Deblowa Pro (DPro)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawisza J. / Inglot D. | 46 | 14 | 10 | 23 | 9 | 14 | 157 | 94 | 63 |
2 | Melon M. / Wyrębkiewicz K. | 40 | 12 | 10 | 20 | 6 | 14 | 136 | 79 | 57 |
3 | Podosek P. / Fijałkowski M. | 38 | 11 | 9 | 20 | 6 | 14 | 136 | 78 | 58 |
4 | Pierzchała J. / Dudek B. | 36 | 11 | 9 | 19 | 7 | 12 | 132 | 96 | 36 |
5 | Wojtasik K. / Dybus M. | 36 | 14 | 7 | 17 | 16 | 1 | 152 | 130 | 22 |
6 | Węgrzyn J. / Sadowski Z. | 29 | 11 | 6 | 14 | 12 | 2 | 124 | 110 | 14 |
7 | Avonza Horta M. / Rodriguez A. | 27 | 8 | 7 | 14 | 4 | 10 | 97 | 67 | 30 |
8 | Nędza B. / Drąg M. | 19 | 9 | 3 | 8 | 13 | -5 | 90 | 97 | -7 |
9 | Piszczkiewicz N. / Anioł M. | 17 | 9 | 3 | 6 | 12 | -6 | 70 | 85 | -15 |
10 | Gas M. / Marek Tp K. | 15 | 5 | 3 | 7 | 4 | 3 | 53 | 33 | 20 |
11 | Mrożek D. / Kosałka K. | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 41 | 108 | -67 |
12 | Motak Z. / Bugno M. | 11 | 6 | 1 | 4 | 10 | -6 | 48 | 60 | -12 |
13 | Chojnacki J. / Coba M. | 10 | 4 | 2 | 4 | 4 | 0 | 37 | 31 | 6 |
14 | Mazurek J. / Nędza T. | 9 | 4 | 2 | 4 | 5 | -1 | 34 | 35 | -1 |
15 | Krawczyk G. / Krawczyk S. | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 12 | 48 | -36 |
Sieniawski K. / Surowiec T. [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Arian M. / Krawczyk G. [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Mazurek J. / Nędza T. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
11/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
1:2 | 7:5 | 5:7 | 3:6 | 02:00 |
10/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek J. / Nędza T. |
vs |
Wojtasik K. / Dybus M. |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (10:6) | 02:00 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawczyk G. / Krawczyk S. |
vs |
Wojtasik K. / Dybus M. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (7:10) | 02:00 |
08/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Chojnacki J. / Coba M. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
08/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
vs |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
08/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
08/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
vs |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 01:20 |
07/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
vs |
Chojnacki J. / Coba M. |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
07/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
vs |
Krawczyk G. / Krawczyk S. |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Gas M. / Marek Tp K. |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
1:2 | 6:2 | 1:6 | (8:10) | 02:00 |
01/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nędza B. / Drąg M. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
0:2 | 2:6 | 6:7 (3) | -:- | 01:30 |
29/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Pierzchała J. / Dudek B. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Nędza B. / Drąg M. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
21/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrożek D. / Kosałka K. |
vs |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
21/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Pierzchała J. / Dudek B. |
1:2 | 6:3 | 5:7 | (8:10) | 02:00 |
21/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Zawisza J. / Inglot D. |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 7:5 | 02:30 |
19/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Pierzchała J. / Dudek B. |
1:2 | 6:2 | 5:7 | 2:6 | 02:00 |
19/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała J. / Dudek B. |
vs |
Nędza B. / Drąg M. |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:3) | 01:30 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Nędza B. / Drąg M. |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 5:7 | 01:30 |
15/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Zawisza J. / Inglot D. |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
14/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Nędza B. / Drąg M. |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 7:5 | 02:00 |
07/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Nędza B. / Drąg M. |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:20 |
05/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrożek D. / Kosałka K. |
vs |
Zawisza J. / Inglot D. |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
04/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała J. / Dudek B. |
vs |
Mrożek D. / Kosałka K. |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
vs |
Krawczyk G. / Krawczyk S. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Krawczyk G. / Krawczyk S. |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
03/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała J. / Dudek B. |
vs |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
1:2 | 3:6 | 6:2 | 6:7 (4) | 02:00 |
02/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała J. / Dudek B. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
30/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Pierzchała J. / Dudek B. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
29/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Wojtasik K. / Dybus M. |
2:1 | 2:6 | 6:2 | 6:4 | 02:00 |
24/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Wojtasik K. / Dybus M. |
2:1 | 6:2 | 6:7 (4) | (13:11) | 02:00 |
22/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrożek D. / Kosałka K. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
17/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
2:1 | 6:1 | 1:6 | 7:5 | 02:15 |
17/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
vs |
Mrożek D. / Kosałka K. |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
15/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtasik K. / Dybus M. |
vs |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:10 |
07/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
vs |
Pierzchała J. / Dudek B. |
0:2 | 6:7 (3) | 5:7 | -:- | 02:00 |
31/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Mazurek J. / Nędza T. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrożek D. / Kosałka K. |
vs |
Gas M. / Marek Tp K. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
01/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nędza B. / Drąg M. |
vs |
Gas M. / Marek Tp K. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
20/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Zawisza J. / Inglot D. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
vs |
Zawisza J. / Inglot D. |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
15/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
vs |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
06/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chojnacki J. / Coba M. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
31/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gas M. / Marek Tp K. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
1:2 | 3:6 | 6:4 | (7:10) | 02:00 |
30/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
vs |
Mrożek D. / Kosałka K. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | 02:30 |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nędza B. / Drąg M. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
19/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Arian M. / Krawczyk G. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Mrożek D. / Kosałka K. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
18/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawisza J. / Inglot D. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:5) | 02:00 |
14/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
11/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrożek D. / Kosałka K. |
vs |
Wojtasik K. / Dybus M. |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała J. / Dudek B. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Pierzchała J. / Dudek B. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Wojtasik K. / Dybus M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Piszczkiewicz N. / Anioł M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Podosek P. / Fijałkowski M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Gas M. / Marek Tp K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Melon M. / Wyrębkiewicz K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Węgrzyn J. / Sadowski Z. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Mazurek J. / Nędza T. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Chojnacki J. / Coba M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Nędza B. / Drąg M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Arian M. / Krawczyk G. |
vs |
Mrożek D. / Kosałka K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.