Top Pro I (TPro I)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazurek Jakub | 24 | 6 | 6 | 12 | 0 | 12 | 72 | 17 | 55 |
2 | Sasiak Justyna | 22 | 7 | 5 | 11 | 5 | 6 | 81 | 56 | 25 |
3 | Ciepiela Gerard | 17 | 6 | 4 | 9 | 6 | 3 | 67 | 61 | 6 |
4 | Fijałkowski Mariusz | 14 | 5 | 3 | 6 | 4 | 2 | 48 | 40 | 8 |
5 | Chełmecki Mirosław | 6 | 4 | 1 | 2 | 7 | -5 | 26 | 47 | -21 |
6 | Bogdański Michał | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | -4 | 28 | 46 | -18 |
7 | Stanek Mateusz | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 16 | 49 | -33 |
8 | Bess Tomasz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Dziarkowska Anna [wycofany] | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 14 | 36 | -22 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stanek Mateusz |
vs |
Mazurek Jakub |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mazurek Jakub |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
05/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
01/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Stanek Mateusz |
2:0 | 7:6 (7) | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stanek Mateusz |
vs |
Ciepiela Gerard |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
21/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanek Mateusz |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Ciepiela Gerard |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
04/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
27/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziarkowska Anna |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
14/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
11/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Dziarkowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ciepiela Gerard |
vs |
Bogdański Michał |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
24/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Ciepiela Gerard |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:2 | 02:30 |
11/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziarkowska Anna |
vs |
Ciepiela Gerard |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
05/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sasiak Justyna |
vs |
Ciepiela Gerard |
1:2 | 6:2 | 2:6 | 4:6 | 02:00 |
20/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bogdański Michał |
vs |
Sasiak Justyna |
1:2 | 7:6 (8) | 6:7 (4) | 1:6 | 02:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.