Średnio-zaawansowana II (ŚZII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wesołowski Jakub | 39 | 13 | 13 | 26 | 1 | 25 | 161 | 58 | 103 |
2 | Nowak Paweł | 38 | 14 | 12 | 24 | 6 | 18 | 162 | 69 | 93 |
3 | Smoleń Konrad | 36 | 13 | 11 | 23 | 4 | 19 | 152 | 84 | 68 |
4 | Michalski Łukasz | 32 | 12 | 9 | 20 | 8 | 12 | 145 | 94 | 51 |
5 | Gach Mariusz | 29 | 13 | 7 | 16 | 12 | 4 | 121 | 91 | 30 |
6 | Placek Maciej | 22 | 10 | 5 | 12 | 12 | 0 | 107 | 114 | -7 |
7 | Mazur Daniel | 20 | 11 | 4 | 9 | 15 | -6 | 82 | 101 | -19 |
8 | Gamza Marcin | 18 | 13 | 2 | 5 | 23 | -18 | 73 | 150 | -77 |
9 | Szczełkun Olaf | 15 | 8 | 4 | 8 | 10 | -2 | 70 | 90 | -20 |
10 | Buchowski Mieszko | 13 | 7 | 2 | 6 | 11 | -5 | 65 | 80 | -15 |
11 | Ćwik Sebastian | 10 | 7 | 1 | 3 | 13 | -10 | 31 | 85 | -54 |
12 | Szydło Piotr | 9 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 42 | 79 | -37 |
13 | Gawlik Szczepan | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 44 | 100 | -56 |
14 | Szadkowski Michał | 8 | 6 | 1 | 3 | 11 | -8 | 27 | 67 | -40 |
15 | Wojciechowicz Robert | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 4 | 24 | -20 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/10/2018 |
Smoleń Konrad |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Gach Mariusz |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gawlik Szczepan |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
30/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
28/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:15 |
25/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 00:58 |
23/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:30 |
22/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:3 | 01:50 |
19/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | 01:35 |
17/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Szydło Piotr |
2:0 | 7:6 (3) | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
13/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
13/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 06:01 |
11/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
10/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Szadkowski Michał |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:3) | 02:00 |
08/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szczełkun Olaf |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:50 |
06/09/2018 |
Nowak Paweł |
vs |
Wojciechowicz Robert |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
06/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Ćwik Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:00 |
06/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | 01:40 |
02/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Placek Maciej |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:11 |
01/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Ćwik Sebastian |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
30/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Gamza Marcin |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Michalski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
27/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szadkowski Michał |
vs |
Mazur Daniel |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:7) | 02:00 |
27/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Szydło Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
23/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Ćwik Sebastian |
1:2 | 6:7 (4) | 6:4 | (9:11) | 02:00 |
22/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Szczełkun Olaf |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:20 |
19/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Ćwik Sebastian |
2:1 | 1:6 | 6:0 | 6:1 | 01:30 |
16/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Mazur Daniel |
vs |
Szydło Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:20 |
16/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
09/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Mazur Daniel |
vs |
Gamza Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:20 |
09/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
30/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
28/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:00 |
26/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
23/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:00 |
23/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Szczełkun Olaf |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
22/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Ćwik Sebastian |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:15 |
19/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:02 |
14/07/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Ćwik Sebastian |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 00:50 |
10/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
09/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Gach Mariusz |
vs |
Szczełkun Olaf |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
08/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Gamza Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:40 |
05/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Szczełkun Olaf |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 3:6 | 02:00 |
04/07/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
02/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gach Mariusz |
vs |
Placek Maciej |
1:2 | 5:7 | 7:6 (12) | (3:10) | 02:06 |
02/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Nowak Paweł |
1:2 | 3:6 | 6:0 | 4:6 | 02:00 |
30/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 00:55 |
26/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | 01:32 |
26/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Wesołowski Jakub |
1:2 | 6:4 | 0:6 | 1:6 | 01:26 |
25/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:2 | 02:30 |
24/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ćwik Sebastian |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
23/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:20 |
18/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Mazur Daniel |
vs |
Gawlik Szczepan |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
11/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Smoleń Konrad |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:23 |
10/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szydło Piotr |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
08/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Szczełkun Olaf |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 00:58 |
06/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Placek Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
03/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Buchowski Mieszko |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
31/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Smoleń Konrad |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:08 |
28/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Gach Mariusz |
2:1 | 3:6 | 7:6 (4) | (10:7) | 02:00 |
28/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Szczełkun Olaf |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 6:7 (5) | 03:30 |
27/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Michalski Łukasz |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | 02:00 |
22/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Smoleń Konrad |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 01:10 |
16/05/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Gamza Marcin |
vs |
Szczełkun Olaf |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
13/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wojciechowicz Robert |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.