Relaksmisja Tennis League Zima 2015/2016

Grupy / Playoffy

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2016

sztuczna trawa
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Klima Michał - zdjęcie profilowe
Klima Michał
2:0 6:3 6:3 -:- -:-
O 3 miejsce 17/04/2016

sztuczna trawa
Molenda Marek - zdjęcie profilowe
Molenda Marek
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Molenda Marek - zdjęcie profilowe
Molenda Marek
2:0 6:1 6:0 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Klima Michał - zdjęcie profilowe
Klima Michał
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
2:1 6:3 3:6 7:5 -:-

PRO

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 30 10 10 20 1 19 120 45 75
2 Klima Michał 27 10 8 17 5 12 113 73 40
3 Pieczyrak Paweł 25 9 7 16 4 12 109 57 52

FINAŁ ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2016

sztuczna trawa
Telega Robert - zdjęcie profilowe
Telega Robert
vs Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
2:1 7:6 2:6 6:3 -:-
O 3 miejsce 17/04/2016

sztuczna trawa
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:3 1:6 3:6 2:6 -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Telega Robert - zdjęcie profilowe
Telega Robert
0:2 1:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
2:0 6:4 6:1 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pękala Sławomir 31 11 10 20 5 15 134 60 74
2 Motak Zbigniew 31 12 9 19 8 11 151 100 51
3 Górecki Daniel 30 11 9 19 5 14 126 71 55

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Telega Robert 27 9 9 16 1 15 94 25 69
2 Śniegoń Sławomir 27 10 8 17 4 13 110 59 51
3 Rakoczy Ryszard 26 11 7 15 9 6 113 84 29

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bałaziński Michał 35 12 11 23 5 18 144 87 57
2 Kozłowski Stanisław 33 11 11 22 1 21 135 55 80
3 Dziarkowski Tomasz 29 11 9 18 6 12 131 86 45

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2016

sztuczna trawa
Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
vs Ślósarz Mieczysław - zdjęcie profilowe
Ślósarz Mieczysław
2:0 6:4 6:0 -:- -:-
O 3 miejsce 17/04/2016

sztuczna trawa
Śmistek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Śmistek Krzysztof
vs Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe
Bułka Jarosław
1:2 4:6 6:1 3:6 -:-
1/2 finału 17/04/2017

sztuczna trawa
Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
vs Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe
Bułka Jarosław
2:0 6:2 6:2 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Ślósarz Mieczysław - zdjęcie profilowe
Ślósarz Mieczysław
vs Śmistek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Śmistek Krzysztof
2:1 6:3 4:6 6:1 -:-

Średnio Zaawansowana Wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Olszowik Grzegorz 29 11 9 18 5 13 125 67 58
2 Śmistek Krzysztof 27 9 9 18 1 17 111 55 56
3 Bułka Jarosław 25 10 7 15 8 7 117 104 13

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zając Michał 33 12 10 21 6 15 146 80 66
2 Bubas Przemysław 33 12 10 19 6 13 128 68 60
3 Korzenny Wojciech 32 12 9 20 7 13 137 90 47

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szydło Tomasz 36 12 12 24 1 23 141 40 101
2 Ślósarz Mieczysław 34 12 11 22 2 20 138 52 86
3 Koźmiński Paweł 29 11 9 18 5 13 123 84 39

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
O 3 miejsce 17/04/2016

sztuczna trawa
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
2:0 7:6 6:3 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Skoczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Skoczek Mateusz
0:2 4:6 3:6 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Wygona Krystian - zdjęcie profilowe
Wygona Krystian
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
2:0 6:1 6:4 -:- -:-
1/4 finału 17/04/2017

sztuczna trawa
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
2:0 6:0 6:2 -:- -:-

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szturc Przemysław 27 9 9 18 1 17 108 34 74
2 Wygona Krystian 25 9 8 16 3 13 106 37 69
3 Paszek Szymon 20 8 6 12 4 8 79 46 33

