Średnio-zaawansowana wyższa III (ŚZW III)
Relaksmisja Tennis League Lato 2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cisło Przemysław | 62 | 16 | 15 | 31 | 2 | 29 | 197 | 76 | 121 |
2 | Jałocha Jonasz | 55 | 16 | 13 | 27 | 7 | 20 | 177 | 75 | 102 |
3 | Połapski Piotr | 53 | 16 | 12 | 27 | 10 | 17 | 179 | 88 | 91 |
4 | Nowakowski Grzegorz | 52 | 15 | 13 | 26 | 6 | 20 | 169 | 74 | 95 |
5 | Kegel Łukasz | 51 | 16 | 13 | 26 | 10 | 16 | 178 | 108 | 70 |
6 | Rypień Paweł | 49 | 16 | 13 | 26 | 12 | 14 | 180 | 123 | 57 |
7 | Dziubała Damian | 37 | 13 | 7 | 17 | 12 | 5 | 140 | 97 | 43 |
8 | Ligęzka Paweł | 34 | 15 | 6 | 14 | 19 | -5 | 145 | 139 | 6 |
9 | Marczyk Artur | 31 | 11 | 6 | 14 | 10 | 4 | 115 | 72 | 43 |
10 | Krupski Maciej | 27 | 12 | 5 | 11 | 15 | -4 | 100 | 101 | -1 |
11 | Lima Bezerra Erik | 27 | 12 | 4 | 11 | 16 | -5 | 106 | 102 | 4 |
12 | Mecenseffi Krzysztof | 24 | 11 | 4 | 9 | 14 | -5 | 76 | 83 | -7 |
13 | Stawarski Tomasz | 21 | 9 | 4 | 8 | 10 | -2 | 60 | 60 | 0 |
Dziuba Michał [wycofany] | 12 | 16 | 3 | 6 | 26 | -20 | 36 | 156 | -120 | |
Wiszowaty Adam [wycofany] | 8 | 16 | 2 | 4 | 28 | -24 | 24 | 168 | -144 | |
Rosiński Konrad [wycofany] | 4 | 16 | 1 | 2 | 30 | -28 | 12 | 180 | -168 | |
Pawlik Jan [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/10/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Marczyk Artur |
2:1 | 6:7 (3) | 7:5 | (11:9) | 02:00 |
07/10/2023 14:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rypień Paweł |
vs |
Stawarski Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/10/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
03/10/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jałocha Jonasz |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
30/09/2023 17:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jałocha Jonasz |
vs |
Stawarski Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/09/2023 07:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jałocha Jonasz |
vs |
Krupski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:1 | 5:7 | 6:3 | (10:3) | 02:00 |
23/09/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jałocha Jonasz |
vs |
Dziubała Damian |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/09/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jałocha Jonasz |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/09/2023 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/09/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jałocha Jonasz |
vs |
Cisło Przemysław |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 7:5 | 02:00 |
13/09/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka Paweł |
vs |
Jałocha Jonasz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
12/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/09/2023 12:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Stawarski Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:45 |
03/09/2023 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Krupski Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
01/09/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
21/08/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
21/08/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Krupski Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/08/2023 14:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rypień Paweł |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/08/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
11/08/2023 18:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ligęzka Paweł |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:45 |
09/08/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka Paweł |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
09/08/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
08/08/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka Paweł |
vs |
Krupski Maciej |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 6:7 (4) | 02:00 |
04/08/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Pawlik Jan |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
03/08/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
30/07/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Krupski Maciej |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:2 | 02:00 |
23/07/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krupski Maciej |
vs |
Dziubała Damian |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
22/07/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:1 | 6:0 | 3:6 | 6:0 | -:- |
21/07/2023 15:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Jan |
vs |
Stawarski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/07/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 6:1 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
19/07/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
18/07/2023 11:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Jan |
vs |
Lima Bezerra Erik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/07/2023 11:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Stawarski Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
16/07/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:20 |
16/07/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
16/07/2023 12:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:1 | 5:7 | 6:4 | (13:11) | 02:00 |
16/07/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Jan |
vs |
Krupski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
09/07/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 6:2 | 7:6 (6) | -:- | 02:00 |
08/07/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/07/2023 18:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/07/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Rypień Paweł |
1:2 | 3:6 | 6:3 | 2:6 | 02:00 |
25/06/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Dziubała Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/06/2023 |
Pawlik Jan |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/06/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 6:7 (5) | 4:6 | -:- | 02:00 |
18/06/2023 13:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marczyk Artur |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 7:6 (2) | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/06/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Połapski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/06/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 7:5 | 3:6 | (10:8) | 02:00 |
17/06/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
12/06/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:2) | 02:00 |
11/06/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Krupski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/06/2023 17:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziuba Michał |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
10/06/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Kegel Łukasz |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 5:7 | 02:30 |
08/06/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Krupski Maciej |
2:0 | 7:6 (2) | 6:3 | -:- | 02:00 |
08/06/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka Paweł |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:4 | 02:30 |
08/06/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziuba Michał |
vs |
Kegel Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
05/06/2023 17:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:1 | 1:6 | 7:5 | (11:9) | 02:00 |
05/06/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Marczyk Artur |
2:1 | 2:6 | 6:4 | (10:6) | 02:00 |
04/06/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
03/06/2023 10:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Cisło Przemysław |
vs |
Stawarski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
03/06/2023 08:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Jan |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/06/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:6 (2) | 02:30 |
01/06/2023 21:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jałocha Jonasz |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
26/05/2023 21:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jałocha Jonasz |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
25/05/2023 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Lima Bezerra Erik |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:45 |
25/05/2023 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Dziubała Damian |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:2 | 03:00 |
22/05/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Połapski Piotr |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:45 |
21/05/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 7:6 (7) | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/05/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/05/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Cisło Przemysław |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
12/05/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Połapski Piotr |
2:1 | 3:6 | 6:3 | (10:2) | 02:00 |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Dziubała Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Lima Bezerra Erik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Krupski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Stawarski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Połapski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Jałocha Jonasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Dziuba Michał |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Dziuba Michał |
vs |
Jałocha Jonasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Pawlik Jan |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Dziubała Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Jałocha Jonasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Rosiński Konrad |
vs |
Kegel Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Krupski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Lima Bezerra Erik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Stawarski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Wiszowaty Adam |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Dziuba Michał |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.