FINAŁ ZAAWANSOWANA (FZ)

Relaksmisja Tennis League Lato 2016

Zwycięzcy

I MIEJSCE

13 Zwycięstw
13 Meczy
159 Wygranych gemów

II MIEJSCE

Ryszard Rakoczy - zdjęcie profilowe
Ryszard Rakoczy 12 zwycięstw / 16 meczy / 165 wygranych gemów

III MIEJSCE

Daniel Górecki - zdjęcie profilowe
Daniel Górecki 17 zwycięstw / 18 meczy / 210 wygranych gemów

Wyniki

Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
0:2 2:6 4:6 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
0:2 1:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
0:2 3:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
2:0 6:4 6:1 -:- -:-
1/4 finału 25/09/2016

Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
2:1 6:7 6:2 6:4 -:-
1/4 finału 25/09/2016

Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
0:2 5:7 1:6 -:- -:-
1/4 finału 25/09/2016

Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 2:6 4:6 -:- -:-
1/4 finału 25/09/2016

Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
0:2 3:6 3:6 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
vs Kusek Paweł - zdjęcie profilowe
Kusek Paweł
2:0 6:4 6:4 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Dziarkowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Grzegorz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Jaworski Rafał - zdjęcie profilowe
Jaworski Rafał
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
1:2 5:7 7:5 4:6 -:-
1/8 finału 25/09/2016

Pękala Sławomir - zdjęcie profilowe
Pękala Sławomir
vs Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
2:0 6:4 6:3 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
0:2 3:6 1:6 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/8 finału 25/09/2016

Gawałkiewicz Maciej - zdjęcie profilowe
Gawałkiewicz Maciej
vs Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
0:2 3:6 0:6 -:- -:-