Zaawansowana I (ZI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2021/2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wątroba Jakub | 53 | 14 | 13 | 26 | 2 | 24 | 170 | 93 | 77 |
2 | Knapik Jakub | 50 | 15 | 11 | 24 | 8 | 16 | 169 | 99 | 70 |
3 | Meinguer Enrique | 49 | 14 | 12 | 24 | 5 | 19 | 168 | 99 | 69 |
4 | Zakręta Wojciech | 45 | 12 | 11 | 22 | 2 | 20 | 147 | 72 | 75 |
5 | Łotocki Łukasz | 37 | 14 | 8 | 17 | 14 | 3 | 133 | 127 | 6 |
6 | Nowak Paweł | 31 | 13 | 6 | 13 | 14 | -1 | 109 | 129 | -20 |
7 | Wojton Piotr | 28 | 11 | 6 | 12 | 11 | 1 | 99 | 101 | -2 |
8 | Siwek Adam | 23 | 10 | 4 | 10 | 13 | -3 | 101 | 105 | -4 |
9 | Maguński Kamil | 14 | 9 | 2 | 4 | 15 | -11 | 64 | 101 | -37 |
10 | Dobosz Jakub | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 55 | 118 | -63 |
11 | Panek Bartosz | 12 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 55 | 88 | -33 |
12 | Zagórski Tomasz | 11 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 56 | 92 | -36 |
13 | Drozdowski Dominik | 9 | 5 | 1 | 3 | 8 | -5 | 45 | 61 | -16 |
14 | Rzepka Mariusz | 9 | 9 | 0 | 0 | 18 | -18 | 46 | 110 | -64 |
15 | Ochyński Paweł | 6 | 4 | 1 | 2 | 7 | -5 | 24 | 42 | -18 |
16 | Gryszczenko Roman | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 20 | 24 | -4 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wątroba Jakub |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
14/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ochyński Paweł |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:1 | 6:0 | 3:6 | (11:9) | 01:30 |
12/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Wojton Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Wątroba Jakub |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
10/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Wątroba Jakub |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
10/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:30 |
10/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 7:6 (3) | 7:5 | -:- | 02:00 |
09/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:40 |
09/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zagórski Tomasz |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojton Piotr |
vs |
Panek Bartosz |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:6) | 02:00 |
08/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Gryszczenko Roman |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 4:6 | 02:00 |
07/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | 01:40 |
06/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:1 | 5:7 | 7:5 | (10:7) | 02:15 |
03/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:40 |
03/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
03/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
03/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Meinguer Enrique |
vs |
Zagórski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Knapik Jakub |
vs |
Zagórski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
02/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Drozdowski Dominik |
0:2 | 6:7 (7) | 4:6 | -:- | 02:30 |
31/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Gryszczenko Roman |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | 01:40 |
26/03/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Siwek Adam |
vs |
Zagórski Tomasz |
2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | 02:00 |
25/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Meinguer Enrique |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:54 |
25/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Knapik Jakub |
2:1 | 3:6 | 6:3 | (10:7) | 01:30 |
25/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Wojton Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
25/03/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Siwek Adam |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
23/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
20/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:50 |
20/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Zagórski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
20/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Knapik Jakub |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
19/03/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Siwek Adam |
vs |
Łotocki Łukasz |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (9:11) | 01:30 |
17/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
13/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
11/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
10/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Knapik Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
09/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
07/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
06/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/03/2022 Dekerta 21, Kraków |
Wątroba Jakub |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 6:7 (8) | 4:6 | -:- | 02:00 |
05/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojton Piotr |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wojton Piotr |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
27/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
20/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
20/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Zagórski Tomasz |
2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | 02:15 |
18/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Wojton Piotr |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:54 |
12/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojton Piotr |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zagórski Tomasz |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
06/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
06/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Maguński Kamil |
1:2 | 4:6 | 7:5 | 2:6 | 02:30 |
03/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Knapik Jakub |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
21/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
16/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojton Piotr |
vs |
Siwek Adam |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
15/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Wojton Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
15/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maguński Kamil |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Panek Bartosz |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
30/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wątroba Jakub |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | 02:00 |
18/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Jakub |
vs |
Zakręta Wojciech |
2:0 | 7:6 (7) | 7:5 | -:- | 02:00 |
12/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
05/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
04/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
04/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Wojton Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 6:7 (5) | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
28/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rzepka Mariusz |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
27/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Siwek Adam |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 01:30 |
23/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Wojton Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
14/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wątroba Jakub |
vs |
Meinguer Enrique |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.