Deblowa Średnio-zaawansowana (DŚZ)
Relaksmisja Tennis League Lato 2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burlakova V. / Pierzchała A. | 49 | 14 | 11 | 25 | 7 | 18 | 163 | 82 | 81 |
2 | Ligęzka P. / Drabina J. | 46 | 14 | 11 | 25 | 10 | 15 | 171 | 106 | 65 |
3 | Klimas L. / Franczyk A. | 38 | 12 | 9 | 19 | 8 | 11 | 136 | 86 | 50 |
4 | Dobosz J. / Trzciński J. | 33 | 10 | 8 | 18 | 7 | 11 | 120 | 79 | 41 |
5 | Nowakowski G. / Krotsch G. | 32 | 9 | 8 | 17 | 4 | 13 | 99 | 44 | 55 |
6 | Ślósarz M. / Ślósarz D. | 32 | 11 | 8 | 16 | 9 | 7 | 115 | 87 | 28 |
7 | Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. | 29 | 10 | 5 | 14 | 10 | 4 | 114 | 97 | 17 |
8 | Ćwikliński R. / Kowalski Z. | 29 | 12 | 5 | 12 | 14 | -2 | 106 | 100 | 6 |
9 | Kalitka M. / Ferenc T. | 25 | 9 | 6 | 12 | 8 | 4 | 100 | 73 | 27 |
10 | Dyląg J. / Dyląg M. | 18 | 9 | 3 | 6 | 12 | -6 | 60 | 81 | -21 |
11 | Mrozek A. / Sośnik S. | 17 | 10 | 2 | 5 | 16 | -11 | 65 | 107 | -42 |
12 | Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. | 14 | 8 | 2 | 4 | 12 | -8 | 57 | 78 | -21 |
13 | Garlicka A. / Lipska-Bober M. | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 41 | 108 | -67 |
14 | Słoma D. / Słoma M. | 12 | 9 | 1 | 2 | 16 | -14 | 35 | 96 | -61 |
15 | Mecenseffi K. / Słomka M. | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 2 | 22 |
16 | Yaneza M. / Wrzesień K. | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 0 | 12 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/10/2023 19:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/10/2023 18:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (10:7) | 02:00 |
11/10/2023 19:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
10/10/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/10/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz J. / Trzciński J. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
06/10/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/10/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
vs |
Słoma D. / Słoma M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- |
01/10/2023 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg J. / Dyląg M. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- |
29/09/2023 19:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
29/09/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
1:2 | 3:6 | 6:4 | (8:10) | -:- |
27/09/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
vs |
Kalitka M. / Ferenc T. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
24/09/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
vs |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
21/09/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Kalitka M. / Ferenc T. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
18/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
17/09/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg J. / Dyląg M. |
vs |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
15/09/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/09/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
11/09/2023 16:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
vs |
Kalitka M. / Ferenc T. |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 01:00 |
10/09/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słoma D. / Słoma M. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
10/09/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- |
08/09/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
vs |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
08/09/2023 16:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Słoma D. / Słoma M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
08/09/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
05/09/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Ligęzka P. / Drabina J. |
2:1 | 3:6 | 6:1 | (10:4) | -:- |
04/09/2023 17:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 1:6 | 02:00 |
04/09/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
vs |
Ligęzka P. / Drabina J. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:45 |
04/09/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Kalitka M. / Ferenc T. |
2:0 | 6:2 | 7:6 (5) | -:- | -:- |
03/09/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | 02:00 |
01/09/2023 16:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Ligęzka P. / Drabina J. |
1:2 | 2:6 | 7:6 (2) | 6:7 (3) | 03:00 |
31/08/2023 19:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
23/08/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
15/08/2023 09:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
1:2 | 3:6 | 7:6 (5) | 2:6 | 02:30 |
04/08/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma D. / Słoma M. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
01/08/2023 19:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słoma D. / Słoma M. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
31/07/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
1:2 | 4:6 | 6:0 | 3:6 | 02:30 |
30/07/2023 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 1:6 | 02:00 |
30/07/2023 18:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz J. / Trzciński J. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/07/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kalitka M. / Ferenc T. |
vs |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
23/07/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Mrozek A. / Sośnik S. |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
20/07/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
2:1 | 6:1 | 3:6 | (10:6) | 02:00 |
19/07/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- |
18/07/2023 15:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/07/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Słoma D. / Słoma M. |
vs |
Kalitka M. / Ferenc T. |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:25 |
17/07/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
vs |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- |
14/07/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Słoma D. / Słoma M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/07/2023 19:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:45 |
07/07/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/07/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
04/07/2023 17:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Słoma D. / Słoma M. |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
04/07/2023 15:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
04/07/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
03/07/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/07/2023 16:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
1:2 | 7:5 | 4:6 | (3:10) | 02:00 |
02/07/2023 12:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
30/06/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | 02:30 |
29/06/2023 09:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
27/06/2023 18:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
1:2 | 2:6 | 6:2 | 5:7 | 02:15 |
26/06/2023 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
25/06/2023 09:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kalitka M. / Ferenc T. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | 02:00 |
24/06/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
vs |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
2:1 | 3:6 | 7:6 (5) | (10:8) | 02:00 |
23/06/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:8) | 02:00 |
22/06/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
2:0 | 6:2 | 7:6 (2) | -:- | 02:00 |
22/06/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/06/2023 20:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kalitka M. / Ferenc T. |
vs |
Ligęzka P. / Drabina J. |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:3 | 02:00 |
10/06/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Ligęzka P. / Drabina J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/06/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
02/06/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek A. / Sośnik S. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
27/05/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalitka M. / Ferenc T. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/05/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka P. / Drabina J. |
vs |
Mrozek A. / Sośnik S. |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Dyląg J. / Dyląg M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Ślósarz M. / Ślósarz D. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Ćwikliński R. / Kowalski Z. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Mrozek A. / Sośnik S. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Garlicka A. / Lipska-Bober M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Nowakowski G. / Krotsch G. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Słoma D. / Słoma M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Yaneza M. / Wrzesień K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Burlakova V. / Pierzchała A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.