Mika Karol
Mika Karol
Statystyki meczowe
57,43
60 wygranych
44 porażek
92,6
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ZIII |
8 | 14 | 7 | 2 | 5 / 10 / -5 | 56 / 74 / -18 | |
RTL Lato 2023 Z IV |
11 | 12 | 8 | 1 | 3 / 14 / -11 | 61 / 92 / -31 | |
RTL Zima 2022/2023 ZI |
8 | 29 | 12 | 5 | 12 / 14 / -2 | 115 / 98 / 17 | |
RTL Lato 2022 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 12 / 13 / -1 | |
RTL Lato 2022 ZIII |
3 | 29 | 11 | 7 | 14 / 11 / 3 | 109 / 107 / 2 | |
RTL Lato 2021 Z I |
8 | 17 | 8 | 3 | 7 / 11 / -4 | 65 / 81 / -16 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 11 / 14 / -3 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV |
1 | 44 | 12 | 11 | 23 / 4 / 19 | 159 / 76 / 83 | |
RTL Lato 2020 FSZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 24 / 27 / -3 | |
RTL Lato 2020 SZW VI |
3 | 45 | 14 | 10 | 21 / 8 / 13 | 155 / 91 / 64 | |
RTL Zima 2019/2020 S |
0 | 8 | 2 | 2 | 2 / 0 / 2 | 13 / 6 / 7 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII |
6 | 32 | 11 | 7 | 14 / 8 / 6 | 107 / 76 / 31 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 20 / 23 / -3 | |
RTL Lato 2019 SZWII |
3 | 34 | 13 | 10 | 21 / 6 / 15 | 144 / 81 / 63 | |
R A Z E M | 276 | 104 | 60 | 128 / 96 / 32 | 1051 / 859 / 192 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 1:2 | 6:7 (5) | 6:3 | 2:6 | -:- | |
27/01/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Malik Mariusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Kidała Łukasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Dyląg Marcin | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Bochenek Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
06/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:4 | 3:6 | -:- | |
16/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Groszek Alexandra | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z IV ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Szybisty Jakub | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Satoła Daniel | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Tomula Piotr | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | -:- | |
19/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Król Tomasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
28/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Sadowski Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
29/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 1:2 | 7:5 | 2:6 | -:- | -:- | |
10/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Wojton Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/12/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FZ ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 1:2 | 6:1 | 3:6 | 3:6 | -:- | |
22/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 2:0 | 7:6 (9) | 6:2 | -:- | -:- | |
18/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 2:1 | 7:5 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Wojdylo Jacek | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Wygona Krystian | H2H | 2:1 | 6:2 | 6:7 (5) | 6:3 | -:- | |
07/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Mojsiewicz Jan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
31/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Radkowiak Marcin | H2H | 2:1 | 2:6 | 7:5 | 6:3 | -:- | |
16/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Płusa Bartosz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Taranek Tomasz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:2 | -:- | |
18/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
24/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Janiszewski Kamil | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
06/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Gołda Grzegorz | H2H | 1:2 | 6:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | |
17/05/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:1 | 7:5 | 6:7 (5) | 6:1 | -:- | |
12/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Burlakova Viktoria | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
28/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | 7:6 (5) | -:- | |
05/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Bulak Michał | H2H | 1:2 | 6:7 (2) | 6:1 | 2:6 | -:- | |
02/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Jurecki Jacek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Mikulski Filip | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Pichowski Jaromir | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 1:6 | -:- | -:- | |
16/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:3 | -:- | |
02/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | -:- | |
17/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Iseli Gregoire | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 4:6 | -:- | |
11/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Gąsior Włodzimierz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
27/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 3:6 | -:- | -:- | |
23/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Chmielewski Maciej | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/03/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
16/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Franaszek Jan | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
03/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 S ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 1:0 | 7:6 (5) | 0:0 | -:- | -:- | |
24/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 S ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 1:0 | 6:0 | 0:0 | -:- | -:- | |
17/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Malik Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
12/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
26/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
21/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Kasprzyk Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Collarelli Luca | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/05/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Słobodzian Krystian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |