Kobiety Średnio-zaawansowane I (KŚZI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuś Malgorzata | 33 | 10 | 8 | 17 | 6 | 11 | 124 | 80 | 44 |
2 | Pająk Ewa | 33 | 10 | 8 | 17 | 6 | 11 | 112 | 83 | 29 |
3 | Kochan Magdalena | 32 | 11 | 7 | 15 | 9 | 6 | 118 | 94 | 24 |
4 | Tomasiewicz Magdalena | 29 | 8 | 7 | 15 | 3 | 12 | 99 | 58 | 41 |
5 | Starowicz Elżbieta | 22 | 9 | 4 | 9 | 10 | -1 | 86 | 94 | -8 |
6 | Rybczyńska Monika | 21 | 8 | 4 | 10 | 9 | 1 | 95 | 76 | 19 |
7 | Sułowicz-Sydor Sylwia | 19 | 5 | 5 | 10 | 1 | 9 | 67 | 29 | 38 |
8 | Woda Magdalena | 11 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 41 | 91 | -50 |
9 | Gnutek Dominika | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 51 | 103 | -52 |
10 | Zapała Wioleta | 8 | 5 | 1 | 2 | 8 | -6 | 32 | 53 | -21 |
11 | Potrawka Karolina | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 24 | 61 | -37 |
12 | Bałazińska Marta | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 9 | 36 | -27 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Rybczyńska Monika |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
11/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bałazińska Marta |
vs |
Rybczyńska Monika |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:30 |
07/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Kuś Malgorzata |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
05/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Kochan Magdalena |
2:1 | 1:6 | 6:3 | (10:5) | 02:00 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Gnutek Dominika |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
26/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zapała Wioleta |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Gnutek Dominika |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
23/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bałazińska Marta |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Sułowicz-Sydor Sylwia |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
17/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuś Malgorzata |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | 03:30 |
08/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rybczyńska Monika |
vs |
Gnutek Dominika |
2:1 | 6:1 | 5:7 | 7:5 | 03:30 |
02/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Rybczyńska Monika |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rybczyńska Monika |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Pająk Ewa |
2:1 | 6:2 | 0:6 | 6:4 | 02:00 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Gnutek Dominika |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kuś Malgorzata |
vs |
Gnutek Dominika |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Sułowicz-Sydor Sylwia |
1:2 | 7:6 (4) | 0:6 | 1:6 | 02:00 |
07/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sułowicz-Sydor Sylwia |
vs |
Kochan Magdalena |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
04/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Dominika |
vs |
Starowicz Elżbieta |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kuś Malgorzata |
vs |
Sułowicz-Sydor Sylwia |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Kochan Magdalena |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
19/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Bałazińska Marta |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Rybczyńska Monika |
2:0 | 7:6 (0) | 6:3 | -:- | 03:00 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Dominika |
vs |
Zapała Wioleta |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
06/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Potrawka Karolina |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
06/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Starowicz Elżbieta |
0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | 02:00 |
05/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kuś Malgorzata |
vs |
Rybczyńska Monika |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:4 | 03:30 |
02/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuś Malgorzata |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/12/2022 sztuczna trawa |
Potrawka Karolina |
vs |
Kuś Malgorzata |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
20/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuś Malgorzata |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Dominika |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:45 |
13/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sułowicz-Sydor Sylwia |
vs |
Woda Magdalena |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
03/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rybczyńska Monika |
vs |
Kochan Magdalena |
1:2 | 6:7 (0) | 6:1 | 3:6 | 02:45 |
30/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Kuś Malgorzata |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:4 | 02:00 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Woda Magdalena |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
20/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kuś Malgorzata |
vs |
Kochan Magdalena |
2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | 02:00 |
14/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
13/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
09/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.