Kołodziejczyk Jakub
Kołodziejczyk Jakub
Statystyki meczowe
29,71
28 wygranych
67 porażek
95,5
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 FZ |
2 | 15 | 5 | 4 | 8 / 4 / 4 | 52 / 39 / 13 | |
RTL Zima 2023/2024 ZIV |
4 | 29 | 10 | 6 | 15 / 10 / 5 | 121 / 84 / 37 | |
RTL Zima 2022/2023 ZII [wycofany] |
0 | 13 | 0 | 0 / 26 / -26 | 0 / 156 / -156 | ||
RTL Lato 2022 ZII |
13 | 17 | 8 | 2 | 7 / 12 / -5 | 79 / 75 / 4 | |
RTL Zima 2021/2022 ZIII |
9 | 23 | 10 | 4 | 9 / 12 / -3 | 107 / 106 / 1 | |
RTL Lato 2021 Z I |
9 | 13 | 6 | 2 | 6 / 9 / -3 | 67 / 74 / -7 | |
RTL Zima 2020/2021 ZII |
8 | 14 | 7 | 2 | 6 / 11 / -5 | 53 / 81 / -28 | |
RTL Lato 2020 Z II |
6 | 15 | 7 | 2 | 6 / 10 / -4 | 61 / 74 / -13 | |
RTL Zima 2019/2020 ZIV |
6 | 14 | 7 | 2 | 7 / 12 / -5 | 70 / 83 / -13 | |
RTL Lato 2019 ZIV |
10 | 8 | 6 | 1 | 2 / 10 / -8 | 36 / 68 / -32 | |
RTL Zima 2018/2019 ZI |
6 | 15 | 9 | 2 | 6 / 14 / -8 | 57 / 97 / -40 | |
RTL Lato 2018 ZIV |
11 | 10 | 7 | 1 | 3 / 12 / -9 | 50 / 83 / -33 | |
R A Z E M | 173 | 95 | 28 | 75 / 142 / -67 | 753 / 1020 / -267 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21/04/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 FZ ligowy |
Popek Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/04/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 FZ ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/04/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 FZ ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:1 | -:- | |
13/04/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 FZ ligowy |
Tomula Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/04/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 FZ ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/04/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Ryt Bartosz | H2H | 1:2 | 6:7 (4) | 7:5 | 6:7 (6) | -:- | |
29/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Filipowicz Wojciech | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
14/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Grzybowski Michał | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:1 | 4:6 | -:- | |
26/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/01/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Tomula Andrzej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Pająk Antoni | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
30/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Wrona Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | |
01/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Wolff-Zdzienicki Jan | H2H | 1:2 | 6:0 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kusek Paweł | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
21/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 1:2 | 6:7 (4) | 6:2 | 2:6 | -:- | |
06/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 6:7 (11) | 5:7 | -:- | -:- | |
16/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
02/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Job Franciszek | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
07/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
29/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Miech Jan | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 6:2 | -:- | -:- | |
20/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
11/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 1:2 | 6:7 (3) | 6:4 | 6:7 (3) | -:- | |
09/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Taranek Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Zając Michał | H2H | 1:2 | 6:1 | 4:6 | 0:6 | -:- | |
18/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Mlost-Łyszczarz Julia | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:6 (5) | 6:1 | -:- | |
08/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Avonza Horta Miguel Angel | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 3:6 | -:- | |
25/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | -:- | |
17/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Bachnik Piotr Jacek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:2 | 1:6 | -:- | |
14/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:2 | 0:6 | -:- | |
11/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Pudło Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
04/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
31/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
24/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | 6:7 (4) | -:- | |
26/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Wójcik Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 1:2 | 7:5 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
15/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | 6:3 | -:- | |
13/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 3:6 | -:- | |
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Śpiewak Aleksandra | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | 6:7 (1) | -:- | |
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIV ligowy |
Arian Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
24/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
23/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Śniegoń Sławomir | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
01/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
09/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Pudło Jan | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
04/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Bąk Adam | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 1:2 | 7:6 (1) | 3:6 | 2:6 | -:- | |
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/08/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Lisak Piotr | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
16/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 4:6 | -:- | |
14/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZIV ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2023/2024 ZIV ligowy |
Szczepański Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Rivera Arturo | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
L. P. | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Matysik Kacper | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |