Kobiety Średnio-zaawansowane I (KŚZ I)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tyniec Anna | 52 | 13 | 13 | 26 | 0 | 26 | 157 | 40 | 117 |
2 | Dyląg Justyna | 49 | 13 | 12 | 24 | 2 | 22 | 151 | 52 | 99 |
3 | Pyrich Justyna | 49 | 14 | 12 | 24 | 5 | 19 | 155 | 82 | 73 |
4 | Tomasiewicz Magdalena | 36 | 14 | 7 | 16 | 15 | 1 | 132 | 119 | 13 |
5 | Starowicz Elżbieta | 35 | 13 | 9 | 18 | 13 | 5 | 143 | 129 | 14 |
6 | Zapała Wioleta | 33 | 14 | 7 | 15 | 17 | -2 | 117 | 129 | -12 |
7 | Garlicka Anna | 33 | 14 | 6 | 14 | 17 | -3 | 142 | 135 | 7 |
8 | Ślósarz Dorota | 32 | 10 | 7 | 15 | 6 | 9 | 102 | 57 | 45 |
9 | Kuś Malgorzata | 26 | 11 | 5 | 11 | 13 | -2 | 96 | 101 | -5 |
10 | Strzelecka Lidia | 25 | 12 | 4 | 11 | 18 | -7 | 113 | 143 | -30 |
11 | Pająk Ewa | 18 | 10 | 2 | 6 | 16 | -10 | 63 | 102 | -39 |
12 | Kierach Katarzyna | 13 | 8 | 1 | 4 | 14 | -10 | 61 | 105 | -44 |
13 | Mucha Maria | 13 | 10 | 1 | 3 | 19 | -16 | 53 | 124 | -71 |
14 | Czepiel Małgorzata | 11 | 11 | 0 | 0 | 22 | -22 | 15 | 132 | -117 |
15 | Cwalina Oliwia | 4 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 10 | 60 | -50 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyniec Anna |
vs |
Kierach Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ślósarz Dorota |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
08/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Tyniec Anna |
vs |
Kuś Malgorzata |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Ślósarz Dorota |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:20 |
03/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka Anna |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
01/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Tyniec Anna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
28/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Starowicz Elżbieta |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 2:6 | 03:00 |
27/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kuś Malgorzata |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czepiel Małgorzata |
vs |
Tyniec Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Garlicka Anna |
vs |
Kierach Katarzyna |
0:2 | 4:6 | 6:7 (3) | -:- | 03:00 |
25/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Tyniec Anna |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
24/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Strzelecka Lidia |
vs |
Garlicka Anna |
1:2 | 4:6 | 7:5 | 4:6 | 03:01 |
24/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zapała Wioleta |
vs |
Kierach Katarzyna |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
23/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kierach Katarzyna |
vs |
Starowicz Elżbieta |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 5:7 | 02:00 |
22/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Tyniec Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
19/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
18/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czepiel Małgorzata |
vs |
Strzelecka Lidia |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
16/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Maria |
vs |
Kuś Malgorzata |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
15/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Maria |
vs |
Pająk Ewa |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
15/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Kuś Malgorzata |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:3 | 03:00 |
14/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuś Malgorzata |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
14/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Pająk Ewa |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:6) | 02:00 |
14/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Strzelecka Lidia |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 02:00 |
13/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Garlicka Anna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
12/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kierach Katarzyna |
vs |
Strzelecka Lidia |
1:2 | 2:6 | 7:6 | 4:6 | 03:00 |
12/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Starowicz Elżbieta |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
10/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Cwalina Oliwia |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
09/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Pająk Ewa |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
07/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | 02:30 |
06/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zapała Wioleta |
vs |
Garlicka Anna |
2:1 | 3:6 | 7:6 (5) | (10:8) | 03:00 |
05/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Kuś Malgorzata |
1:2 | 6:2 | 0:6 | 3:6 | 02:30 |
04/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Maria |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
04/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
04/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Maria |
vs |
Zapała Wioleta |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 4:6 | 03:30 |
28/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka Anna |
vs |
Tyniec Anna |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
22/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Kierach Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuś Malgorzata |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
19/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mucha Maria |
vs |
Starowicz Elżbieta |
0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | 02:00 |
15/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Kierach Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
14/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Kuś Malgorzata |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
13/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyniec Anna |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
13/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 7:6 (1) | 6:4 | -:- | 03:30 |
08/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyniec Anna |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
07/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyniec Anna |
vs |
Mucha Maria |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
30/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Kierach Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Maria |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (10:8) | 02:00 |
26/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Czepiel Małgorzata |
vs |
Zapała Wioleta |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
25/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Tyniec Anna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 03:30 |
24/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Cwalina Oliwia |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tyniec Anna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 7:6 (2) | -:- | 02:00 |
20/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Ślósarz Dorota |
2:1 | 1:6 | 6:3 | (11:9) | 02:00 |
19/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Cwalina Oliwia |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
18/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
14/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Cwalina Oliwia |
vs |
Garlicka Anna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
12/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
09/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
08/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Garlicka Anna |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Mucha Maria |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
03/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Mucha Maria |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Kuś Malgorzata |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
01/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tyniec Anna |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
30/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Maria |
vs |
Garlicka Anna |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuś Malgorzata |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
27/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
27/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kuś Malgorzata |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
27/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Tomasiewicz Magdalena |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:4 | 02:00 |
26/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Pająk Ewa |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czepiel Małgorzata |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
26/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
24/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Strzelecka Lidia |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
22/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Czepiel Małgorzata |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Starowicz Elżbieta |
vs |
Garlicka Anna |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:2 | 02:00 |
20/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka Anna |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
19/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Pyrich Justyna |
1:2 | 4:6 | 6:4 | (8:10) | 02:00 |
19/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Cwalina Oliwia |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
12/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Justyna |
vs |
Starowicz Elżbieta |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
10/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pająk Ewa |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
03/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Tomasiewicz Magdalena |
vs |
Pająk Ewa |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.