Średnio-zaawansowana wyższa III (ŚZWIII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szturc Przemysław | 30 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 129 | 61 | 68 |
2 | Skoczek Mateusz | 30 | 12 | 7 | 18 | 10 | 8 | 144 | 115 | 29 |
3 | Gabryszak Mariusz | 28 | 11 | 8 | 17 | 8 | 9 | 132 | 84 | 48 |
4 | Grzybowski Jacek | 27 | 12 | 7 | 15 | 10 | 5 | 121 | 103 | 18 |
5 | Liskiewicz Mateusz | 26 | 12 | 7 | 14 | 13 | 1 | 120 | 121 | -1 |
6 | Swienton Matteus | 21 | 7 | 7 | 14 | 2 | 12 | 92 | 45 | 47 |
7 | Nowak Jarosław | 19 | 12 | 2 | 7 | 20 | -13 | 96 | 140 | -44 |
8 | Chełmecki Patryk | 18 | 9 | 4 | 9 | 11 | -2 | 90 | 105 | -15 |
9 | Grudzień Maciej | 18 | 11 | 3 | 7 | 16 | -9 | 79 | 120 | -41 |
10 | Krzyżyk Jarosław | 15 | 10 | 2 | 5 | 16 | -11 | 79 | 116 | -37 |
11 | Koziński Adam | 14 | 6 | 4 | 8 | 6 | 2 | 63 | 50 | 13 |
12 | Kowalczyk Aleksander | 13 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 53 | 105 | -52 |
13 | Libura Damian | 13 | 9 | 2 | 4 | 15 | -11 | 79 | 112 | -33 |
14 | Targosz Dawid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Libura Damian |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
27/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Grzybowski Jacek |
vs |
Koziński Adam |
1:2 | 6:4 | 1:6 | (7:10) | 02:00 |
26/09/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Grzybowski Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 00:00 |
25/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koziński Adam |
vs |
Nowak Jarosław |
2:1 | 6:3 | 6:7 (6) | (10:5) | 02:00 |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowalczyk Aleksander |
vs |
Libura Damian |
2:0 | 7:6 (3) | 7:5 | -:- | 03:00 |
19/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grudzień Maciej |
vs |
Libura Damian |
1:2 | 6:7 (3) | 6:4 | 2:6 | 03:30 |
17/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Nowak Jarosław |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:1 | 01:40 |
13/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
08/09/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Libura Damian |
0:2 | 4:6 | 6:7 (3) | -:- | 02:00 |
07/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Skoczek Mateusz |
2:1 | 5:7 | 6:4 | 6:0 | 02:30 |
06/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
06/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Grzybowski Jacek |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
04/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowalczyk Aleksander |
vs |
Grudzień Maciej |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Grudzień Maciej |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
27/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skoczek Mateusz |
vs |
Grudzień Maciej |
0:2 | 6:7 | 0:6 | -:- | 01:30 |
25/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:1 | 6:2 | 6:7 (2) | (10:4) | 02:30 |
23/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Libura Damian |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
23/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Grzybowski Jacek |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 7:5 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
17/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Jarosław |
vs |
Grudzień Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:45 |
16/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Nowak Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Koziński Adam |
2:0 | 7:6 (8) | 7:5 | -:- | 01:30 |
11/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koziński Adam |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Nowak Jarosław |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:0 | 02:30 |
10/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
09/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Chełmecki Patryk |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:0 | 02:00 |
08/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
08/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Koziński Adam |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
01/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Koziński Adam |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
29/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
27/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Libura Damian |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
25/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Nowak Jarosław |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Libura Damian |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
19/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Jarosław |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 03:00 |
17/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Grudzień Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Chełmecki Patryk |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
13/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
10/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Grudzień Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Chełmecki Patryk |
2:0 | 6:1 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
09/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Swienton Matteus |
vs |
Grzybowski Jacek |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 03:00 |
07/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Libura Damian |
vs |
Grzybowski Jacek |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
29/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Gabryszak Mariusz |
1:2 | 0:6 | 6:3 | 6:7 (1) | 02:00 |
27/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grzybowski Jacek |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
26/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Libura Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Grzybowski Jacek |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
12/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Grudzień Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Grzybowski Jacek |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- |
08/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Swienton Matteus |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:35 |
05/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Swienton Matteus |
vs |
Grudzień Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
05/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Skoczek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
02/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Skoczek Mateusz |
2:1 | 6:4 | 5:7 | 7:6 (5) | 03:30 |
29/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grudzień Maciej |
vs |
Grzybowski Jacek |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
25/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Swienton Matteus |
vs |
Nowak Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
25/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grzybowski Jacek |
vs |
Skoczek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 6:7 (2) | -:- | 02:00 |
25/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Kowalczyk Aleksander |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:30 |
23/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Jarosław |
vs |
Skoczek Mateusz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
22/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Swienton Matteus |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:1 | 02:00 |
22/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grudzień Maciej |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Swienton Matteus |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
20/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
20/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Jarosław |
vs |
Grzybowski Jacek |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
16/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Jarosław |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
0:2 | 6:7 (3) | 4:6 | -:- | 02:00 |
14/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Swienton Matteus |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 5:7 | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.