Średnio-zaawansowana wyższa II (ŚZWII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobczuk Rafał | 52 | 13 | 13 | 26 | 0 | 26 | 156 | 56 | 100 |
2 | Augustyn Wojciech | 50 | 14 | 12 | 24 | 4 | 20 | 163 | 83 | 80 |
3 | Dudek Maciej | 48 | 15 | 11 | 24 | 10 | 14 | 156 | 101 | 55 |
4 | Drabina Jakub | 42 | 14 | 10 | 22 | 12 | 10 | 157 | 129 | 28 |
5 | Nowakowski Grzegorz | 42 | 15 | 9 | 20 | 14 | 6 | 158 | 125 | 33 |
6 | Racoń Krzysztof | 41 | 13 | 10 | 21 | 9 | 12 | 154 | 110 | 44 |
7 | Gromysh Roman | 35 | 15 | 8 | 18 | 20 | -2 | 137 | 137 | 0 |
8 | Witek Wojciech | 32 | 14 | 6 | 15 | 19 | -4 | 137 | 143 | -6 |
9 | Sobota Piotr | 29 | 11 | 6 | 13 | 11 | 2 | 106 | 88 | 18 |
10 | Niemyski Jędrzej | 28 | 14 | 5 | 13 | 22 | -9 | 103 | 137 | -34 |
11 | Tomasiewicz Dawid | 27 | 13 | 3 | 11 | 20 | -9 | 110 | 138 | -28 |
12 | Tomula Andrzej | 22 | 11 | 4 | 9 | 16 | -7 | 84 | 104 | -20 |
13 | Stolarczyk Aleksandra | 20 | 11 | 3 | 8 | 17 | -9 | 88 | 115 | -27 |
14 | Kurdziel Piotr | 20 | 13 | 2 | 6 | 23 | -17 | 94 | 154 | -60 |
15 | Gnutek Maciek | 16 | 7 | 2 | 7 | 10 | -3 | 63 | 66 | -3 |
Szetyński Kamil [wycofany] | 0 | 15 | 0 | 0 | 30 | -30 | 0 | 180 | -180 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:20 |
05/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Drabina Jakub |
1:2 | 7:5 | 6:7 (6) | (8:10) | 02:00 |
03/04/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:0 | 01:30 |
01/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Tomula Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 7:5 | 02:00 |
30/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Racoń Krzysztof |
vs |
Witek Wojciech |
1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | 02:30 |
26/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Augustyn Wojciech |
vs |
Racoń Krzysztof |
0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:30 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Racoń Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
21/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Witek Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurdziel Piotr |
vs |
Witek Wojciech |
0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | 01:30 |
18/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Witek Wojciech |
2:1 | 6:0 | 3:6 | 6:2 | 02:00 |
17/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Tomula Andrzej |
2:1 | 7:5 | 3:6 | (10:6) | 02:30 |
17/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:30 |
15/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Racoń Krzysztof |
1:2 | 3:6 | 6:3 | 6:7 (5) | 02:30 |
12/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Witek Wojciech |
2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | 02:00 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Racoń Krzysztof |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
12/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
11/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
11/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Racoń Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
11/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:1 | 1:6 | 6:1 | (10:2) | 02:00 |
10/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobota Piotr |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
10/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Drabina Jakub |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
09/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:30 |
08/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Witek Wojciech |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 3:6 | 02:15 |
06/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Stolarczyk Aleksandra |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Drabina Jakub |
2:1 | 2:6 | 6:2 | 6:3 | 03:00 |
26/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Gromysh Roman |
1:2 | 2:6 | 6:2 | (10:12) | 03:00 |
25/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Witek Wojciech |
2:1 | 6:2 | 2:6 | (10:2) | 01:30 |
24/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
19/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Witek Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Maciek |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
17/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
14/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Stolarczyk Aleksandra |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
13/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
12/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Drabina Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 03:00 |
11/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Gnutek Maciek |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (11:9) | 02:10 |
10/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
10/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomula Andrzej |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (11:9) | 02:00 |
09/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomula Andrzej |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
08/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
06/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Gnutek Maciek |
2:1 | 6:7 | 6:3 | 6:3 | 02:00 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Witek Wojciech |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | 02:00 |
05/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Gromysh Roman |
1:2 | 0:6 | 6:3 | (7:10) | 01:40 |
04/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Tomula Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
29/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:1 | 3:6 | 6:3 | (18:16) | 02:00 |
29/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobota Piotr |
vs |
Tomula Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
28/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Sobota Piotr |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
25/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Racoń Krzysztof |
1:2 | 5:7 | 6:0 | 1:6 | 02:30 |
25/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Racoń Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:20 |
22/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
21/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Witek Wojciech |
2:1 | 1:6 | 6:3 | (10:2) | 01:30 |
19/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Gromysh Roman |
1:2 | 0:6 | 7:5 | (7:10) | 02:30 |
17/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
14/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Dudek Maciej |
2:1 | 6:0 | 4:6 | (10:3) | 02:00 |
13/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Drabina Jakub |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
09/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:2 | 02:30 |
09/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomula Andrzej |
vs |
Dudek Maciej |
2:1 | 3:6 | 6:1 | (10:7) | 01:30 |
08/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kurdziel Piotr |
vs |
Drabina Jakub |
0:2 | 6:7 (5) | 1:6 | -:- | 02:00 |
30/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Racoń Krzysztof |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
29/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
23/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobota Piotr |
vs |
Racoń Krzysztof |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 5:7 | 02:30 |
23/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Gnutek Maciek |
2:1 | 1:6 | 6:2 | (10:6) | 02:00 |
22/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Witek Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomula Andrzej |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
18/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomula Andrzej |
vs |
Witek Wojciech |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk Aleksandra |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
15/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobota Piotr |
vs |
Witek Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:15 |
10/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
04/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurdziel Piotr |
vs |
Gromysh Roman |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:2 | 02:00 |
01/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
28/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
27/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Drabina Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
25/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Maciek |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
21/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 7:6 (6) | 02:00 |
20/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 7:6 (1) | -:- | 02:00 |
19/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
17/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobota Piotr |
vs |
Szetyński Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
13/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobota Piotr |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Tomula Andrzej |
vs |
Racoń Krzysztof |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
11/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Maciek |
vs |
Racoń Krzysztof |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
10/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szetyński Kamil |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szetyński Kamil |
vs |
Racoń Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Tomula Andrzej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Gromysh Roman |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Witek Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Niemyski Jędrzej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Szetyński Kamil |
vs |
Stolarczyk Aleksandra |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.