Średnio-zaawansowana II (ŚZ II)
Relaksmisja Tennis League Lato 2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marusiński Sławomir | 59 | 16 | 15 | 31 | 5 | 26 | 206 | 76 | 130 |
2 | Pokorski Mateusz | 58 | 15 | 14 | 29 | 2 | 27 | 181 | 51 | 130 |
3 | Gębarowski Łukasz | 56 | 16 | 14 | 29 | 7 | 22 | 179 | 92 | 87 |
4 | Środa Michał | 53 | 16 | 13 | 26 | 8 | 18 | 181 | 90 | 91 |
5 | Bakhur Bohdan | 46 | 15 | 11 | 23 | 11 | 12 | 170 | 92 | 78 |
6 | Kamiński Mateusz | 29 | 9 | 6 | 14 | 6 | 8 | 93 | 46 | 47 |
7 | Niewierko Grzegorz | 26 | 11 | 4 | 11 | 14 | -3 | 107 | 92 | 15 |
8 | Jaszczyk Wojciech | 15 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 54 | 87 | -33 |
9 | Selivonchyk Slava | 15 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 45 | 87 | -42 |
10 | Wyjadłowski Piotr | 14 | 6 | 2 | 6 | 8 | -2 | 43 | 63 | -20 |
11 | Sasiak Jacek | 13 | 8 | 2 | 4 | 13 | -9 | 47 | 90 | -43 |
12 | Oxenham Simon | 12 | 9 | 1 | 3 | 16 | -13 | 38 | 101 | -63 |
13 | Ślósarczyk Marek | 11 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 30 | 84 | -54 |
14 | Knapik Grzegorz | 10 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 27 | 72 | -45 |
15 | Dovgan Viktor | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 13 | 60 | -47 |
Wicher Krzysztof [wycofany] | 10 | 7 | 2 | 4 | 11 | -7 | 32 | 71 | -39 | |
Bryg Marek [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/10/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wyjadłowski Piotr |
vs |
Środa Michał |
1:2 | 7:5 | 1:6 | 0:6 | 01:20 |
07/10/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Wyjadłowski Piotr |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:0 | 01:40 |
07/10/2023 12:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Dovgan Viktor |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:40 |
30/09/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Marusiński Sławomir |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
30/09/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jaszczyk Wojciech |
vs |
Knapik Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:45 |
29/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pokorski Mateusz |
vs |
Oxenham Simon |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
25/09/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wicher Krzysztof |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
25/09/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wicher Krzysztof |
vs |
Środa Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
20/09/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Wyjadłowski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/09/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kamiński Mateusz |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
18/09/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jaszczyk Wojciech |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 00:45 |
17/09/2023 18:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Selivonchyk Slava |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
16/09/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niewierko Grzegorz |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:05 |
15/09/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Kamiński Mateusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
10/09/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pokorski Mateusz |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:22 |
09/09/2023 14:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Pokorski Mateusz |
vs |
Dovgan Viktor |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:45 |
09/09/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jaszczyk Wojciech |
vs |
Sasiak Jacek |
1:2 | 7:6 (4) | 6:7 (4) | 3:6 | 02:30 |
08/09/2023 10:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Środa Michał |
vs |
Dovgan Viktor |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
07/09/2023 21:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/09/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Wicher Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
04/09/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marusiński Sławomir |
vs |
Dovgan Viktor |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
03/09/2023 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
01/09/2023 19:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Dovgan Viktor |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
31/08/2023 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marusiński Sławomir |
vs |
Oxenham Simon |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
30/08/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bakhur Bohdan |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
28/08/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kamiński Mateusz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:15 |
25/08/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wyjadłowski Piotr |
vs |
Marusiński Sławomir |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
22/08/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Knapik Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
21/08/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kamiński Mateusz |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
21/08/2023 08:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:15 |
14/08/2023 08:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jaszczyk Wojciech |
vs |
Bakhur Bohdan |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
12/08/2023 13:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Knapik Grzegorz |
vs |
Środa Michał |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
09/08/2023 19:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Niewierko Grzegorz |
vs |
Wyjadłowski Piotr |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
07/08/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Kamiński Mateusz |
2:1 | 3:6 | 6:3 | (10:8) | 02:00 |
07/08/2023 13:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marusiński Sławomir |
vs |
Bakhur Bohdan |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:45 |
04/08/2023 17:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Marusiński Sławomir |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:3 | 02:30 |
30/07/2023 10:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marusiński Sławomir |
vs |
Jaszczyk Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/07/2023 16:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niewierko Grzegorz |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:20 |
24/07/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niewierko Grzegorz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
21/07/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Bryg Marek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/07/2023 09:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Niewierko Grzegorz |
2:1 | 5:7 | 6:2 | (15:13) | 02:00 |
17/07/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niewierko Grzegorz |
vs |
Oxenham Simon |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
15/07/2023 13:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oxenham Simon |
vs |
Selivonchyk Slava |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/07/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marusiński Sławomir |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/07/2023 08:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marusiński Sławomir |
vs |
Niewierko Grzegorz |
2:1 | 2:6 | 6:1 | 7:6 (9) | 02:45 |
09/07/2023 11:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
09/07/2023 19:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Niewierko Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
08/07/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
08/07/2023 14:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Niewierko Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (5) | -:- | 01:45 |
05/07/2023 11:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niewierko Grzegorz |
vs |
Wicher Krzysztof |
1:2 | 6:1 | 4:6 | (8:10) | 02:00 |
03/07/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kamiński Mateusz |
vs |
Oxenham Simon |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
03/07/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wicher Krzysztof |
vs |
Marusiński Sławomir |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
02/07/2023 19:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:15 |
02/07/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Marusiński Sławomir |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
01/07/2023 12:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Oxenham Simon |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
01/07/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kamiński Mateusz |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:40 |
30/06/2023 14:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bakhur Bohdan |
vs |
Wicher Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
30/06/2023 08:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marusiński Sławomir |
vs |
Kamiński Mateusz |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:1 | 02:00 |
26/06/2023 15:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Knapik Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:25 |
18/06/2023 19:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Bryg Marek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/06/2023 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Jaszczyk Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/06/2023 11:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:20 |
17/06/2023 15:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Grzegorz |
vs |
Marusiński Sławomir |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
16/06/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marusiński Sławomir |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/06/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pokorski Mateusz |
vs |
Knapik Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
11/06/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Bakhur Bohdan |
2:1 | 7:5 | 2:6 | (10:8) | 01:45 |
10/06/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Środa Michał |
1:2 | 3:6 | 6:4 | 2:6 | 02:45 |
06/06/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pokorski Mateusz |
vs |
Bakhur Bohdan |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
04/06/2023 14:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Oxenham Simon |
vs |
Gębarowski Łukasz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
04/06/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pokorski Mateusz |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/05/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marusiński Sławomir |
vs |
Pokorski Mateusz |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 7:5 | 02:45 |
28/05/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:15 |
27/05/2023 10:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
26/05/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Bakhur Bohdan |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
21/05/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Jaszczyk Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:15 |
15/05/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Oxenham Simon |
vs |
Bakhur Bohdan |
1:2 | 0:6 | 7:5 | 1:6 | 01:30 |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Kamiński Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Ślósarczyk Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Marusiński Sławomir |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Bakhur Bohdan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Wicher Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Wyjadłowski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Selivonchyk Slava |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Dovgan Viktor |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Jaszczyk Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Knapik Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Pokorski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Niewierko Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Oxenham Simon |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/05/2024 |
Bryg Marek |
vs |
Sasiak Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.