+55 (+55)
Relaksmisja Tennis League Zima 2021/2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ziomek Piotr | 44 | 12 | 11 | 23 | 4 | 19 | 150 | 70 | 80 |
2 | Olszowik Grzegorz | 40 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 | 120 | 30 | 90 |
3 | Pudło Jan | 40 | 11 | 10 | 20 | 3 | 17 | 126 | 50 | 76 |
4 | Janowiec Tomasz | 37 | 12 | 9 | 19 | 9 | 10 | 141 | 87 | 54 |
5 | Skąpski Jan | 35 | 12 | 8 | 16 | 9 | 7 | 109 | 83 | 26 |
6 | Wajss Stanisław | 34 | 12 | 7 | 15 | 10 | 5 | 109 | 91 | 18 |
7 | Bernasik Grzegorz | 32 | 13 | 7 | 14 | 14 | 0 | 117 | 121 | -4 |
8 | Bartak-Lisikiewicz Tadeusz | 29 | 13 | 6 | 12 | 16 | -4 | 84 | 128 | -44 |
9 | Pieczyrak Dariusz | 25 | 10 | 4 | 11 | 12 | -1 | 106 | 86 | 20 |
10 | Koczela Marek | 25 | 12 | 3 | 10 | 18 | -8 | 90 | 115 | -25 |
11 | Potrzebowski Józef | 18 | 13 | 2 | 4 | 23 | -19 | 63 | 147 | -84 |
12 | Wąsikiewicz Roman | 17 | 10 | 2 | 5 | 16 | -11 | 53 | 100 | -47 |
13 | Kowanek Leszek | 17 | 13 | 1 | 3 | 24 | -21 | 46 | 153 | -107 |
14 | Kusek Wojciech | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 33 | 86 | -53 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Koczela Marek |
vs |
Bernasik Grzegorz |
1:2 | 6:4 | 0:6 | 4:6 | 02:00 |
19/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
19/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wajss Stanisław |
vs |
Koczela Marek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wajss Stanisław |
vs |
Janowiec Tomasz |
1:2 | 4:6 | 6:4 | (9:11) | 01:30 |
13/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wajss Stanisław |
vs |
Bernasik Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
12/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Koczela Marek |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Janowiec Tomasz |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:6 (2) | 04:15 |
10/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | 02:00 |
10/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Janowiec Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
09/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Koczela Marek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:10 |
08/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Koczela Marek |
vs |
Janowiec Tomasz |
1:2 | 2:6 | 7:6 (4) | (6:10) | 02:00 |
07/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ziomek Piotr |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Koczela Marek |
2:1 | 0:6 | 6:1 | (11:9) | 01:30 |
04/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Ziomek Piotr |
1:2 | 2:6 | 6:4 | (2:10) | 02:00 |
02/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wajss Stanisław |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
01/04/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Koczela Marek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
30/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
28/03/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ziomek Piotr |
vs |
Koczela Marek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Koczela Marek |
2:1 | 7:5 | 3:6 | (10:2) | 02:00 |
24/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
24/03/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Janowiec Tomasz |
vs |
Bernasik Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
21/03/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ziomek Piotr |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
21/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Janowiec Tomasz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
17/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Bernasik Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
16/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wajss Stanisław |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
10/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bernasik Grzegorz |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
2:1 | 4:6 | 7:6 | (10:7) | 02:00 |
09/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Janowiec Tomasz |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
2:1 | 4:6 | 7:6 (3) | 7:5 | 02:00 |
02/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bernasik Grzegorz |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
23/02/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wąsikiewicz Roman |
vs |
Janowiec Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
18/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Koczela Marek |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
10/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Bernasik Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:10 |
16/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
13/01/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (10:6) | 02:00 |
09/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Koczela Marek |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
09/01/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bernasik Grzegorz |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Janowiec Tomasz |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:11 |
05/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
04/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Janowiec Tomasz |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
30/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Janowiec Tomasz |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
20/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Potrzebowski Józef |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
16/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Bernasik Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
16/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Potrzebowski Józef |
vs |
Ziomek Piotr |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
16/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsikiewicz Roman |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
15/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kowanek Leszek |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 01:30 |
12/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Ziomek Piotr |
2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:4 | 03:00 |
11/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Potrzebowski Józef |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 03:00 |
10/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Bernasik Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kowanek Leszek |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
07/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
05/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
02/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
02/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:30 |
28/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pudło Jan |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
27/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 6:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
27/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skąpski Jan |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pudło Jan |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
25/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Potrzebowski Józef |
vs |
Bernasik Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
25/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pudło Jan |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kowanek Leszek |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
24/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Kusek Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
23/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kowanek Leszek |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
21/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pudło Jan |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Potrzebowski Józef |
vs |
Kowanek Leszek |
2:1 | 6:0 | 6:7 | (10:5) | 01:30 |
19/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bernasik Grzegorz |
vs |
Wąsikiewicz Roman |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bernasik Grzegorz |
vs |
Pudło Jan |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Potrzebowski Józef |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Koczela Marek |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
16/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wąsikiewicz Roman |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
10/01/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Janowiec Tomasz |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.