Zaawansowana III (ZIII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2016/2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bednarczyk Jacenty | 35 | 13 | 10 | 22 | 8 | 14 | 143 | 70 | 73 |
2 | Motak Zbigniew | 34 | 13 | 10 | 21 | 6 | 15 | 143 | 73 | 70 |
3 | Bałaziński Michał | 33 | 12 | 10 | 21 | 6 | 15 | 129 | 71 | 58 |
4 | Śniegoń Sławomir | 30 | 10 | 10 | 20 | 2 | 18 | 117 | 54 | 63 |
5 | Kubicki Krzysztof | 29 | 12 | 8 | 17 | 8 | 9 | 118 | 82 | 36 |
6 | Radźko Robert | 18 | 9 | 4 | 9 | 10 | -1 | 78 | 75 | 3 |
7 | Oleksiak Mateusz | 14 | 8 | 3 | 6 | 12 | -6 | 60 | 89 | -29 |
8 | Żuławiński Michał | 13 | 10 | 1 | 3 | 18 | -15 | 53 | 114 | -61 |
9 | Bułka Jarosław | 12 | 8 | 2 | 4 | 12 | -8 | 56 | 83 | -27 |
10 | Łotocki Łukasz | 10 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 37 | 89 | -52 |
11 | Ptak Krzysztof | 6 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 21 | 25 | -4 |
12 | Dudek Maksymilian | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 14 | 72 | -58 |
13 | Piechota Łukasz | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 12 | 60 | -48 |
14 | K. P. | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 13 | 37 | -24 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk Jacenty |
vs |
Piechota Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:32 |
02/04/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | -:- |
02/04/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Piechota Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Piechota Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptak Krzysztof |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
19/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Radźko Robert |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- |
18/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dudek Maksymilian |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
18/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Ptak Krzysztof |
2:1 | 2:6 | 6:2 | (10:7) | 02:00 |
12/03/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
04/03/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dudek Maksymilian |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
26/02/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bułka Jarosław |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
25/02/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:10 |
24/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
K. P. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
19/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
19/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Radźko Robert |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
17/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Motak Zbigniew |
2:1 | 6:1 | 3:6 | (10:6) | 02:00 |
10/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
K. P. |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
07/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptak Krzysztof |
vs |
Motak Zbigniew |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
K. P. |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
04/02/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Radźko Robert |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
31/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
28/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Motak Zbigniew |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 01:30 |
28/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Radźko Robert |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
25/01/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/01/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
22/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dudek Maksymilian |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dudek Maksymilian |
vs |
Radźko Robert |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Bułka Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:20 |
21/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Motak Zbigniew |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
18/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Bułka Jarosław |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:20 |
15/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Piechota Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk Jacenty |
vs |
Radźko Robert |
2:1 | 3:6 | 6:2 | (10:6) | 02:00 |
08/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
08/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Piechota Łukasz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
07/01/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Radźko Robert |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
30/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 6:7 (1) | -:- | 02:00 |
30/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk Jacenty |
vs |
Kubicki Krzysztof |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:4) | 01:30 |
30/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bułka Jarosław |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Oleksiak Mateusz |
1:2 | 1:6 | 6:4 | (6:10) | 02:00 |
28/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Motak Zbigniew |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
27/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk Jacenty |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
22/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Kubicki Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:45 |
21/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Bułka Jarosław |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bednarczyk Jacenty |
vs |
Bułka Jarosław |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
16/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Śniegoń Sławomir |
1:2 | 6:3 | 5:7 | (8:10) | 02:00 |
12/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Kubicki Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:37 |
11/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bułka Jarosław |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
09/12/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
03/12/2016 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Łotocki Łukasz |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
30/11/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/11/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:5) | 02:00 |
27/11/2016 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bułka Jarosław |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 01:45 |
26/11/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bałaziński Michał |
vs |
Radźko Robert |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:15 |
19/11/2016 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Radźko Robert |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
13/11/2016 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Bednarczyk Jacenty |
2:1 | 1:6 | 7:6 (6) | (10:6) | 02:00 |
13/11/2016 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Żuławiński Michał |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.