Deblowa Amator I (DAI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radźko R. / Borczuch M. | 35 | 14 | 10 | 21 | 10 | 11 | 167 | 99 | 68 |
2 | Łazarz Ł. / Chorabik R. | 33 | 11 | 11 | 22 | 3 | 19 | 145 | 68 | 77 |
3 | Dziarkowski T. / Dziarkowski G. | 32 | 11 | 10 | 21 | 2 | 19 | 133 | 38 | 95 |
4 | Bogdański M. / Kołodziejczyk J. | 31 | 12 | 9 | 19 | 9 | 10 | 141 | 105 | 36 |
5 | Czopik Z. / Budkowski M. | 29 | 12 | 8 | 17 | 11 | 6 | 124 | 101 | 23 |
6 | Ciepiela G. / Kuffel M. | 29 | 11 | 7 | 18 | 8 | 10 | 127 | 82 | 45 |
7 | Kuźniar M. / Nowak P. | 25 | 14 | 4 | 11 | 21 | -10 | 110 | 139 | -29 |
8 | Rzepka M. / Zagórski T. | 23 | 10 | 6 | 13 | 9 | 4 | 105 | 86 | 19 |
9 | Padoan F. / Cawalowski P. | 23 | 12 | 5 | 11 | 16 | -5 | 102 | 121 | -19 |
10 | Szadkowski M. / Oleksiak M. | 21 | 11 | 4 | 10 | 15 | -5 | 99 | 116 | -17 |
11 | Kowalczyk A. / Kowalczyk K. | 15 | 10 | 2 | 5 | 16 | -11 | 62 | 97 | -35 |
12 | Szamatuła K. / Otwinowski D. | 13 | 6 | 4 | 8 | 4 | 4 | 55 | 42 | 13 |
13 | Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. | 13 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 53 | 88 | -35 |
14 | Czopik M. / Niemczyk A. | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 11 | 96 | -85 |
Flak S. / Opalski A. [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ciepiela G. / Skoczek M. [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czopik M. / Ucisko M. [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Czopik Z. / Budkowski M. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
17/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Szamatuła K. / Otwinowski D. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
16/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Czopik Z. / Budkowski M. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
15/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
15/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
14/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
14/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
13/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
09/04/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
08/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
07/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
06/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
vs |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 0:6 | 01:30 |
05/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 01:30 |
05/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 2:6 | 02:00 |
25/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
24/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
22/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szamatuła K. / Otwinowski D. |
vs |
Czopik M. / Niemczyk A. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
19/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szamatuła K. / Otwinowski D. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
18/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:1 | 5:7 | 6:4 | (10:4) | 02:00 |
18/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik M. / Niemczyk A. |
vs |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:3 | 02:00 |
17/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
14/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Szamatuła K. / Otwinowski D. |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Szamatuła K. / Otwinowski D. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Szamatuła K. / Otwinowski D. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Czopik Z. / Budkowski M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/03/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
11/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
11/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
26/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
25/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | 01:30 |
24/02/2018 |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Czopik M. / Ucisko M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/02/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
11/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Czopik Z. / Budkowski M. |
1:2 | 2:6 | 7:6 (4) | (5:10) | 02:00 |
11/02/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
10/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/02/2018 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
05/02/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
1:2 | 7:5 | 5:7 | 4:6 | 02:00 |
04/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
02/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
02/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:8) | 01:30 |
28/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | 01:30 |
23/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
2:1 | 5:7 | 6:3 | (10:8) | 01:30 |
20/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rzepka M. / Zagórski T. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:30 |
19/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
15/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
14/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 6:7 (6) | 02:15 |
14/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
13/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 2:6 | 02:30 |
12/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
07/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/01/2018 |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
vs |
Czopik M. / Ucisko M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
06/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
1:2 | 5:7 | 6:4 | 4:6 | 01:30 |
05/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łazarz Ł. / Chorabik R. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
30/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:4 | 01:30 |
30/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
24/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
22/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
21/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela G. / Kuffel M. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
16/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (1:10) | 01:30 |
10/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
1:2 | 1:6 | 6:4 | 5:7 | 03:00 |
09/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka M. / Zagórski T. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
06/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
03/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka M. / Zagórski T. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
2:0 | 6:1 | 7:6 (5) | -:- | 01:30 |
02/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
2:1 | 5:7 | 6:2 | (10:7) | 01:30 |
24/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar M. / Nowak P. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
19/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Z. / Budkowski M. |
vs |
Kowalczyk A. / Kowalczyk K. |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/11/2017 |
Czopik M. / Ucisko M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
11/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szadkowski M. / Oleksiak M. |
vs |
Kuźniar M. / Nowak P. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.