Średnio-zaawansowana wyższa I (ŚZWI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2021/2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rivera Arturo | 35 | 9 | 9 | 18 | 1 | 17 | 115 | 62 | 53 |
2 | Dobek Mateusz | 31 | 11 | 7 | 16 | 11 | 5 | 115 | 104 | 11 |
3 | Słobodzian Krystian | 29 | 9 | 8 | 17 | 7 | 10 | 130 | 93 | 37 |
4 | Bednarczyk Rafał | 26 | 11 | 5 | 12 | 14 | -2 | 118 | 129 | -11 |
5 | Smoleński Michał | 25 | 10 | 4 | 12 | 13 | -1 | 102 | 105 | -3 |
6 | Sobczuk Rafał | 22 | 6 | 5 | 11 | 2 | 9 | 70 | 40 | 30 |
7 | Rypień Paweł | 20 | 9 | 4 | 10 | 13 | -3 | 102 | 107 | -5 |
8 | Witek Wojciech | 19 | 8 | 4 | 10 | 11 | -1 | 88 | 88 | 0 |
9 | Bulak Michał | 11 | 6 | 1 | 4 | 10 | -6 | 49 | 66 | -17 |
10 | Kurdziel Piotr | 11 | 10 | 0 | 1 | 20 | -19 | 55 | 124 | -69 |
11 | Shpot Yuriy | 8 | 4 | 1 | 3 | 6 | -3 | 35 | 46 | -11 |
12 | Brózda Kamil | 8 | 5 | 1 | 3 | 9 | -6 | 43 | 58 | -15 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Smoleński Michał |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:2 | 01:45 |
14/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Bulak Michał |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
14/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Witek Wojciech |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 3:6 | 02:30 |
12/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sobczuk Rafał |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek Wojciech |
vs |
Rypień Paweł |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 6:7 (5) | 02:40 |
10/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Słobodzian Krystian |
vs |
Rivera Arturo |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 6:7 (4) | 03:00 |
10/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Smoleński Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Rivera Arturo |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
08/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Brózda Kamil |
2:0 | 6:3 | 7:6 (11) | -:- | 02:00 |
05/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Rivera Arturo |
0:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Sobczuk Rafał |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:0 | 02:30 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurdziel Piotr |
vs |
Bulak Michał |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
05/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
26/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Dobek Mateusz |
1:2 | 6:3 | 2:6 | (4:10) | 02:00 |
22/02/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rypień Paweł |
vs |
Rivera Arturo |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:30 |
21/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rivera Arturo |
vs |
Witek Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
12/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek Wojciech |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bulak Michał |
vs |
Rypień Paweł |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 3:6 | 02:00 |
05/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
05/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek Wojciech |
vs |
Bulak Michał |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:8) | 02:00 |
04/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Bulak Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
30/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Brózda Kamil |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:5) | 02:00 |
29/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Bulak Michał |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Bednarczyk Rafał |
1:2 | 5:7 | 6:1 | 3:6 | 01:45 |
22/01/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rivera Arturo |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:00 |
22/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Witek Wojciech |
vs |
Bednarczyk Rafał |
2:1 | 2:6 | 6:2 | 6:3 | 02:00 |
16/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:15 |
15/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Smoleński Michał |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:4 | 02:00 |
10/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Witek Wojciech |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:3 | 02:00 |
09/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek Wojciech |
vs |
Dobek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
09/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Brózda Kamil |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Shpot Yuriy |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
06/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Smoleński Michał |
1:2 | 2:6 | 6:1 | 2:6 | 02:00 |
22/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Shpot Yuriy |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 7:5 | 02:00 |
18/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Dobek Mateusz |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 3:6 | 02:00 |
12/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Dobek Mateusz |
2:1 | 2:6 | 7:6 (6) | 6:0 | 02:20 |
11/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:50 |
28/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rivera Arturo |
vs |
Shpot Yuriy |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Brózda Kamil |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
26/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Shpot Yuriy |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rivera Arturo |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:50 |
19/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Bednarczyk Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
13/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
13/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rivera Arturo |
vs |
Brózda Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:50 |
12/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Słobodzian Krystian |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:45 |
07/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słobodzian Krystian |
vs |
Dobek Mateusz |
2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:2 | 02:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.