Deblowa Zaawansowana II (DZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bizon A. / Gołda M. | 32 | 10 | 9 | 18 | 7 | 11 | 117 | 89 | 28 |
2 | Olszowik G. / Janus P. | 24 | 8 | 6 | 13 | 7 | 6 | 95 | 76 | 19 |
3 | Aksamit D. / Pajdak J. | 22 | 6 | 5 | 11 | 2 | 9 | 78 | 44 | 34 |
4 | Korbel P. / Szydło T. | 21 | 8 | 4 | 11 | 10 | 1 | 84 | 75 | 9 |
5 | Włodarczyk T. / Wątroba J. | 19 | 6 | 4 | 9 | 4 | 5 | 72 | 38 | 34 |
6 | Mirocha J. / Masamvu C. | 14 | 8 | 2 | 5 | 13 | -8 | 48 | 83 | -35 |
7 | Bednarczyk R. / Kuźniar M. | 13 | 9 | 1 | 4 | 17 | -13 | 66 | 105 | -39 |
8 | Rivera A. / Meinguer E. | 11 | 5 | 3 | 7 | 7 | 0 | 43 | 51 | -8 |
9 | Szypuła F. / Koszman A. | 9 | 4 | 1 | 4 | 6 | -2 | 35 | 33 | 2 |
10 | Niechoda M. / Maguński K. | 7 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 32 | 32 | 0 |
11 | Najman D. / Bomba Ł. | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 12 | 29 | -17 |
12 | Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | -5 | 15 | 42 | -27 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Rivera A. / Meinguer E. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
12/04/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Włodarczyk T. / Wątroba J. |
vs |
Aksamit D. / Pajdak J. |
0:2 | 6:7 (6) | 6:7 (3) | -:- | 02:30 |
11/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Włodarczyk T. / Wątroba J. |
vs |
Mirocha J. / Masamvu C. |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Mirocha J. / Masamvu C. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/04/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rivera A. / Meinguer E. |
vs |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
2:1 | 6:0 | 6:7 (1) | (10:4) | 01:30 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Szypuła F. / Koszman A. |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (11:9) | 02:00 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Mirocha J. / Masamvu C. |
1:2 | 3:6 | 6:2 | (7:10) | 01:30 |
02/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Korbel P. / Szydło T. |
vs |
Niechoda M. / Maguński K. |
2:1 | 6:7 (6) | 6:2 | (10:6) | 02:00 |
02/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rivera A. / Meinguer E. |
vs |
Korbel P. / Szydło T. |
2:1 | 6:7 (6) | 6:4 | (10:5) | 02:00 |
02/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Niechoda M. / Maguński K. |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:30 |
01/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Korbel P. / Szydło T. |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:4) | 02:00 |
31/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
16/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Aksamit D. / Pajdak J. |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
12/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Bizon A. / Gołda M. |
0:2 | 6:7 (3) | 2:6 | -:- | 02:00 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha J. / Masamvu C. |
vs |
Aksamit D. / Pajdak J. |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:54 |
11/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
vs |
Korbel P. / Szydło T. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
10/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Korbel P. / Szydło T. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
09/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha J. / Masamvu C. |
vs |
Bizon A. / Gołda M. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 7:5 | 02:30 |
03/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Aksamit D. / Pajdak J. |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 7:6 (4) | 02:00 |
26/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Korbel P. / Szydło T. |
vs |
Aksamit D. / Pajdak J. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
26/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Korbel P. / Szydło T. |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:2 | 01:30 |
25/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szypuła F. / Koszman A. |
vs |
Korbel P. / Szydło T. |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (7:10) | 01:40 |
25/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Najman D. / Bomba Ł. |
2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:0 | 02:00 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Włodarczyk T. / Wątroba J. |
2:1 | 0:6 | 7:5 | (12:10) | 02:00 |
11/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Włodarczyk T. / Wątroba J. |
vs |
Szypuła F. / Koszman A. |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Włodarczyk T. / Wątroba J. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rivera A. / Meinguer E. |
vs |
Mirocha J. / Masamvu C. |
2:1 | 1:6 | 6:4 | (10:5) | 02:00 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha J. / Masamvu C. |
vs |
Szypuła F. / Koszman A. |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
27/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Niechoda M. / Maguński K. |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
26/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk R. / Kuźniar M. |
vs |
Aksamit D. / Pajdak J. |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha J. / Masamvu C. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Włodarczyk T. / Wątroba J. |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
14/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon A. / Gołda M. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
2:1 | 6:7 | 6:0 | 6:1 | 02:00 |
23/12/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Najman D. / Bomba Ł. |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
11/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Rivera A. / Meinguer E. |
2:1 | 7:6 (3) | 4:6 | (11:9) | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.