Finał Średnio-zaawansowana wyższa (FSZW)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Mariusz Bochenek
14 zwycięstw / 15 meczów / 175 wygranych gemów
III MIEJSCE
Filip Cygankiewicz
12 zwycięstw / 14 meczów / 184 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 14/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bochenek Mariusz |
vs |
Gabryszak Mariusz |
0:2 | 3:6 | 0:0 | (0:4) | 01:05 |
O 3 miejsce | 14/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżanowski Mariusz |
vs |
Cygankiewicz Filip |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
1/2 finału | 13/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Cygankiewicz Filip |
2:1 | 6:7 (12) | 6:2 | 6:0 | 02:40 |
1/2 finału | 13/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżanowski Mariusz |
vs |
Bochenek Mariusz |
1:2 | 1:6 | 6:3 | 3:6 | 02:00 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżanowski Mariusz |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bochenek Mariusz |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:15 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cawalowski Paolo |
vs |
Gabryszak Mariusz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Cygankiewicz Filip |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 3:6 | 02:30 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wróbel Anna |
vs |
Cygankiewicz Filip |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Pichowski Jaromir |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:50 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lorek Krzysztof |
vs |
Gabryszak Mariusz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cawalowski Paolo |
vs |
Kegel Łukasz |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 7:5 | 03:20 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Garcia Joaquin |
vs |
Śliwka Tomasz |
3:0 | 6:2 | 6:4 | 6:3 | 02:30 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bochenek Mariusz |
vs |
Włodarczyk Łukasz |
2:1 | 6:7 (6) | 6:4 | (4:1) | 02:50 |
1/8 finału | 06/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jarzyna Dominik |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:35 |
1/8 finału | 06/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Krzyżanowski Mariusz |
0:2 | 6:7 (9) | 5:7 | -:- | 02:20 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarzyna Dominik |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Augustyn Wojciech |
vs |
Grzybowski Jacek |
2:1 | 6:2 | 1:6 | 6:1 | 02:05 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurdziel Piotr |
vs |
Włodarczyk Łukasz |
1:2 | 6:2 | 1:6 | 3:6 | 02:10 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Imiołek Maciej |
vs |
Garcia Joaquin |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 4:6 | 02:30 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Siwiec Tomasz |
vs |
Kegel Łukasz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków |
Lorek Krzysztof |
vs |
Piechura Stanisław |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kogut Dominik |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:10 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Wróbel Anna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
1/16 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Krzyżanowski Mariusz |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.