Średnio-zaawansowana Kobiet II (ŚZKII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymuś Agata | 33 | 11 | 11 | 22 | 0 | 22 | 132 | 22 | 110 |
2 | Dyląg Justyna | 27 | 10 | 8 | 17 | 6 | 11 | 115 | 72 | 43 |
3 | Osiecka Katarzyna | 26 | 10 | 8 | 16 | 7 | 9 | 108 | 83 | 25 |
4 | Fundament Sylwia | 23 | 11 | 5 | 12 | 13 | -1 | 107 | 102 | 5 |
5 | Kuraszyńska Agnieszka | 22 | 11 | 5 | 11 | 13 | -2 | 96 | 100 | -4 |
6 | Wojtyczka Ewelina | 21 | 8 | 6 | 13 | 6 | 7 | 84 | 58 | 26 |
7 | Perez-Mazan Marlin | 17 | 8 | 3 | 9 | 10 | -1 | 77 | 68 | 9 |
8 | Niemczyk Anna | 16 | 9 | 3 | 8 | 14 | -6 | 82 | 105 | -23 |
9 | Moździoch Weronika | 12 | 9 | 1 | 3 | 16 | -13 | 42 | 105 | -63 |
10 | Czopik Małgorzata | 11 | 6 | 2 | 5 | 9 | -4 | 55 | 71 | -16 |
11 | Głogowska Anna | 9 | 9 | 0 | 0 | 18 | -18 | 16 | 108 | -92 |
12 | Garlicka Anna | 6 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 21 | 41 | -20 |
Dutkowska Aleksandra [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuraszyńska Agnieszka |
vs |
Moździoch Weronika |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
30/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Czopik Małgorzata |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
30/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuraszyńska Agnieszka |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
28/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuraszyńska Agnieszka |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuraszyńska Agnieszka |
vs |
Wojtyczka Ewelina |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
26/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Małgorzata |
vs |
Osiecka Katarzyna |
1:2 | 6:3 | 5:7 | 2:6 | 03:00 |
25/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Niemczyk Anna |
1:2 | 4:6 | 7:5 | 3:6 | 03:00 |
24/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
23/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuraszyńska Agnieszka |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
23/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Kuraszyńska Agnieszka |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:8) | 02:00 |
23/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuraszyńska Agnieszka |
vs |
Perez-Mazan Marlin |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
22/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Kuraszyńska Agnieszka |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
20/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Fundament Sylwia |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
18/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Kuraszyńska Agnieszka |
1:2 | 7:5 | 2:6 | 1:6 | 02:00 |
17/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Garlicka Anna |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
16/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Kuraszyńska Agnieszka |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:30 |
13/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Fundament Sylwia |
2:0 | 7:6 (2) | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Perez-Mazan Marlin |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:30 |
08/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Dyląg Justyna |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 5:7 | 03:00 |
02/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
31/08/2018 ziemna |
Czopik Małgorzata |
vs |
Kuraszyńska Agnieszka |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
29/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wojtyczka Ewelina |
vs |
Perez-Mazan Marlin |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:4) | 02:00 |
28/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czopik Małgorzata |
vs |
Fundament Sylwia |
2:1 | 6:4 | 0:6 | 6:2 | 03:00 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Moździoch Weronika |
vs |
Perez-Mazan Marlin |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:30 |
26/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:40 |
25/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
22/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Wojtyczka Ewelina |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
21/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Moździoch Weronika |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
17/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czopik Małgorzata |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Moździoch Weronika |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
15/08/2018 ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Wojtyczka Ewelina |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
01/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Wojtyczka Ewelina |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Perez-Mazan Marlin |
vs |
Dyląg Justyna |
1:2 | 5:7 | 6:4 | (9:11) | 03:00 |
28/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Moździoch Weronika |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
25/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wojtyczka Ewelina |
vs |
Moździoch Weronika |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
24/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
23/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czopik Małgorzata |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wojtyczka Ewelina |
vs |
Osiecka Katarzyna |
1:2 | 7:6 (9) | 3:6 | 3:6 | 04:00 |
16/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Perez-Mazan Marlin |
vs |
Fundament Sylwia |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (10:12) | 02:00 |
14/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Moździoch Weronika |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:15 |
10/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Sylwia |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
04/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Wojtyczka Ewelina |
1:2 | 6:4 | 5:7 | (9:11) | 02:30 |
03/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Osiecka Katarzyna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
02/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Moździoch Weronika |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
02/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Osiecka Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
01/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Perez-Mazan Marlin |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
29/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
19/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Moździoch Weronika |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
16/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Garlicka Anna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Perez-Mazan Marlin |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
08/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.