Średnio-zaawansowana III (ŚZ IV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smoleński Michał | 54 | 14 | 14 | 28 | 2 | 26 | 177 | 64 | 113 |
2 | Stochel Teresa | 54 | 14 | 13 | 27 | 2 | 25 | 166 | 55 | 111 |
3 | Machaj Piotr | 47 | 14 | 12 | 24 | 7 | 17 | 162 | 109 | 53 |
4 | Połapski Piotr | 43 | 13 | 10 | 22 | 8 | 14 | 155 | 86 | 69 |
5 | Tomasiewicz Dawid | 42 | 14 | 8 | 20 | 12 | 8 | 138 | 84 | 54 |
6 | Brzuchacz Artur | 36 | 14 | 7 | 17 | 16 | 1 | 143 | 137 | 6 |
7 | Filipczyk Wiesław | 34 | 14 | 7 | 15 | 16 | -1 | 131 | 131 | 0 |
8 | Kurczyna Patryk | 33 | 14 | 7 | 14 | 16 | -2 | 119 | 129 | -10 |
9 | Honorowicz Dawid | 30 | 12 | 7 | 14 | 13 | 1 | 112 | 118 | -6 |
10 | Ślósarczyk Marek | 22 | 11 | 4 | 9 | 16 | -7 | 91 | 109 | -18 |
11 | Sotoła Dawid | 19 | 12 | 2 | 5 | 20 | -15 | 73 | 128 | -55 |
12 | Warchał Marcin | 19 | 13 | 2 | 5 | 23 | -18 | 66 | 143 | -77 |
13 | Gawlik Szczepan | 18 | 11 | 2 | 5 | 18 | -13 | 77 | 119 | -42 |
Malcharek Anna [wycofany] | 25 | 12 | 3 | 10 | 18 | -8 | 95 | 125 | -30 | |
Ozorowski Robert [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
09/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Warchał Marcin |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
08/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Malcharek Anna |
vs |
Gawlik Szczepan |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
08/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Malcharek Anna |
2:1 | 2:6 | 6:0 | 6:0 | 02:00 |
08/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malcharek Anna |
vs |
Warchał Marcin |
1:2 | 6:1 | 0:6 | 0:6 | 02:00 |
08/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Malcharek Anna |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
05/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Brzuchacz Artur |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:4 | 03:00 |
05/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Połapski Piotr |
1:2 | 3:6 | 6:3 | (7:10) | 01:45 |
05/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:15 |
03/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Machaj Piotr |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
02/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Kurczyna Patryk |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
02/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Honorowicz Dawid |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
01/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Brzuchacz Artur |
vs |
Połapski Piotr |
1:2 | 0:6 | 6:4 | 4:6 | 03:00 |
26/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Brzuchacz Artur |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:15 |
23/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Honorowicz Dawid |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
21/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Smoleński Michał |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
18/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Warchał Marcin |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:40 |
15/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Warchał Marcin |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
12/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Machaj Piotr |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
10/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Smoleński Michał |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 0:6 | 01:30 |
08/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Warchał Marcin |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
08/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzuchacz Artur |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
06/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Warchał Marcin |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
28/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurczyna Patryk |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:1 | 3:6 | 7:5 | (10:7) | 02:00 |
25/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kurczyna Patryk |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
22/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Brzuchacz Artur |
vs |
Kurczyna Patryk |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
18/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurczyna Patryk |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
14/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
14/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
10/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Brzuchacz Artur |
vs |
Malcharek Anna |
2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:4 | 03:00 |
08/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
08/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Machaj Piotr |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
03/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzuchacz Artur |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
03/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Honorowicz Dawid |
vs |
Machaj Piotr |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kurczyna Patryk |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
30/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Honorowicz Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
27/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Machaj Piotr |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 7:5 | 2:6 | 6:2 | 02:15 |
26/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Warchał Marcin |
vs |
Machaj Piotr |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
24/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 6:7 (3) | 0:6 | -:- | 02:00 |
21/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Machaj Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Honorowicz Dawid |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
19/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Machaj Piotr |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Ozorowski Robert |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sotoła Dawid |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
18/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
16/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Honorowicz Dawid |
vs |
Brzuchacz Artur |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
15/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stochel Teresa |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 00:50 |
14/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ozorowski Robert |
vs |
Sotoła Dawid |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
14/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Sotoła Dawid |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
13/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Machaj Piotr |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
13/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Smoleński Michał |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:30 |
13/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Honorowicz Dawid |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:20 |
10/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:1 | 7:5 | 6:7 (4) | (10:8) | 03:00 |
08/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Smoleński Michał |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:3 | 02:30 |
08/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kurczyna Patryk |
vs |
Malcharek Anna |
2:1 | 6:1 | 1:6 | 6:3 | 02:00 |
08/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Honorowicz Dawid |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:1 | 7:6 (5) | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
06/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Machaj Piotr |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 6:7 (2) | 0:6 | -:- | 01:30 |
05/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Brzuchacz Artur |
1:2 | 6:4 | 1:6 | (13:15) | 02:00 |
05/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurczyna Patryk |
vs |
Machaj Piotr |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
01/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Honorowicz Dawid |
vs |
Warchał Marcin |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 6:1 | 01:45 |
01/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurczyna Patryk |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:30 |
30/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Machaj Piotr |
1:2 | 6:2 | 3:6 | (8:10) | 01:40 |
29/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzuchacz Artur |
vs |
Machaj Piotr |
1:2 | 7:6 (3) | 4:6 | 2:6 | 03:00 |
28/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Połapski Piotr |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
27/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Filipczyk Wiesław |
1:2 | 7:6 (5) | 2:6 | (6:10) | 02:15 |
27/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Warchał Marcin |
vs |
Kurczyna Patryk |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:50 |
26/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Honorowicz Dawid |
vs |
Kurczyna Patryk |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
26/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Warchał Marcin |
vs |
Sotoła Dawid |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
23/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Warchał Marcin |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
20/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Brzuchacz Artur |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 4:6 | 6:7 (2) | -:- | 02:00 |
20/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurczyna Patryk |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:3 | 7:6 (3) | -:- | 01:30 |
19/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Kurczyna Patryk |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
19/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Honorowicz Dawid |
vs |
Sotoła Dawid |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 7:6 (2) | 02:15 |
15/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Połapski Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:6 | -:- | 02:00 |
13/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
12/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Brzuchacz Artur |
vs |
Warchał Marcin |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Brzuchacz Artur |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gawlik Szczepan |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Tomasiewicz Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Dawid |
vs |
Sotoła Dawid |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:10 |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Machaj Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Gawlik Szczepan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Honorowicz Dawid |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Ślósarczyk Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Brzuchacz Artur |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Kurczyna Patryk |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Smoleński Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Ozorowski Robert |
vs |
Warchał Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.