Relaksmisja Tennis League Lato 2014

Grupy / Playoffy

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/04/2014

Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
vs Walasek Mateusz - zdjęcie profilowe
Walasek Mateusz
0:2 3:6 1:6 -:- -:-
O 3 miejsce 13/04/2014

Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 5:7 5:7 -:- -:-
1/2 finału 13/04/2014

Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
vs Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 13/04/2014

Walasek Mateusz - zdjęcie profilowe
Walasek Mateusz
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
2:0 6:2 6:1 -:- -:-

PRO I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pytel Miłosz 19 7 6 12 3 9 83 42 41
2 Sasiak Justyna 18 7 5 11 7 4 86 76 10
3 Śniegoń Sławomir 18 8 4 10 8 2 79 67 12

PRO II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Parafiński Mateusz 25 9 8 16 2 14 101 25 76
2 Walasek Mateusz 21 7 7 14 0 14 84 12 72
3 Augustyn Dominik 21 7 7 14 0 14 84 17 67

FINAŁ ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/2 finału 13/04/2014

Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Byrczak Maciej - zdjęcie profilowe
Byrczak Maciej
1:2 3:6 6:1 4:6 -:-
1/2 finału 13/04/2014

Figiel Marcin - zdjęcie profilowe
Figiel Marcin
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
1:2 2:6 6:2 5:7 -:-
1/4 finału 13/04/2014

Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
2:0 6:2 6:1 -:- -:-
1/4 finału 13/04/2014

Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Byrczak Maciej 37 13 12 24 2 22 150 53 97
2 Tomasik Wojciech 32 11 10 21 3 18 136 53 83
3 Aksamit Dariusz 32 12 10 20 6 14 123 63 60

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowski Grzegorz 34 12 11 22 2 20 137 57 80
2 Rakoczy Tomasz 33 12 10 21 4 17 138 65 73
3 Oleksiak Mateusz 32 13 9 19 9 10 141 96 45

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Przybyło Marcin 24 8 8 16 0 16 98 32 66
2 Mączka Marek 21 8 6 13 5 8 95 47 48
3 Fijałkowski Zbigniew 21 8 6 13 6 7 92 63 29

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Adamski Janusz 34 12 11 22 3 19 141 75 66
2 Olszowik Grzegorz 33 12 10 21 4 17 136 62 74
3 Ślósarz Mieczysław 32 11 10 21 3 18 134 58 76

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Winnicki Przemysław 33 11 11 22 0 22 134 33 101
2 Handzel Łukasz 28 10 9 18 2 16 119 58 61
3 Warchołek Damian 27 11 8 16 7 9 119 83 36

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kaliszczak Marcin 31 11 10 20 3 17 124 52 72
2 Wróbel Krzysztof 30 11 9 19 3 16 128 47 81
3 Bizon Andrzej 29 11 9 18 5 13 123 80 43

Średnio-zaawansowana V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skąpski Jan 27 11 8 16 7 9 111 59 52
2 Rumian Maciej 24 8 8 16 0 16 96 21 75
3 Borowski Mateusz 24 8 8 16 0 16 96 26 70

FINAŁY DEBEL

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/04/2014

Śpiewak S. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Bogdański M.
vs Wojtasik B. / Kosek G. - zdjęcie profilowe Wojtasik B. / Kosek G. - zdjęcie profilowe
Wojtasik B. / Kosek G.
0:2 0:6 1:6 -:- -:-
O 3 miejsce 13/04/2014

Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Kusy M. / Krzyżanowski M. - zdjęcie profilowe Kusy M. / Krzyżanowski M. - zdjęcie profilowe
Kusy M. / Krzyżanowski M.
1:2 6:1 6:7 5:7 -:-
1/2 finału 13/04/2014

Kusy M. / Krzyżanowski M. - zdjęcie profilowe Kusy M. / Krzyżanowski M. - zdjęcie profilowe
Kusy M. / Krzyżanowski M.
vs Wojtasik B. / Kosek G. - zdjęcie profilowe Wojtasik B. / Kosek G. - zdjęcie profilowe
Wojtasik B. / Kosek G.
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 13/04/2014

Śpiewak S. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Bogdański M.
vs Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
2:0 7:6 6:4 -:- -:-

Debel

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Byrczak M. / Dyrda M. 13 5 4 8 2 6 54 21 33
2 Augustyn D. / Parafiński M. 12 4 4 8 0 8 48 12 36
3 Pajdak J. / Kowalik K. 12 4 4 8 1 7 55 31 24

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA DLA KOBIET

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/04/2014

Łośko Katarzyna - zdjęcie profilowe
Łośko Katarzyna
vs Batorska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Batorska Katarzyna
0:2 5:7 4:6 -:- -:-
O 3 miejsce 13/04/2014

Ślósarz Dorota - zdjęcie profilowe
Ślósarz Dorota
vs Pięta Anna - zdjęcie profilowe
Pięta Anna
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 13/04/2014

Łośko Katarzyna - zdjęcie profilowe
Łośko Katarzyna
vs Ślósarz Dorota - zdjęcie profilowe
Ślósarz Dorota
2:0 6:2 6:3 -:- -:-
1/2 finału 13/04/2014

Batorska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Batorska Katarzyna
vs Pięta Anna - zdjęcie profilowe
Pięta Anna
2:1 6:4 4:6 6:2 -:-

Średnio-zaawansowana kobiet

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Łośko Katarzyna 21 7 7 14 2 12 84 37 47
2 Batorska Katarzyna 19 7 5 12 4 8 81 46 35
3 Pięta Anna 17 6 5 11 3 8 64 42 22

Junior

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Badowski Szymon 21 8 6 13 5 8 85 41 44
2 Klimek Jakub 19 7 5 12 4 8 81 51 30
3 Bogdański Michał 12 4 4 8 2 6 43 25 18