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kogut Dominik 28 10 9 17 4 13 114 51 63
2 Skoczek Mateusz 27 9 9 18 1 17 107 42 65
3 Kegel Łukasz 25 10 7 15 6 9 107 70 37

FINAŁ DEBEL RODZINNY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2015

sztuczna trawa
Masier B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe Masier B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe
Masier B. / Leśniak - Ogarek M.
vs Bajorek M. / Bajorek P. - zdjęcie profilowe Bajorek M. / Bajorek P. - zdjęcie profilowe
Bajorek M. / Bajorek P.
2:0 6:4 7:6 -:- -:-
O 3 miejsce 19/04/2017

sztuczna trawa
Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Mrożek D.
vs Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
1:2 5:7 6:2 3:6 -:-
1/2 finału 19/04/2016

sztuczna trawa
Bajorek M. / Bajorek P. - zdjęcie profilowe Bajorek M. / Bajorek P. - zdjęcie profilowe
Bajorek M. / Bajorek P.
vs Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
2:0 7:5 7:5 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Masier B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe Masier B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe
Masier B. / Leśniak - Ogarek M.
vs Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Mrożek D.
2:0 6:2 6:1 -:- -:-

FINAŁY DEBEL

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2016

sztuczna trawa
Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe
Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M.
2:0 6:0 6:4 -:- -:-
O 3 miejsce 17/04/2016

sztuczna trawa
Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
vs Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
0:2 2:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe
Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M.
vs Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
2:0 6:4 6:1 -:- -:-

Debel

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Górski Ł. 23 9 6 14 7 7 99 76 23
2 Zięba S. / Stawowiak M. 18 6 6 12 1 11 69 23 46
3 Augustyn D. / Mazurek J. 15 5 5 10 2 8 61 22 39

DEBEL RODZINNY

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Masier B. / Leśniak - Ogarek M. 22 8 7 12 4 8 79 46 33
2 Bajorek M. / Bajorek P. 21 7 7 14 0 14 84 18 66
3 Śpiewak S. / Śpiewak A. 20 8 5 12 7 5 84 60 24

FINAŁ KOBIETY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2015

sztuczna trawa
Wróbel Anna - zdjęcie profilowe
Wróbel Anna
vs Badowska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Badowska Katarzyna
2:0 7:6 6:3 -:- -:-
O 3 miejsce 16/04/2017

sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 0:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Wróbel Anna - zdjęcie profilowe
Wróbel Anna
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
2:1 2:6 6:3 7:6 -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Badowska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Badowska Katarzyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
2:1 6:2 4:6 6:4 -:-

Średnio-zaawansowana dla kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wróbel Anna 33 11 11 20 3 17 121 43 78
2 Badowska Katarzyna 29 10 9 19 2 17 120 15 105
3 Stochel Teresa 29 10 9 19 2 17 118 57 61

FINAŁ JUNIOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/04/2016

sztuczna trawa
Gorshkov Fiodor - zdjęcie profilowe
Gorshkov Fiodor
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
2:0 6:0 6:4 -:- -:-
O 3 miejsce 17/04/2016

sztuczna trawa
Morawiec Krzysztof - zdjęcie profilowe
Morawiec Krzysztof
vs Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
0:2 1:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Gorshkov Fiodor - zdjęcie profilowe
Gorshkov Fiodor
vs Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
2:0 6:2 6:1 -:- -:-
1/2 finału 17/04/2016

sztuczna trawa
Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
vs Morawiec Krzysztof - zdjęcie profilowe
Morawiec Krzysztof
2:0 6:4 7:5 -:- -:-

Junior

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Majkowska Maria 21 7 7 14 1 13 83 28 55
2 Morawiec Krzysztof 19 8 5 11 6 5 77 51 26
3 Gniatczyk Maciej 16 6 5 10 3 7 72 34 38