Średnio-zaawansowana II (ŚZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błaszczyk Bartłomiej | 36 | 10 | 9 | 18 | 3 | 15 | 118 | 57 | 61 |
2 | Król Dariusz | 35 | 9 | 9 | 18 | 1 | 17 | 104 | 37 | 67 |
3 | Kowalski Wacław | 33 | 10 | 8 | 16 | 5 | 11 | 109 | 63 | 46 |
4 | Mrozek Arkadiusz | 27 | 10 | 6 | 12 | 9 | 3 | 101 | 78 | 23 |
5 | Krzyżyk Jarosław | 19 | 8 | 4 | 9 | 10 | -1 | 86 | 83 | 3 |
6 | Głowa Bartek | 16 | 7 | 2 | 7 | 10 | -3 | 65 | 68 | -3 |
7 | Selivonchyk Slava | 12 | 6 | 2 | 5 | 9 | -4 | 60 | 62 | -2 |
8 | Kaczmarek Michał | 12 | 7 | 1 | 4 | 12 | -8 | 50 | 81 | -31 |
9 | Hajduk Paweł | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 26 | 61 | -35 |
10 | Kącki Konrad | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 1 | 23 |
11 | Konik Sebastian | 6 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 16 | 36 | -20 |
12 | Bujacz Jarosław | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 0 | 12 |
Wierzba Michał [wycofany] | 0 | 12 | 0 | 0 | 24 | -24 | 0 | 144 | -144 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Król Dariusz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (10:3) | 01:30 |
12/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Konik Sebastian |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
03/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Konik Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
27/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kaczmarek Michał |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
1:2 | 2:6 | 7:6 (3) | 2:6 | 02:00 |
24/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Selivonchyk Slava |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:4 | 03:00 |
19/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:40 |
15/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
10/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hajduk Paweł |
vs |
Kowalski Wacław |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:40 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
04/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:40 |
04/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowalski Wacław |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 7:6 (7) | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/01/2023 Dekerta 21, Kraków |
Król Dariusz |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wierzba Michał |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Król Dariusz |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
17/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Głowa Bartek |
vs |
Wierzba Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
17/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowalski Wacław |
vs |
Konik Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
14/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Król Dariusz |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
14/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Kowalski Wacław |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
08/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kaczmarek Michał |
vs |
Głowa Bartek |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
31/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kącki Konrad |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Głowa Bartek |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:3 | 02:00 |
22/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Król Dariusz |
vs |
Głowa Bartek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Król Dariusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Kowalski Wacław |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
10/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:45 |
10/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:10 |
03/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Głowa Bartek |
vs |
Kowalski Wacław |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
28/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Głowa Bartek |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
1:2 | 5:7 | 6:4 | (8:10) | 02:00 |
26/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Kowalski Wacław |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:40 |
19/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Wierzba Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Hajduk Paweł |
vs |
Król Dariusz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
13/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Głowa Bartek |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
1:2 | 1:6 | 6:4 | 1:6 | 01:50 |
07/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Król Dariusz |
vs |
Kowalski Wacław |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
06/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kaczmarek Michał |
vs |
Kowalski Wacław |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 3:6 | 02:00 |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Konik Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Król Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Kowalski Wacław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Kaczmarek Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Hajduk Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Wierzba Michał |
vs |
Selivonchyk Slava |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.