Zaawansowana I (ZI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motak Zbigniew | 39 | 13 | 13 | 26 | 3 | 23 | 162 | 74 | 88 |
2 | Oleksiak Mateusz | 35 | 14 | 10 | 21 | 9 | 12 | 153 | 103 | 50 |
3 | Zając Michał | 34 | 13 | 10 | 21 | 6 | 15 | 151 | 85 | 66 |
4 | Aksamit Dariusz | 30 | 12 | 8 | 18 | 9 | 9 | 133 | 86 | 47 |
5 | Ciepiela Gerard | 29 | 11 | 9 | 18 | 5 | 13 | 127 | 67 | 60 |
6 | Koźmiński Paweł | 25 | 13 | 5 | 12 | 17 | -5 | 115 | 137 | -22 |
7 | Pająk Michał | 23 | 10 | 7 | 14 | 6 | 8 | 97 | 83 | 14 |
8 | Krawczyk Grzegorz | 20 | 11 | 4 | 9 | 15 | -6 | 100 | 119 | -19 |
9 | Kuta Artur | 14 | 7 | 3 | 7 | 9 | -2 | 58 | 75 | -17 |
10 | Piasecki Andrzej | 14 | 9 | 2 | 5 | 15 | -10 | 88 | 107 | -19 |
11 | Pomorski Szymon | 10 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 40 | 81 | -41 |
12 | Kijowski Grzegorz | 9 | 9 | 0 | 0 | 18 | -18 | 25 | 108 | -83 |
13 | Kaliski Tomasz | 7 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 31 | 64 | -33 |
14 | Kosmal Grzegorz | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 41 | 87 | -46 |
15 | Dudek Maksymilian | 2 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 3 | 48 | -45 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Pomorski Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
27/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:2 | 02:00 |
26/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Pomorski Szymon |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
26/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Zbigniew |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (10:7) | 02:00 |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Ciepiela Gerard |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
21/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Aksamit Dariusz |
1:2 | 2:6 | 6:1 | 4:6 | 02:00 |
21/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Ciepiela Gerard |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
19/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
18/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krawczyk Grzegorz |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
17/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
15/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
15/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/09/2017 ziemna |
Pomorski Szymon |
vs |
Koźmiński Paweł |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- |
14/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kijowski Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
13/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Pomorski Szymon |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
12/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Kuta Artur |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:0 | 03:00 |
10/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 7:5 | 7:6 (6) | -:- | 02:30 |
09/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
08/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:40 |
07/09/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Kuta Artur |
vs |
Pająk Michał |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
07/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:10 |
05/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuta Artur |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Andrzej |
vs |
Koźmiński Paweł |
1:2 | 6:3 | 4:6 | 5:7 | 01:30 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
02/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 00:50 |
01/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piasecki Andrzej |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:3 | 03:30 |
30/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
24/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
19/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piasecki Andrzej |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
14/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (1) | -:- | 03:00 |
09/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosmal Grzegorz |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
04/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kosmal Grzegorz |
vs |
Pomorski Szymon |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- |
03/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
01/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Zając Michał |
vs |
Pająk Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
31/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pająk Michał |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
28/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pomorski Szymon |
vs |
Motak Zbigniew |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 0:6 | 02:00 |
26/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:30 |
24/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Motak Zbigniew |
1:2 | 7:5 | 4:6 | 3:6 | 04:00 |
21/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kijowski Grzegorz |
vs |
Koźmiński Paweł |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:45 |
20/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Pająk Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
17/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kuta Artur |
1:2 | 5:7 | 6:2 | (7:10) | 02:00 |
16/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kijowski Grzegorz |
vs |
Piasecki Andrzej |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
12/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Pomorski Szymon |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
12/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kuta Artur |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
10/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 7:6 (6) | 6:3 | -:- | 02:30 |
07/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Zbigniew |
vs |
Ciepiela Gerard |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:00 |
05/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosmal Grzegorz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
30/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kuta Artur |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
28/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
26/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krawczyk Grzegorz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 03:00 |
26/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
22/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
21/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Kijowski Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:10 |
15/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maksymilian |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
14/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (3) | -:- | 02:30 |
06/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Motak Zbigniew |
vs |
Kijowski Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:15 |
05/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
1:2 | 7:5 | 2:6 | 4:6 | 03:00 |
31/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
29/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maksymilian |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
26/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kijowski Grzegorz |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- |
25/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuta Artur |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
24/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kijowski Grzegorz |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
22/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając Michał |
vs |
Kijowski Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kijowski Grzegorz |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.