Kobiety zaawansowana II (KZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wróbel Anna | 38 | 10 | 9 | 19 | 2 | 17 | 117 | 35 | 82 |
2 | Pierzchała Agnieszka | 36 | 10 | 9 | 18 | 3 | 15 | 116 | 56 | 60 |
3 | Stochel Teresa | 32 | 10 | 7 | 15 | 6 | 9 | 107 | 80 | 27 |
4 | Czowicka Justyna | 31 | 10 | 8 | 17 | 8 | 9 | 128 | 78 | 50 |
5 | Walska Gabriela | 30 | 10 | 7 | 15 | 8 | 7 | 112 | 79 | 33 |
6 | Yaskevich Victoria | 22 | 9 | 4 | 9 | 10 | -1 | 77 | 86 | -9 |
7 | Mendelowska Anna | 15 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 55 | 90 | -35 |
8 | Garlicka Anna | 15 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 52 | 101 | -49 |
9 | Klimas Lucyna | 12 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 60 | 96 | -36 |
10 | Pyrich Justyna | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | -20 | 37 | 121 | -84 |
11 | Malcharek Anna | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 25 | 64 | -39 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka Anna |
vs |
Yaskevich Victoria |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Czowicka Justyna |
2:1 | 1:6 | 7:6 (6) | 7:5 | 03:00 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Yaskevich Victoria |
vs |
Czowicka Justyna |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 4:6 | 02:00 |
25/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Yaskevich Victoria |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
22/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Yaskevich Victoria |
vs |
Mendelowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
20/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mendelowska Anna |
vs |
Wróbel Anna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Walska Gabriela |
vs |
Yaskevich Victoria |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 02:00 |
18/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Walska Gabriela |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wróbel Anna |
vs |
Yaskevich Victoria |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mendelowska Anna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 6:7 (10) | 5:7 | -:- | 02:00 |
13/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Wróbel Anna |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Walska Gabriela |
2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
09/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
05/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Yaskevich Victoria |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
27/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wróbel Anna |
vs |
Stochel Teresa |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
27/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Mendelowska Anna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Wróbel Anna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
25/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Mendelowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
23/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 02:00 |
21/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Klimas Lucyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
20/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wróbel Anna |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Walska Gabriela |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
18/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Walska Gabriela |
vs |
Wróbel Anna |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:50 |
17/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Walska Gabriela |
vs |
Stochel Teresa |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:3 | 02:00 |
15/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Stochel Teresa |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
14/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Walska Gabriela |
vs |
Mendelowska Anna |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:2 | 01:30 |
11/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Walska Gabriela |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wróbel Anna |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Yaskevich Victoria |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
04/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:00 |
04/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Yaskevich Victoria |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
01/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
01/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:00 |
31/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Czowicka Justyna |
vs |
Klimas Lucyna |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:1 | 02:00 |
29/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Wróbel Anna |
2:1 | 6:3 | 1:6 | (10:4) | 02:00 |
26/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
25/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimas Lucyna |
vs |
Garlicka Anna |
0:2 | 6:7 (3) | 3:6 | -:- | 03:00 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Walska Gabriela |
vs |
Klimas Lucyna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
31/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wróbel Anna |
vs |
Klimas Lucyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
30/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mendelowska Anna |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | 02:00 |
28/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka Anna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 7:6 (6) | -:- | 02:30 |
22/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mendelowska Anna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:00 |
14/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
10/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Walska Gabriela |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
03/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Czowicka Justyna |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.