Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018

Grupy / Playoffy

FINAŁY PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
0:2 2:6 4:6 -:- 01:40
O 3 miejsce 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kosek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosek Grzegorz
vs Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
0:2 4:6 2:6 -:- 01:50
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
2:0 6:0 7:5 -:- 01:00
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
vs Kosek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosek Grzegorz
2:0 6:3 6:0 -:- 02:00

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kosek Grzegorz 34 13 9 21 9 12 149 95 54
2 Sasiak Justyna 25 10 6 15 10 5 118 98 20
3 Bogdański Michał 22 8 7 14 4 10 99 52 47

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 29 10 9 19 2 17 121 24 97
2 Mazurek Jakub 27 9 9 18 1 17 112 39 73
3 Kołodziej Michał 24 10 7 14 8 6 108 76 32

FINAŁY ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mariusz
vs Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe
Chełmecki Mirosław
2:1 6:1 3:6 6:4 02:55
O 3 miejsce 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chorabik Radosław - zdjęcie profilowe
Chorabik Radosław
vs Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mariusz
vs Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:50
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe
Chełmecki Mirosław
vs Chorabik Radosław - zdjęcie profilowe
Chorabik Radosław
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Habel Artur 35 12 11 23 6 17 153 73 80
2 Motak Zbigniew 34 12 11 22 4 18 139 61 78
3 Dziarkowski Tomasz 32 12 8 20 9 11 147 95 52

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stanek Mariusz 42 14 14 28 0 28 170 26 144
2 Chorabik Radosław 37 13 12 24 3 21 154 72 82
3 Smoleń Filip 37 14 11 23 8 15 157 89 68

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pękala Sławomir 34 12 11 22 3 19 138 75 63
2 Chełmecki Mirosław 27 9 9 18 0 18 108 19 89
3 Knapik Jakub 20 9 5 11 9 2 84 78 6

FINAŁY ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYZSZA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bedner Marcin - zdjęcie profilowe
Bedner Marcin
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
2:0 6:2 6:3 -:- 02:00
O 3 miejsce 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
1:2 6:1 6:7 (2) 3:6 02:30
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
1/2 finału 26/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
vs Bedner Marcin - zdjęcie profilowe
Bedner Marcin
0:2 0:6 4:6 -:- 02:50

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dubiel Sebastian 28 10 8 18 5 13 126 76 50
2 Garcia Joaquin 24 9 7 15 8 7 120 91 29
3 Dziuba Michał 22 8 6 14 6 8 103 58 45

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuźniar Maciej 33 12 10 21 6 15 144 84 60
2 Zagórski Tomasz 30 10 10 20 0 20 121 42 79
3 Nowak Jarosław 29 12 8 17 9 8 120 107 13

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szamatuła Karol 36 13 11 23 8 15 170 116 54
2 Karwan Michał 35 12 11 23 5 18 144 86 58
3 Bugno Michał 34 12 10 22 9 13 138 111 27

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gabryszak Mariusz 29 10 9 19 2 17 119 57 62
2 Bedner Marcin 24 8 8 16 1 15 100 45 55
3 Augustyn Wojciech 24 11 6 13 12 1 105 103 2

FINAŁY ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
1:2 7:5 0:6 3:6 03:15
O 3 miejsce 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:0 6:0 6:3 -:- 01:15
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
vs Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
2:0 7:5 6:4 -:- 02:15
1/2 finału 24/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:0 6:3 7:6 (3) -:- -:-

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nazarewicz Robert 38 13 12 25 2 23 158 40 118
2 Pichowski Jaromir 37 13 12 24 4 20 162 76 86
3 Lisowski Piotr 24 11 6 13 10 3 109 92 17

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bąk Marcin 39 13 13 26 1 25 162 57 105
2 Bednarczyk Rafał 36 13 11 23 5 18 161 97 64
3 Filipczyk Wiesław 36 13 11 23 9 14 152 104 48

FINAŁY DEBEL AMATOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 24/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
1:2 4:6 7:5 4:6 -:-
1/4 finału 22/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe
Radźko R. / Borczuch M.
vs Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
2:0 6:4 7:6 (4) -:- -:-
1/4 finału 22/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łazarz Ł. / Chorabik R. - zdjęcie profilowe Łazarz Ł. / Chorabik R. - zdjęcie profilowe
Łazarz Ł. / Chorabik R.
vs Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe
Morawiec R. / Morawiec K.
2:1 3:6 6:3 6:3 -:-
1/4 finału 22/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe
Bogdański M. / Kołodziejczyk J.
vs Gomółka J. / Myśliwiec K. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Myśliwiec K. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Myśliwiec K.
0:2 2:6 3:6 -:- -:-

Deblowa Amator I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Radźko R. / Borczuch M. 35 14 10 21 10 11 167 99 68
2 Łazarz Ł. / Chorabik R. 33 11 11 22 3 19 145 68 77
3 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 32 11 10 21 2 19 133 38 95

Deblowa Amator II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gomółka J. / Myśliwiec K. 32 11 10 21 3 18 137 62 75
2 Motak Z. / Bugno M. 28 10 8 18 5 13 126 67 59
3 Śpiewak S. / Śpiewak A. 24 9 6 15 8 7 108 77 31

FINAŁY KOBIETY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
O 3 miejsce 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Gabriela - zdjęcie profilowe
Nowak Gabriela
vs Fryc Magdalena - zdjęcie profilowe
Fryc Magdalena
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Nowak Gabriela - zdjęcie profilowe
Nowak Gabriela
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fryc Magdalena - zdjęcie profilowe
Fryc Magdalena
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30

Kobiety

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 36 12 12 24 0 24 145 20 125
2 Kurowska - Harmatys Alicja 34 12 11 22 2 20 139 45 94
3 Fryc Magdalena 30 12 9 18 7 11 132 88 44

FINAŁY JUNIOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 29/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olszowik Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Olszowik Bartłomiej
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olszowik Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Olszowik Bartłomiej
vs Glijer Maksym - zdjęcie profilowe
Glijer Maksym
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00
1/2 finału 28/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicka Wiktoria - zdjęcie profilowe
Kubicka Wiktoria
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00

Junior

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Olszowik Bartłomiej 9 3 3 6 0 6 36 3 33
2 Gniatczyk Maciej 9 3 3 6 0 6 36 5 31
3 Kubicka Wiktoria 5 3 1 2 5 -3 11 35 -24