Średnio-zaawansowana wyższa II (ŚZWII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romero Casado Andres | 50 | 13 | 12 | 25 | 2 | 23 | 156 | 57 | 99 |
2 | Krypczyk Michał | 48 | 13 | 12 | 25 | 4 | 21 | 163 | 56 | 107 |
3 | Rojewski Jacek | 45 | 15 | 11 | 23 | 12 | 11 | 157 | 116 | 41 |
4 | Knapik Karol | 42 | 12 | 10 | 20 | 4 | 16 | 137 | 60 | 77 |
5 | Wójcikowski Marcin | 39 | 12 | 9 | 19 | 7 | 12 | 140 | 85 | 55 |
6 | Czarnota Michał | 35 | 10 | 8 | 17 | 4 | 13 | 113 | 40 | 73 |
7 | Połapski Piotr | 30 | 11 | 6 | 14 | 11 | 3 | 112 | 98 | 14 |
8 | Smoleń Konrad | 29 | 12 | 6 | 13 | 14 | -1 | 104 | 101 | 3 |
9 | Bukowicki Wojciech | 27 | 12 | 5 | 11 | 15 | -4 | 96 | 106 | -10 |
10 | Niemyski Jędrzej | 24 | 12 | 4 | 9 | 17 | -8 | 76 | 107 | -31 |
11 | Bigos Łukasz | 24 | 13 | 3 | 8 | 20 | -12 | 83 | 121 | -38 |
12 | Michalik Jacek | 21 | 10 | 4 | 9 | 14 | -5 | 84 | 93 | -9 |
13 | Smoleński Michał | 16 | 6 | 3 | 7 | 6 | 1 | 51 | 40 | 11 |
14 | Blecharz Paweł | 16 | 10 | 2 | 4 | 16 | -12 | 48 | 96 | -48 |
15 | Yamasaki Hayato | 9 | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 | 28 | 12 | 16 |
Mazan Jan [wycofany] | 4 | 16 | 1 | 2 | 30 | -28 | 12 | 180 | -168 | |
Sobota Piotr [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Romero Casado Andres |
vs |
Krypczyk Michał |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 2:6 | 02:00 |
10/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
10/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 7:5 | 01:30 |
10/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Bigos Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
10/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bigos Łukasz |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
07/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
05/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Smoleński Michał |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
01/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Smoleń Konrad |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (5:10) | 02:00 |
30/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Połapski Piotr |
1:2 | 6:2 | 2:6 | 4:6 | 03:00 |
27/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Krypczyk Michał |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:5) | 02:00 |
25/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Blecharz Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
21/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Bukowicki Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Smoleński Michał |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
13/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:45 |
12/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Smoleń Konrad |
1:2 | 0:6 | 6:3 | 2:6 | 02:00 |
04/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Karol |
vs |
Bukowicki Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
02/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/08/2022 sztuczna mączka |
Michalik Jacek |
vs |
Romero Casado Andres |
0:2 | 6:7 (0) | 2:6 | -:- | 02:00 |
27/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Czarnota Michał |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:45 |
26/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wójcikowski Marcin |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
24/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Blecharz Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:00 |
21/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:45 |
20/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wójcikowski Marcin |
vs |
Smoleń Konrad |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:0 | 02:15 |
19/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Michalik Jacek |
2:1 | 6:7 | 6:4 | (10:3) | 02:20 |
19/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bukowicki Wojciech |
vs |
Blecharz Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
18/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Czarnota Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
18/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Wójcikowski Marcin |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:7) | 02:00 |
17/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Blecharz Paweł |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
17/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bukowicki Wojciech |
vs |
Czarnota Michał |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wójcikowski Marcin |
vs |
Blecharz Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Blecharz Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krypczyk Michał |
vs |
Bigos Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bigos Łukasz |
vs |
Knapik Karol |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
09/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wójcikowski Marcin |
vs |
Połapski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wójcikowski Marcin |
vs |
Bigos Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
05/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Krypczyk Michał |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 6:0 | 4:6 | 6:0 | 02:00 |
04/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Połapski Piotr |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:2 | 7:6 (5) | -:- | 02:10 |
03/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Krypczyk Michał |
vs |
Wójcikowski Marcin |
2:0 | 7:6 | 6:3 | -:- | 02:00 |
01/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:15 |
28/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bigos Łukasz |
vs |
Michalik Jacek |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (7:10) | 01:45 |
27/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krypczyk Michał |
vs |
Bukowicki Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Bigos Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Michalik Jacek |
vs |
Bukowicki Wojciech |
2:1 | 5:7 | 6:3 | (10:8) | -:- |
22/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Wójcikowski Marcin |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
22/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
21/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Połapski Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:20 |
20/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
19/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bigos Łukasz |
vs |
Bukowicki Wojciech |
1:2 | 4:6 | 6:4 | (5:10) | 02:00 |
15/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcikowski Marcin |
vs |
Bukowicki Wojciech |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
13/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Bigos Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Wójcikowski Marcin |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:15 |
12/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Czarnota Michał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazan Jan |
vs |
Bukowicki Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
07/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Romero Casado Andres |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
06/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Knapik Karol |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
03/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojewski Jacek |
vs |
Bukowicki Wojciech |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
03/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Romero Casado Andres |
0:2 | 4:6 | 6:7 (2) | -:- | 03:00 |
27/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Niemyski Jędrzej |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:3) | 02:00 |
26/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazan Jan |
vs |
Romero Casado Andres |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Rojewski Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
23/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Blecharz Paweł |
vs |
Niemyski Jędrzej |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
23/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Bukowicki Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
16/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Połapski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
15/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazan Jan |
vs |
Knapik Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
14/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Sobota Piotr |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Romero Casado Andres |
vs |
Yamasaki Hayato |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Sobota Piotr |
vs |
Romero Casado Andres |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
01/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
30/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Sobota Piotr |
vs |
Niemyski Jędrzej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bigos Łukasz |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
23/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemyski Jędrzej |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
17/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Blecharz Paweł |
vs |
Bigos Łukasz |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Blecharz Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Yamasaki Hayato |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Blecharz Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Niemyski Jędrzej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Michalik Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Wójcikowski Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Yamasaki Hayato |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Bukowicki Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Wójcikowski Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Czarnota Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Bigos Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Michalik Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Bigos Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mazan Jan |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Sobota Piotr |
vs |
Krypczyk Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.