Zaawansowana IV (ZIV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrzanowski Tomasz | 35 | 12 | 11 | 23 | 2 | 21 | 140 | 41 | 99 |
2 | Stanek Mariusz | 30 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 117 | 36 | 81 |
3 | Kubicki Krzysztof | 30 | 13 | 8 | 17 | 11 | 6 | 130 | 106 | 24 |
4 | Knapik Jakub | 29 | 12 | 8 | 17 | 9 | 8 | 135 | 103 | 32 |
5 | Bałaziński Michał | 28 | 11 | 8 | 17 | 9 | 8 | 115 | 90 | 25 |
6 | Dziarkowski Grzegorz | 28 | 13 | 7 | 15 | 15 | 0 | 116 | 122 | -6 |
7 | Chełmecki Mirosław | 18 | 7 | 5 | 11 | 4 | 7 | 68 | 31 | 37 |
8 | Czuraj Jakub | 13 | 8 | 2 | 5 | 14 | -9 | 60 | 99 | -39 |
9 | Bizon Andrzej | 13 | 9 | 1 | 4 | 16 | -12 | 65 | 103 | -38 |
10 | Flak Stanisław | 11 | 7 | 2 | 6 | 12 | -6 | 59 | 95 | -36 |
11 | Kozerski Tomasz | 10 | 7 | 1 | 3 | 13 | -10 | 47 | 92 | -45 |
12 | Tokarski Sławomir | 10 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 33 | 90 | -57 |
13 | Handzel Łukasz | 6 | 5 | 0 | 2 | 10 | -8 | 32 | 63 | -31 |
14 | Pękalski Aleksander | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 26 | 72 | -46 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Flak Stanisław |
vs |
Kozerski Tomasz |
1:2 | 7:6 (3) | 4:6 | 4:6 | 03:00 |
26/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Handzel Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Flak Stanisław |
vs |
Knapik Jakub |
1:2 | 7:6 (5) | 0:6 | 0:6 | -:- |
25/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
24/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- |
24/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Knapik Jakub |
vs |
Handzel Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Kubicki Krzysztof |
1:2 | 7:5 | 6:7 (8) | 4:6 | 03:00 |
21/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kozerski Tomasz |
vs |
Kubicki Krzysztof |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
18/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Flak Stanisław |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Knapik Jakub |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chrzanowski Tomasz |
vs |
Czuraj Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
02/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Czuraj Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
02/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
31/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
29/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Czuraj Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tokarski Sławomir |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
26/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Jakub |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
24/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
24/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Knapik Jakub |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:30 |
22/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
22/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Tokarski Sławomir |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
18/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
16/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Bizon Andrzej |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:2) | 01:30 |
16/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
1:2 | 6:0 | 2:6 | 1:6 | 01:30 |
15/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Knapik Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
15/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
15/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Czuraj Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
14/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Flak Stanisław |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
14/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:1 | 1:6 | 6:1 | (10:6) | 01:30 |
13/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
09/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Czuraj Jakub |
1:2 | 0:6 | 6:3 | 6:7 (3) | 02:30 |
03/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Knapik Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
31/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chrzanowski Tomasz |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Kozerski Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:40 |
24/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
18/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Kubicki Krzysztof |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Flak Stanisław |
vs |
Czuraj Jakub |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:6) | 02:00 |
16/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
12/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Tokarski Sławomir |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:45 |
10/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Flak Stanisław |
2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | -:- |
08/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kozerski Tomasz |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czuraj Jakub |
vs |
Knapik Jakub |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 7:6 (5) | 02:30 |
06/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Stanek Mariusz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
06/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Jakub |
vs |
Kubicki Krzysztof |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Knapik Jakub |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
01/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
2:1 | 2:6 | 6:2 | (10:6) | 02:00 |
30/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Kubicki Krzysztof |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- |
18/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Stanek Mariusz |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
18/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pękalski Aleksander |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
11/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chrzanowski Tomasz |
vs |
Bałaziński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Kozerski Tomasz |
2:1 | 4:6 | 6:0 | 6:0 | 01:30 |
06/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Handzel Łukasz |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:4 | 02:00 |
03/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czuraj Jakub |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
30/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Jakub |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Knapik Jakub |
vs |
Kozerski Tomasz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | 02:00 |
26/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Handzel Łukasz |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Flak Stanisław |
1:2 | 6:1 | 2:6 | 3:6 | 02:00 |
20/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Handzel Łukasz |
2:1 | 6:4 | 6:7 (7) | (10:8) | 02:00 |
14/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mariusz |
vs |
Kozerski Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.