Kobiety Średnio-zaawansowane II (KŚZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lipska-Bober Magdalena | 44 | 12 | 11 | 23 | 4 | 19 | 146 | 68 | 78 |
2 | Ślósarz Dorota | 42 | 12 | 10 | 21 | 5 | 16 | 143 | 78 | 65 |
3 | Mazurek Katarzyna | 38 | 12 | 8 | 19 | 9 | 10 | 137 | 76 | 61 |
4 | Kołodziej Katarzyna | 36 | 12 | 9 | 18 | 9 | 9 | 116 | 82 | 34 |
5 | Trzcinska Joanna | 35 | 12 | 8 | 15 | 10 | 5 | 119 | 85 | 34 |
6 | Dobrowolska Monika | 33 | 12 | 7 | 15 | 11 | 4 | 112 | 105 | 7 |
7 | Sobejko Małgorzata | 32 | 12 | 6 | 14 | 12 | 2 | 111 | 93 | 18 |
8 | Wojtanowska Katarzyna | 27 | 10 | 6 | 13 | 10 | 3 | 106 | 84 | 22 |
9 | Pycińska Katarzyna | 15 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 59 | 74 | -15 |
10 | Mika Agnieszka | 12 | 9 | 1 | 3 | 16 | -13 | 47 | 91 | -44 |
11 | Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna | 12 | 9 | 1 | 2 | 16 | -14 | 39 | 98 | -59 |
12 | Hylewska Marta | 10 | 8 | 1 | 2 | 12 | -10 | 15 | 72 | -57 |
Szydło Magdalena [wycofany] | 0 | 12 | 0 | 0 | 24 | -24 | 0 | 144 | -144 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobejko Małgorzata |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
08/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobejko Małgorzata |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | 02:00 |
07/04/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
07/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
1:2 | 6:7 (7) | 7:6 (3) | (11:13) | 03:30 |
06/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mika Agnieszka |
vs |
Mazurek Katarzyna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
02/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Agnieszka |
vs |
Trzcinska Joanna |
1:2 | 4:6 | 6:1 | (6:10) | 01:30 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
1:2 | 6:3 | 1:6 | (5:10) | 02:00 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobejko Małgorzata |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
28/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pycińska Katarzyna |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
27/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
vs |
Mazurek Katarzyna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
27/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Dobrowolska Monika |
2:1 | 6:0 | 4:6 | 6:2 | 03:00 |
27/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobejko Małgorzata |
vs |
Mika Agnieszka |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Ślósarz Dorota |
2:0 | 7:6 (5) | 6:1 | -:- | 02:00 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 7:6 (7) | -:- | 02:00 |
22/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Hylewska Marta |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:20 |
20/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
vs |
Sobejko Małgorzata |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Sobejko Małgorzata |
2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:2 | 02:00 |
16/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Agnieszka |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
12/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Agnieszka |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (10:4) | 02:00 |
12/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Pycińska Katarzyna |
2:1 | 6:3 | 1:6 | (10:6) | 02:00 |
08/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobejko Małgorzata |
vs |
Hylewska Marta |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
05/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Trzcinska Joanna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mika Agnieszka |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
26/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Trzcinska Joanna |
vs |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
26/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Dobrowolska Monika |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lipska-Bober Magdalena |
vs |
Trzcinska Joanna |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mika Agnieszka |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
18/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Trzcinska Joanna |
vs |
Mazurek Katarzyna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:40 |
18/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Sobejko Małgorzata |
2:0 | 7:6 (0) | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pycińska Katarzyna |
vs |
Mazurek Katarzyna |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
1:2 | 3:6 | 6:4 | 1:6 | 03:00 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobejko Małgorzata |
vs |
Pycińska Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Hylewska Marta |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
03/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Hylewska Marta |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:20 |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Mika Agnieszka |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:40 |
15/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ślósarz Dorota |
vs |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
15/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Hylewska Marta |
vs |
Trzcinska Joanna |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
14/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Katarzyna |
vs |
Sobejko Małgorzata |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
14/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Hylewska Marta |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
11/01/2023 sztuczna mączka |
Trzcinska Joanna |
vs |
Pycińska Katarzyna |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
09/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Magdalena |
vs |
Pycińska Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
06/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hylewska Marta |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
02/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Trzcinska Joanna |
vs |
Ślósarz Dorota |
1:2 | 5:7 | 6:4 | 6:7 (7) | 03:00 |
30/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Dobrowolska Monika |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:15 |
23/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Magdalena |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
23/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lipska-Bober Magdalena |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
1:2 | 3:6 | 6:4 | 3:6 | 03:30 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Magdalena |
vs |
Hylewska Marta |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Trzcinska Joanna |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
12/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Magdalena |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
02/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Pycińska Katarzyna |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
02/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Trzcinska Joanna |
vs |
Sobejko Małgorzata |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:0 | 03:45 |
02/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
28/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Magdalena |
vs |
Sobejko Małgorzata |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Trzcinska Joanna |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pycińska Katarzyna |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
18/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Lipska-Bober Magdalena |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (5:10) | 02:00 |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Wojtanowska Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Mika Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Trzcinska Joanna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Mazurek Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Dobrowolska Monika |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/04/2024 |
Szydło Magdalena |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.