Strzępek Lukasz
Strzępek Lukasz
Statystyki meczowe
65,35
32 wygranych
17 porażek
96,4
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII |
7 | 15 | 8 | 2 | 5 / 12 / -7 | 54 / 86 / -32 | |
RTL Lato 2022 FŚZ |
18 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 16 / 12 / 4 | |
RTL Lato 2022 SZVI |
2 | 52 | 15 | 13 | 27 / 7 / 20 | 175 / 87 / 88 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII |
5 | 41 | 14 | 10 | 21 / 12 / 9 | 149 / 106 / 43 | |
RTL Lato 2021 ŚZ IV |
10 | 25 | 10 | 6 | 12 / 11 / 1 | 100 / 101 / -1 | |
R A Z E M | 138 | 49 | 32 | 67 / 44 / 23 | 494 / 392 / 102 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Gnutek Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/03/2023
sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 1:2 | 6:1 | 3:6 | 0:6 | -:- | |
18/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Dworak Marek | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Panuś Joanna | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIII ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZ ligowy |
Szpot Sebastian | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZ ligowy |
Mrozek Arkadiusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/10/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Antas Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Tomaka Robert | H2H | 2:1 | 6:2 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Kaliberda Sergii | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Sasiak Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Urbańczyk Przemysław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Kaczmarek Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:2 | 6:2 | -:- | |
29/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Juraszek Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
23/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Krakowski Mikołaj | H2H | 1:2 | 7:5 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
01/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Zboch Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Borowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Ślósarczyk Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/03/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Mrozek Arkadiusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Gawlik Szczepan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Waltoś Sebastian | H2H | 2:1 | 7:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Karczmarz Paweł | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
05/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Tomasiewicz Magdalena | H2H | 2:1 | 6:7 | 6:1 | 6:3 | -:- | |
29/11/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Kaliberda Sergii | H2H | 2:1 | 6:2 | 1:6 | 6:4 | -:- | |
18/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Sośnik Sebastian | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Machaj Piotr | H2H | 2:1 | 6:4 | 1:6 | 7:5 | -:- | |
30/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Błaszczyk Bartłomiej | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
09/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Burcon Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Słobodzian Krystian | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Babiarz Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Juszczyk Kazimierz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/06/2021
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Bukowicki Wojciech | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Kaliberda Sergii | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
13/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Sośnik Sebastian | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Wąsik Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZ IV ligowy |
Pieniadz Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Lalik Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Adamczyk Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2022 SZVI ligowy |
Piotrowicz Krystian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Brotoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Tomaszewski Eugeniusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |