Pro I (Pro I)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Perek Damian | 43 | 11 | 11 | 22 | 1 | 21 | 137 | 45 | 92 |
2 | Motak Zbigniew | 38 | 11 | 10 | 20 | 5 | 15 | 135 | 71 | 64 |
3 | Krawiec Mateusz | 34 | 11 | 8 | 17 | 8 | 9 | 127 | 93 | 34 |
4 | Woda Sebastian | 34 | 13 | 8 | 16 | 13 | 3 | 128 | 125 | 3 |
5 | Szturc Przemysław | 33 | 11 | 7 | 16 | 9 | 7 | 126 | 88 | 38 |
6 | Wójcik Mateusz | 33 | 13 | 6 | 14 | 14 | 0 | 128 | 118 | 10 |
7 | Garcia Joaquin | 30 | 11 | 5 | 14 | 12 | 2 | 123 | 119 | 4 |
8 | Harrison Michael | 27 | 12 | 6 | 12 | 14 | -2 | 102 | 110 | -8 |
9 | Budzik Piotr | 25 | 13 | 3 | 9 | 20 | -11 | 103 | 139 | -36 |
10 | Chełmecki Mirosław | 20 | 5 | 5 | 10 | 0 | 10 | 61 | 19 | 42 |
11 | Fijał Marek | 18 | 6 | 4 | 9 | 5 | 4 | 68 | 40 | 28 |
12 | Piasecki Andrzej | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 54 | 111 | -57 |
13 | Żuławiński Michał | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 51 | 109 | -58 |
Ryniewicz Grzegorz [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński Michał |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
07/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
07/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 6:7 (5) | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/04/2023 07:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
04/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński Michał |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 6:7 (0) | -:- | 02:00 |
03/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
02/04/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
31/03/2023 08:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 7:6 (9) | 6:1 | -:- | 02:10 |
30/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Motak Zbigniew |
1:2 | 7:5 | 4:6 | 0:6 | 03:30 |
30/03/2023 11:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Fijał Marek |
1:2 | 2:6 | 6:2 | 5:7 | 03:00 |
28/03/2023 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- |
24/03/2023 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Woda Sebastian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:10 |
19/03/2023 10:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Fijał Marek |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
16/03/2023 08:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Fijał Marek |
2:1 | 4:6 | 6:2 | (10:7) | 02:00 |
16/03/2023 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
15/03/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Wójcik Mateusz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
13/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Szturc Przemysław |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:2 | 02:00 |
12/03/2023 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- |
11/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Budzik Piotr |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:30 |
09/03/2023 13:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Perek Damian |
vs |
Motak Zbigniew |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:30 |
06/03/2023 09:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Perek Damian |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński Michał |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
04/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:4 | 7:6 (6) | -:- | 03:00 |
26/02/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Garcia Joaquin |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 6:2 | 03:00 |
26/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Perek Damian |
vs |
Budzik Piotr |
2:1 | 6:2 | 2:6 | 7:5 | 02:00 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Woda Sebastian |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 4:6 | 02:00 |
16/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fijał Marek |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
16/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
09/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
07/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Harrison Michael |
vs |
Fijał Marek |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
06/02/2023 08:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wójcik Mateusz |
vs |
Harrison Michael |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
03/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
01/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harrison Michael |
vs |
Szturc Przemysław |
2:1 | 7:5 | 1:6 | 6:3 | 03:00 |
29/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński Michał |
vs |
Krawiec Mateusz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
28/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Krawiec Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/01/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Harrison Michael |
1:2 | 3:6 | 7:6 (5) | 2:6 | 03:00 |
27/01/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:30 |
25/01/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
24/01/2023 08:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
20/01/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 6:7 (3) | 1:6 | -:- | 02:00 |
19/01/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:3 | 03:00 |
16/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
15/01/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Krawiec Mateusz |
1:2 | 7:5 | 2:6 | 4:6 | 02:00 |
15/01/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Szturc Przemysław |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
13/01/2023 11:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
13/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Harrison Michael |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:45 |
12/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harrison Michael |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
11/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
08/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Harrison Michael |
vs |
Woda Sebastian |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
30/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Ryniewicz Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Budzik Piotr |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:2 | 03:00 |
20/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Harrison Michael |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
18/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harrison Michael |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
16/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński Michał |
vs |
Szturc Przemysław |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
15/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:3 | 7:6 (1) | -:- | 02:00 |
14/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:20 |
12/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Woda Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
05/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
03/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Budzik Piotr |
2:1 | 1:6 | 6:3 | 6:4 | 01:20 |
02/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:10 |
24/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
23/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński Michał |
vs |
Wójcik Mateusz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Ryniewicz Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Żuławiński Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Woda Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Fijał Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Perek Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Piasecki Andrzej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/04/2024 |
Ryniewicz Grzegorz |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.