Średnio-zaawansowana wyższa V (ŚZWV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dudek Maciej | 47 | 14 | 11 | 23 | 7 | 16 | 152 | 92 | 60 |
2 | Jakubczyk Grzegorz | 47 | 16 | 10 | 22 | 13 | 9 | 178 | 136 | 42 |
3 | Góral Dariusz | 46 | 12 | 12 | 24 | 2 | 22 | 154 | 79 | 75 |
4 | Wójcikowski Bartosz | 36 | 10 | 9 | 19 | 4 | 15 | 129 | 66 | 63 |
5 | Jopek Krystian | 33 | 14 | 7 | 17 | 18 | -1 | 131 | 161 | -30 |
6 | Gach Dominik | 30 | 9 | 7 | 15 | 5 | 10 | 100 | 60 | 40 |
7 | Wojak Adam | 23 | 10 | 5 | 11 | 12 | -1 | 99 | 98 | 1 |
8 | Rudko Rafał | 20 | 8 | 4 | 8 | 8 | 0 | 68 | 69 | -1 |
9 | Tyrakowski Michał | 18 | 9 | 2 | 8 | 15 | -7 | 100 | 108 | -8 |
10 | Mielecka Krystyna | 18 | 13 | 2 | 4 | 23 | -19 | 70 | 152 | -82 |
11 | Marczyk Artur | 14 | 6 | 3 | 7 | 8 | -1 | 62 | 63 | -1 |
12 | Lipiński Paweł | 13 | 6 | 2 | 5 | 8 | -3 | 50 | 55 | -5 |
13 | Mucha Bartosz | 12 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 64 | 98 | -34 |
14 | Kowal Andrzej | 11 | 5 | 2 | 4 | 6 | -2 | 42 | 45 | -3 |
15 | Chodorowski Artur | 11 | 7 | 1 | 4 | 13 | -9 | 51 | 96 | -45 |
16 | Gołąb Jacek | 7 | 4 | 1 | 3 | 7 | -4 | 30 | 45 | -15 |
17 | Barnaś Paweł | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 28 | 85 | -57 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Barnaś Paweł |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
10/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Góral Dariusz |
vs |
Barnaś Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:00 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 6:7 | 0:6 | -:- | 01:30 |
06/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Gach Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
05/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Wojak Adam |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
03/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chodorowski Artur |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Gach Dominik |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
02/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Gołąb Jacek |
1:2 | 4:6 | 6:3 | (9:11) | 02:00 |
01/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Barnaś Paweł |
vs |
Gach Dominik |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
30/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lipiński Paweł |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
28/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Barnaś Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:15 |
26/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Góral Dariusz |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 01:30 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
17/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marczyk Artur |
vs |
Gach Dominik |
2:1 | 7:6 | 4:6 | (10:5) | 01:45 |
17/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Gach Dominik |
vs |
Gołąb Jacek |
2:1 | 5:7 | 6:3 | (10:7) | 01:45 |
16/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lipiński Paweł |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
12/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Marczyk Artur |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | 02:30 |
10/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Lipiński Paweł |
2:1 | 2:6 | 7:5 | (10:7) | 02:00 |
10/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowal Andrzej |
vs |
Wojak Adam |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
10/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wojak Adam |
vs |
Gołąb Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojak Adam |
vs |
Chodorowski Artur |
2:1 | 5:7 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
04/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Wojak Adam |
2:0 | 7:6 (6) | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Rudko Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Kowal Andrzej |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
31/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojak Adam |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:1 | 6:7 (2) | 7:6 (4) | (12:10) | 02:30 |
29/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcikowski Bartosz |
vs |
Jopek Krystian |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
28/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Chodorowski Artur |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:1 | 02:05 |
27/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Chodorowski Artur |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
27/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Lipiński Paweł |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
26/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wójcikowski Bartosz |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:1 | 6:3 | 6:7 (1) | 6:3 | 02:00 |
21/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
21/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Barnaś Paweł |
vs |
Wójcikowski Bartosz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
21/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gach Dominik |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:45 |
20/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Gach Dominik |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wójcikowski Bartosz |
vs |
Lipiński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
17/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wójcikowski Bartosz |
vs |
Góral Dariusz |
1:2 | 7:5 | 2:6 | 1:6 | 02:30 |
15/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:4) | 01:30 |
14/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 01:55 |
13/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Bartosz |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
09/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Marczyk Artur |
2:1 | 7:6 (4) | 4:6 | (10:5) | 02:00 |
07/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
06/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Góral Dariusz |
1:2 | 2:6 | 6:1 | 3:6 | 03:00 |
04/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojak Adam |
vs |
Jopek Krystian |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (7:10) | 02:00 |
04/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mucha Bartosz |
vs |
Wójcikowski Bartosz |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
25/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
25/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
22/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Kowal Andrzej |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Barnaś Paweł |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
17/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Barnaś Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
10/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Bartosz |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Gołąb Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:1 | 7:6 (4) | 2:6 | (10:6) | 02:00 |
04/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Chodorowski Artur |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 6:7 (8) | 02:00 |
03/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
03/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Wójcikowski Bartosz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
01/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
1:2 | 1:6 | 6:2 | 5:7 | 02:30 |
30/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 03:00 |
27/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojak Adam |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 2:6 | 6:7 (6) | -:- | 01:30 |
26/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Jopek Krystian |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:20 |
24/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Lipiński Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:10 |
23/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
22/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Mucha Bartosz |
2:1 | 6:2 | 2:6 | 7:6 (8) | 02:30 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Chodorowski Artur |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Wójcikowski Bartosz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
13/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Góral Dariusz |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
12/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Wojak Adam |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
12/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
12/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Gach Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
05/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:45 |
03/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcikowski Bartosz |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | 02:00 |
31/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcikowski Bartosz |
vs |
Chodorowski Artur |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
29/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 6:7 (1) | -:- | 02:00 |
27/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
15/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Bartosz |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/09/0202 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojak Adam |
vs |
Gach Dominik |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.