Średnio-zaawansowana I (ŚZI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nazarewicz Robert | 38 | 13 | 12 | 25 | 2 | 23 | 158 | 40 | 118 |
2 | Pichowski Jaromir | 37 | 13 | 12 | 24 | 4 | 20 | 162 | 76 | 86 |
3 | Lisowski Piotr | 24 | 11 | 6 | 13 | 10 | 3 | 109 | 92 | 17 |
4 | Soja Rafał | 23 | 9 | 7 | 15 | 5 | 10 | 100 | 62 | 38 |
5 | Stewart Matt | 23 | 11 | 6 | 12 | 12 | 0 | 101 | 108 | -7 |
6 | Facundo Ponce Juan | 22 | 8 | 7 | 14 | 4 | 10 | 100 | 61 | 39 |
7 | Buchowski Mieszko | 17 | 10 | 3 | 7 | 14 | -7 | 88 | 101 | -13 |
8 | Sopel Krzysztof | 11 | 7 | 1 | 4 | 12 | -8 | 55 | 89 | -34 |
9 | Ptasiński Grzegorz | 10 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 39 | 90 | -51 |
10 | Glijer Wojciech | 9 | 7 | 1 | 2 | 13 | -11 | 41 | 89 | -48 |
11 | Nahlik Krzysztof | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 23 | 100 | -77 |
12 | Kupczyk Dariusz | 7 | 4 | 1 | 3 | 6 | -3 | 28 | 42 | -14 |
13 | Górski Michał | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 1 | 36 | -35 |
14 | Antas Piotr | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 5 | 24 | -19 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Sopel Krzysztof |
vs |
Soja Rafał |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
17/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Kupczyk Dariusz |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (10:7) | 01:30 |
16/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Soja Rafał |
2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:1 | 03:00 |
15/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Facundo Ponce Juan |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
15/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Antas Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
14/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Facundo Ponce Juan |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
13/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Sopel Krzysztof |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 02:00 |
12/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Kupczyk Dariusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
08/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Kupczyk Dariusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Sopel Krzysztof |
vs |
Stewart Matt |
1:2 | 4:6 | 7:6 (4) | 4:6 | 03:00 |
03/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Soja Rafał |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Soja Rafał |
vs |
Stewart Matt |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
25/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Górski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
21/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Soja Rafał |
vs |
Glijer Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
20/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Soja Rafał |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 4:6 | 03:00 |
14/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Soja Rafał |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
13/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Soja Rafał |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Pichowski Jaromir |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
04/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stewart Matt |
vs |
Glijer Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
18/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Facundo Ponce Juan |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 6:3 | 02:30 |
17/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Glijer Wojciech |
1:2 | 6:1 | 4:6 | 6:7 (0) | 02:30 |
09/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Glijer Wojciech |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 6:7 (3) | 2:6 | -:- | 02:00 |
29/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
27/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pichowski Jaromir |
vs |
Górski Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
26/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Facundo Ponce Juan |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
23/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sopel Krzysztof |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:30 |
19/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Facundo Ponce Juan |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:10 |
19/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Górski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sopel Krzysztof |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Antas Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
15/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stewart Matt |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
14/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
11/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Nazarewicz Robert |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
09/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pichowski Jaromir |
vs |
Stewart Matt |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
09/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
03/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pichowski Jaromir |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pichowski Jaromir |
vs |
Glijer Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 00:53 |
27/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Soja Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
22/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pichowski Jaromir |
vs |
Sopel Krzysztof |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | 02:05 |
19/12/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Pichowski Jaromir |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:20 |
18/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lisowski Piotr |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lisowski Piotr |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
08/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nazarewicz Robert |
vs |
Sopel Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
04/12/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Lisowski Piotr |
vs |
Nazarewicz Robert |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
03/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
02/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Glijer Wojciech |
vs |
Facundo Ponce Juan |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
28/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Buchowski Mieszko |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
19/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kupczyk Dariusz |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nazarewicz Robert |
vs |
Facundo Ponce Juan |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 3:6 | 02:25 |
15/11/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Facundo Ponce Juan |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
11/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Stewart Matt |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
09/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Glijer Wojciech |
vs |
Nazarewicz Robert |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.