Średnio-zaawansowana wyższa IV (ŚZWIV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korzenny Wojciech | 25 | 9 | 8 | 16 | 2 | 14 | 103 | 49 | 54 |
2 | Mączka Marek | 20 | 8 | 6 | 12 | 10 | 2 | 68 | 85 | -17 |
3 | Błyskal Tomasz | 18 | 6 | 6 | 12 | 0 | 12 | 74 | 32 | 42 |
4 | Zemowski Paweł | 16 | 9 | 3 | 7 | 13 | -6 | 79 | 99 | -20 |
5 | Michalik Jacek | 14 | 8 | 2 | 6 | 13 | -7 | 71 | 85 | -14 |
6 | Strojniak Grzegorz | 12 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 54 | 74 | -20 |
7 | Paszek Szymon | 10 | 6 | 1 | 4 | 10 | -6 | 49 | 66 | -17 |
8 | Jarzyna Dominik | 9 | 4 | 2 | 5 | 5 | 0 | 41 | 40 | 1 |
9 | Pamuła Łukasz | 9 | 5 | 1 | 4 | 8 | -4 | 43 | 50 | -7 |
10 | Janowiec Tomasz | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 18 | 20 | -2 |
Kosmal Grzegorz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zemowski Paweł |
vs |
Mączka Marek |
1:2 | 7:6 (0) | 6:7 (8) | (8:10) | 03:00 |
08/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Korzenny Wojciech |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
01/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błyskal Tomasz |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
31/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błyskal Tomasz |
vs |
Paszek Szymon |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 02:00 |
29/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:1 | 5:7 | 7:5 | (10:6) | 02:30 |
28/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Paszek Szymon |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strojniak Grzegorz |
vs |
Paszek Szymon |
2:0 | 7:6 (3) | 6:0 | -:- | 02:00 |
22/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Paszek Szymon |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:4) | 02:00 |
21/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zemowski Paweł |
vs |
Korzenny Wojciech |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
18/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jarzyna Dominik |
vs |
Michalik Jacek |
2:1 | 7:6 (4) | 4:6 | (10:5) | 02:00 |
17/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Korzenny Wojciech |
vs |
Błyskal Tomasz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
17/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:1 | 1:6 | 6:1 | (10:5) | 01:30 |
11/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Paszek Szymon |
vs |
Michalik Jacek |
1:2 | 0:6 | 6:2 | 6:7 (4) | 02:00 |
10/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Janowiec Tomasz |
vs |
Korzenny Wojciech |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
10/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Błyskal Tomasz |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
04/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
03/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zemowski Paweł |
vs |
Janowiec Tomasz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
26/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Korzenny Wojciech |
vs |
Paszek Szymon |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
23/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zemowski Paweł |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | 03:00 |
20/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Korzenny Wojciech |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
17/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strojniak Grzegorz |
vs |
Pamuła Łukasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
13/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Mączka Marek |
1:2 | 4:6 | 6:1 | (8:10) | 02:00 |
10/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Korzenny Wojciech |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
10/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strojniak Grzegorz |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
03/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błyskal Tomasz |
vs |
Strojniak Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Korzenny Wojciech |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
26/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strojniak Grzegorz |
vs |
Mączka Marek |
1:2 | 3:6 | 6:4 | (8:11) | 02:00 |
25/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błyskal Tomasz |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
22/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Korzenny Wojciech |
vs |
Strojniak Grzegorz |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
12/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zemowski Paweł |
vs |
Jarzyna Dominik |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
05/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Zemowski Paweł |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
22/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Strojniak Grzegorz |
vs |
Zemowski Paweł |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.