Zaawansowana Kobiet I (ZKI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czopik Zuzanna | 23 | 9 | 7 | 14 | 4 | 10 | 100 | 50 | 50 |
2 | Mlost-Łyszczarz Julia | 22 | 8 | 7 | 14 | 2 | 12 | 88 | 34 | 54 |
3 | Franczyk Anna | 22 | 8 | 7 | 14 | 2 | 12 | 92 | 43 | 49 |
4 | Klimas Dominika | 20 | 8 | 6 | 12 | 4 | 8 | 91 | 51 | 40 |
5 | Skibińska-Flaga Katarzyna | 13 | 7 | 3 | 6 | 8 | -2 | 63 | 65 | -2 |
6 | Fryc Magdalena | 11 | 7 | 2 | 4 | 10 | -6 | 39 | 76 | -37 |
7 | Panuś Joanna | 11 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 43 | 96 | -53 |
8 | Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | 10 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 42 | 91 | -49 |
9 | Łozińska Wiktoria | 8 | 6 | 1 | 2 | 11 | -9 | 31 | 75 | -44 |
10 | Ostrowska Agnieszka | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 4 | 12 | -8 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Panuś Joanna |
vs |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Dominika |
vs |
Mlost-Łyszczarz Julia |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
24/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fryc Magdalena |
vs |
Klimas Dominika |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
23/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Fryc Magdalena |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
22/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Panuś Joanna |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 7:6 (4) | 01:30 |
20/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Fryc Magdalena |
0:2 | 5:7 | 2:5 | -:- | 02:00 |
17/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Dominika |
vs |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
2:0 | 7:6 (7) | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Mlost-Łyszczarz Julia |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
14/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Klimas Dominika |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
10/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fryc Magdalena |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 7:6 (3) | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Dominika |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Dominika |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
04/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Czopik Zuzanna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
03/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mlost-Łyszczarz Julia |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Mlost-Łyszczarz Julia |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Mlost-Łyszczarz Julia |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czopik Zuzanna |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mlost-Łyszczarz Julia |
vs |
Fryc Magdalena |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Czopik Zuzanna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
24/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Dominika |
vs |
Czopik Zuzanna |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 02:30 |
23/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mlost-Łyszczarz Julia |
vs |
Franczyk Anna |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
30/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
27/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Dominika |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 6:7 (3) | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
16/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
14/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Panuś Joanna |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
12/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
09/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
07/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Panuś Joanna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
04/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fryc Magdalena |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
22/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Zuzanna |
vs |
Ostrowska Agnieszka |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
18/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czopik Zuzanna |
vs |
Mlost-Łyszczarz Julia |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
13/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czopik Zuzanna |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
09/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Czopik Zuzanna |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 03:00 |
07/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czopik Zuzanna |
vs |
Fryc Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.