Średnio-zaawansowana wyższa III (ŚZWIII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2021/2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bomba Łukasz | 53 | 14 | 13 | 26 | 2 | 24 | 164 | 52 | 112 |
2 | Popek Michał | 40 | 11 | 10 | 20 | 2 | 18 | 122 | 52 | 70 |
3 | Augustyn Wojciech | 29 | 9 | 7 | 14 | 5 | 9 | 101 | 47 | 54 |
4 | Michalik Jacek | 20 | 7 | 4 | 9 | 6 | 3 | 64 | 53 | 11 |
5 | Gnutek Maciek | 17 | 6 | 4 | 8 | 5 | 3 | 53 | 40 | 13 |
6 | Mucha Dominik | 13 | 4 | 3 | 6 | 2 | 4 | 44 | 26 | 18 |
7 | Gach Dominik | 12 | 6 | 2 | 4 | 8 | -4 | 43 | 50 | -7 |
8 | Kalita Kamil | 12 | 7 | 2 | 4 | 11 | -7 | 49 | 76 | -27 |
9 | Lisowski Piotr | 11 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 36 | 76 | -40 |
10 | Humięcki Marcin | 8 | 4 | 1 | 3 | 6 | -3 | 35 | 39 | -4 |
11 | Pamuła Łukasz | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 25 | 36 | -11 |
12 | Łuczak Piotr | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 18 | 24 | -6 |
13 | Mecenseffi Krzysztof | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 17 | 24 | -7 |
14 | Steinhof Maciej | 5 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 16 | 24 | -8 |
Drabina Jakub [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lisowski Piotr |
vs |
Michalik Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:55 |
16/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Michalik Jacek |
vs |
Augustyn Wojciech |
1:2 | 0:6 | 6:3 | 3:6 | 02:00 |
13/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pamuła Łukasz |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
03/04/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Michalik Jacek |
vs |
Gach Dominik |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
02/04/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Augustyn Wojciech |
vs |
Gach Dominik |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
27/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Popek Michał |
vs |
Bomba Łukasz |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
21/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Maciek |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:10 |
19/03/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Humięcki Marcin |
vs |
Gnutek Maciek |
1:2 | 6:2 | 0:6 | 0:6 | 01:00 |
18/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Steinhof Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
18/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kalita Kamil |
vs |
Lisowski Piotr |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 7:5 | 03:00 |
02/03/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gnutek Maciek |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lisowski Piotr |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
11/02/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Popek Michał |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:15 |
06/02/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Augustyn Wojciech |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
30/01/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Michalik Jacek |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pamuła Łukasz |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
22/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
30/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Popek Michał |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:15 |
28/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Michalik Jacek |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
23/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Popek Michał |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Gach Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 00:40 |
16/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Gnutek Maciek |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 00:50 |
13/12/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Popek Michał |
vs |
Gnutek Maciek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:45 |
12/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Humięcki Marcin |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
11/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 00:45 |
11/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Steinhof Maciej |
vs |
Popek Michał |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:05 |
11/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:30 |
07/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Dominik |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
06/12/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mucha Dominik |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:3 | 7:6 (7) | -:- | 01:30 |
05/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/12/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łuczak Piotr |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 00:50 |
29/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Drabina Jakub |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Popek Michał |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
24/11/2021 Wysłouchów 34, Kraków |
Gach Dominik |
vs |
Popek Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
14/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Mucha Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
11/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Popek Michał |
vs |
Humięcki Marcin |
2:0 | 6:4 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
08/11/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mucha Dominik |
vs |
Gach Dominik |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
07/11/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Popek Michał |
vs |
Łuczak Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Pamuła Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Michalik Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Kalita Kamil |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Steinhof Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Humięcki Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Gach Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Popek Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Łuczak Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Drabina Jakub |
vs |
Gnutek Maciek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.