2:6 | 02:30 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szpot Sebastian |
vs |
Dobek Mateusz |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Babiarz Mateusz |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
24/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marczyk Artur |
vs |
Pruś Krzysztof |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:6) | 01:40 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Dobek Mateusz |
2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:3 | 02:00 |
18/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Majek Michał |
1:2 | 6:3 | 1:6 | (2:10) | 01:30 |
12/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Jopek Krystian |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Pruś Krzysztof |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
04/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 7:6 (2) | 7:5 | -:- | 02:00 |
04/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Szpot Sebastian |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 6:7 | 5:7 | -:- | 01:30 |
31/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Majewski Fabian |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
29/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Szpot Sebastian |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ossowski Maciej |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szpot Sebastian |
vs |
Pruś Krzysztof |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 3:6 | 02:00 |
21/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Szpot Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majewski Fabian |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Rypień Paweł |
1:2 | 4:6 | 6:0 | 6:7 (7) | 02:00 |
14/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
09/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Majewski Fabian |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:1 | 01:40 |
04/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Jopek Krystian |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
29/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Dobek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:35 |
29/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
21/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Majek Michał |
2:0 | 7:6 (8) | 6:4 | -:- | 01:40 |
19/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Tyrakowski Michał |
1:2 | 6:2 | 4:6 | (5:10) | 02:00 |
18/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Pruś Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:10 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
11/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:20 |
09/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Ossowski Maciej |
2:0 | 7:6 (2) | 6:4 | -:- | 02:00 |
07/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Majek Michał |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
03/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ossowski Maciej |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Szpot Sebastian |
1:2 | 1:6 | 6:2 | 3:6 | 02:00 |
30/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Ossowski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
30/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Blecharz Paweł |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:15 |
26/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Ossowski Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
25/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rzepka Mariusz |
vs |
Jopek Krystian |
2:0 | 6:3 | 7:6 | -:- | 02:00 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Dobek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marczyk Artur |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Ossowski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szpot Sebastian |
vs |
Ossowski Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:1 | 6:2 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
17/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Marczyk Artur |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:8) | 01:30 |
15/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szpot Sebastian |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
11/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pruś Krzysztof |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:1 | 2:6 | 7:6 (5) | 6:4 | 02:30 |
11/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Blecharz Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Szpot Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Majek Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Mielecka Krystyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Tyrakowski Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Pruś Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Ossowski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Mikosza Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Majewski Fabian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Jopek Krystian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Blecharz Paweł |
vs |
Babiarz Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.