Finały Średnio-zaawansowana Wyższa (FSZW)
Relaksmisja Tennis League Lato 2023
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Przemysław Cisło
18 zwycięstw / 20 meczów / 252 wygranych gemów
III MIEJSCE
Miłosz Szczepkowski
17 zwycięstw / 20 meczów / 227 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 22/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Ryt Bartosz |
1:2 | 2:6 | 7:6 (5) | 3:6 | 02:25 |
O 3 miejsce | 22/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szczepkowski Miłosz |
vs |
Filipowicz Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
1/2 finału | 21/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ryt Bartosz |
vs |
Filipowicz Wojciech |
2:1 | 7:5 | 6:7 (5) | 6:3 | 03:00 |
1/2 finału | 21/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Szczepkowski Miłosz |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:10 |
1/4 finału | 15/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Krypczyk Michał |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 7:6 (5) | 03:15 |
1/4 finału | 15/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szczepkowski Miłosz |
vs |
Kmita Kamil |
2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:0 | 02:40 |
1/4 finału | 15/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ryt Bartosz |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:4 | 02:45 |
1/4 finału | 15/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Filipowicz Wojciech |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
1/4 finału | 14/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Gonet Szymon |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 7:6 (5) | 03:00 |
1/8 finału | 14/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Cup Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 14/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Filipowicz Wojciech |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
1/8 finału | 14/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ryt Bartosz |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 14/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wojak Adam |
vs |
Kmita Kamil |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
1/8 finału | 14/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gromysh Roman |
vs |
Szczepkowski Miłosz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
1/8 finału | 14/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Krypczyk Michał |
vs |
Nieściur Paweł |
2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:2 | 04:40 |
1/8 finału | 14/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Niedźwiedzki Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:15 |
1/16 finału | 13/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krypczyk Michał |
vs |
Grudka Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
1/16 finału | 13/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nieściur Paweł |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:20 |
1/16 finału | 13/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Piotr |
vs |
Szczepkowski Miłosz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
1/16 finału | 13/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Wojak Adam |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:40 |
1/16 finału | 13/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
1/16 finału | 13/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
1/16 finału | 13/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Majek Michał |
vs |
Wojtasik Bogdan |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:05 |
1/16 finału | 13/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kegel Łukasz |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:45 |
1/16 finału | 13/10/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Filipowicz Wojciech |
vs |
Gula Piotr |
2:1 | 2:6 | 6:2 | (10:8) | 02:00 |
1/16 finału | 13/10/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Daniel |
vs |
Niedźwiedzki Mateusz |
1:2 | 4:6 | 7:6 (5) | (8:10) | 02:10 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.